Е, браво!

  • 4 183
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Пина, права си.
И първо трябва да се зареди с калории (при тез 64 кила) пък после да ги гори.

Ееееее, къде ти е женската солидарност? Сигурно при моята..... през 9 планини в десета

# 16
  • Мнения: 656
Ефа, не се излагай сестро, щом е отпуска, трябвало е още сутринта да го умориш!

Ако искаш нещо сериозно - опитай със стриди, ама и ти си хапни, не се притеснявай, после ще гориш и ти калории.

# 17
  • Мнения: 11 747
Уау,аз съм на 30 и още за млада се имам! Simple Smile
Изнасили го!Вместо да пишеш тука! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 217
Ефа, не се излагай сестро, щом е отпуска, трябвало е още сутринта да го умориш!

Ако искаш нещо сериозно - опитай със стриди, ама и ти си хапни, не се притеснявай, после ще гориш и ти калории.

Сутринта си беше за сутринта. И мразя стриди и всякакви морски гадове! И не умея да ги готвя, мамка им  Sick

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми нормална реакция... А теб от сега щом те е затресла кризата на средната възраст- горко му на мъжът ти Crazy

# 20
  • Мнения: 217
Уау,аз съм на 30 и още за млада се имам! Simple Smile
Изнасили го!Вместо да пишеш тука! Mr. Green

Фръцна се! Не мога да го изнасиля, щото ме натири. Затова пиша тука.  Sick

# 21
  • Мнения: 217
Ми нормална реакция... А теб от сега щом те е затресла кризата на средната възраст- горко му на мъжът ти Crazy

Сссссссссссссссссссссссссссссс!!!!!

# 22
  • Мнения: 25 624

Сутринта си беше за сутринта. И мразя стриди и всякакви морски гадове! И не умея да ги готвя, мамка им  Sick

Тези гадове се ядат сурови.

Ама наистина, вместо да пишеш тук, вземи чети класиката, чукча!  Mr. Green "Любовта на мъжа минава през..." Не, не е оная работа, ами стомаха!  Naughty
Нахрани го човека, напий го, пък после искай да ти играе хорото. Да не говорим, че разликата между чуждата и собствената жена нали я знаеш колко е?  Joy

# 23
  • Мнения: 14 490
той изнемощял мъжът ти бе - как 64 кг при 178 см #Crazy изсмукала си на човека живеца Mr. Green

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
той изнемощял мъжът ти бе - как 64 кг при 178 см #Crazy изсмукала си на човека живеца Mr. Green

и аз тъй викам. Храна му трябва на мъжа ти, хранааааааа и никакъв секс, поне до 70кг да го докара.
Че си му представям глезенчето   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 11 747
той изнемощял мъжът ти бе - как 64 кг при 178 см #Crazy изсмукала си на човека живеца Mr. Green
ми сутрин и вечер всеки ден.... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 25 624
Я, моя като съм си го охранила до 120 кг без гащи, нивгаш не отказва!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 526
Бе то не е лесно.Някои гладни не могат(не щат),други се наядат и им се доспива ooooh!
А ако включим и други фактори освен храната,каква стана тя-все да ги щадим,да ги коткаме и да им влизаме в положението...А,не-не може така Naughty
той изнемощял мъжът ти бе - как 64 кг при 178 см #Crazy изсмукала си на човека живеца Mr. Green
ми сутрин и вечер всеки ден.... Mr. Green
Ми тоз мускул иска тренировки!

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хахаха то тва да не е пещерата на али-баба "сезам отвори се" и да те одупи на масата Wink изчакай поне да се наяде човека ...

# 29
  • Мнения: 526
О,и забравих да цитирам един от вечните лафове в моя любима компания-"яденето е буржоазна отживелица" baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт