За главоболието

  • 8 532
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Знам, че главоболието си е доста сериозно ...

Аз също не подценявам главоболието.
Преди години, когато се събуждах с главоболие и забележете... болки в краката, се оказа, че имам проблем със щитовидната жлеза Rolling Eyes и като не съм лекар как щях да го разбера и най-вече кога... може би, когато стане твърде късно
Става въпрос за нодозна струма - имам три кисти на щит.жлеза, които в момента са калцирани.

# 16
  • Мнения: 2 196
Ако става въпрос за някакво еднократно главоболие,не бих отишла.
Друг е въпроса,че при мен се случва доста често.Посетих един куп специалисти,направиха ми един тон изследвания и се оказа,че нищо ми няма.Всичко ми било наред.А като ти няма нищо,не ти провеждат и лечение.Обаче мен продължава да ме боли главата.И аз продължавам да се самолекувам.Преди няколко дни обаче,в аптеката казаха,че вече болкоуспокояващи ще се продават само срещу рецепта.Как обаче личният лекар ще ми напише рецепта,след като, според всички изследвания,ми няма нищо?

# 17
  • Мнения: 7 186
Рядко ме боли глава, но ако се случи и е силно главоболие, взимам нещо обезболяващо и си почивам. Може и кръвното да си измеря. Не виждам личния с какво толкова различно може да ми помогне в случая.
Ако се касае за хронично главоболие- бих отишла при джипито, за да си взема талон за специалист.
Не обичам да ходя по лекари, само ако наистина ми се налага или е профилактичен преглед/изследване. И лекарства пия в краен случай.

# 18
  • Мнения: 179
На Кронки жена му,
Ако за всяка болежка се ходи на лекар - това състояние си е баш за лекар  Laughing
Иначе аз съм изключително крайна по отношение на личните лекари и техните качества.
Така както може да те обърка GP с лечение, никое самолечение не е способно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт