Временни татуировки

  • 51 027
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
az sashto sam si pravila po moreto vremenni tatooi stoiaha max 10 dena,posle kato izblednia iskah da ia potamna s kana no ne stana.Za po traini vremenni tatoo znam che se pravat na principa na permanentnia grim no vse oste ne sam probvala

# 16
  • Мнения: 2 414
А татуировките в Магама на принципа на перманентния грим ли са?

# 17
a nqkoi znae li kude v Sofiq moga da si napravq risunka s kana...tursih nasam natam f net-a no namerih samo ot kude da si kupq kana, ne i nqkoi koito risuva apyk az sama nqma da se spravq Grinning helllp plsss

# 18
  • Мнения: 3 698
...Става въпрос за такива, които издържат 1, 2, 3 години.
Някакви идеи?
Търся студио, в което да си направя във Варна или в София. Особено във Варна.
Наскоро си направих перманентен грим на веждите в Jewel Skin, в София .Жената, която се занимава с това е изключителен професионалист, казва се Еми.Тя ми спомена, че прави и временни татуировки и предполагам, че са на принципа на перманентния грим т.е. да издържат няколко години.Аз не я разпитах, защото си имам вече от по-дълготрайните  Laughing .Ако искаш намери темата за перманентният грим, тя е дала координатите си /на 13-14 страница бяха, ако си спомням добре /, ако искаш звънни й и я разпитай, тя обяснява чудесно и е много любезна.От перманентния грим на вежди при нея, лично аз съм очарована /а и момичетата от темата също/. Успех   bouquet

# 19
  • Мнения: 0
Правих си татуировка миналата година. Човека, който ми я направи, е да не кажа най- известния, в тая свера в София, и ми каза, че такова нещо няма. Двата варианта са или татоо за цял живот, или рисунка с къна. Това, че тези временни татуировки, се правели с някакво растително мастило, било пълна глупост, защото в днешно време, всички татуировки се правят с мастило на растителна основа.


абсолютно верно!

# 20
# 21
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Миналата година си направих на шията един звездопад,подобно на татуировката на Риана
Момичето ,което ме рисува с някакви боички,ми каза да го пазя от вода и трая точно към 2-3 дена,защото като се намокри се губи ефекта става едно такова олющено,точно като детските лепенки татуировки  Grinning И трябваше да ходя пак да го повтаря,но не ми се занимаваше
Иначе беше яко,макар и за малко
 Ето увеличена  рисунката

  

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 17:50 от sъkrovishte

# 22

Всеки може да си ги направи и сам стига да е малко по сръчен, става с четка или гъбичка. А ако някой му я нарисува още по добре! Ето ОТ КЪДЕ може да си купите боята!  

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 09:20 от bubanka

# 23
  • Мнения: 0
Вчера си направих временна татуировка с къна в София  близо до Александровска болница.Много яка стана .

# 24
  • Мнения: 97
Във варненския салон на "Angel face" правят временни татуировки на принципа на перманентния грим, проверете в сайта им и за софийския.

# 25
Къде по-точно до Александровска?

# 26
# 27
# 28
Bole6e li praveneto na vremennta tatoirovka ?
pitam 4e sum re6il da si pravq na liceto !

# 29

Общи условия

Активация на акаунт