СНБМ - инициативи - 12 част

  • 16 672
  • 411
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 671
Днес имаме още един рожденик -

Борко на Mimito!

Мими, да ти е жив и здрав малкият мъж, много да те радва и да има щастливо детство!

# 46
  • Мнения: 2 070
Здравейте на всички!


Явно не знаеш какви сме били в началото, защото от самото начало атмосферата е точно такава, че даже се и подобри. За справка - първите две-три теми...


Поздрави на Мими и Мимито!!!
Катерина е бързала да излезе!

# 47
  • Мнения: 2 534
Eх, страхотна новина
Честито на Мими и на цялото и семейство  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 336
Здравейте, момичета  bouquet

Бързам да честитя на Танчето и на Мими  bouquet Да са ви живи и здрави щерките, да са умни и красиви и да имат много късмет в живота Hug

Аз се прибрах снощи от почивка, за съжаление не мога да се похваля, че сме изкарали прекрасно, защото на 7-мия ден децата се разболяха и на 8-мия вече бяхме в боница за вливане на системи Sad Още не е ясно дали е само вирус или е салмонела, днес ще нося материал за изследване, макар че от 4 дни са на антибиотик децата Rolling Eyes Аз също не съм добре, със същите симптоми съм като тях от 3 дни. Хубавото е, че свалих някой излишен килограм Mr. Green

Виждам, че темата сте я започнали с препирни. И аз смятам, че това са неща за чатовете. Общите чатове.

Относно нещата, които сте дискутирали, на кръглата маса бяхме няколко момичета, всяка от нас има някакви впечатления. И аз се изненадах, че като се върнах от Турция все още никой не беше писал нищо. Ясно беше за всички, че с Хриси няма как да пишем. В дните между кръглата маса и заминаването ми не спрях да давам интервюта, въпреки първоначалните ми намерения. И изобщо нямах време да пиша какво се случи. Въпреки това бях нахвърляла нещо в близнашкия, което постнах и в нашата тема като първоначални впечатления. И го направих още преди да замина.

Не ни ли писна вече на всички да се джавкаме постоянно или има някой който още има хъс за това Rolling Eyes На мен ми писна Crossing Arms Хайде да спрем да пишем нападки една срещу друга поне в темата Hug

# 49
  • Мнения: 2 534

Не ни ли писна ... На мен ми писна Crossing Arms
Споменаваш ме нещо  Joy Joy Joy

Излязоха ли ви резултатите , пиши дали всичко е наред

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 09:49 от писна ми

# 50
  • Мнения: 3 336

Не ни ли писна ... На мен ми писна Crossing Arms
Споменаваш ме нещо  Joy Joy Joy

Излязоха ли ви резултатите , пиши дали всичко е наред

Споменавам те да Wink Какво стана с жилището?

Не са излезли резултатите, днес следобяд ще излязат от първата посявка, след още 2 дни втората. Но днес приключва антибиотика на децата, така че не знам какво ще излезе като резултат newsm78 Аз от 3 дена едвам се влача, правя 5-6 крачки и ми прилошава Tired Поне децата вече са по-добре, ще започвам да ги захранвам полека - лека.

# 51
  • Мнения: 3 336
Момичета, гледам в близнашкия и не виждам отчета за кръглата маса, който ви бях помолила да пуснете, докато ме няма. Някой свърши ли тази работа въобще? Или аз не виждам добре Confused

# 52
  • Мнения: 4 181
Кали, добре дошла, съжалявам, че се връщате болни  Sad

Ева, ти в София ли си? Преглеждаш ли печата?

Жени, честита ти нова къща, да сте много щастливи там ви пожелавам   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 388
Браво Мими, да ти е жива и здрава малката принцеса! Много да те радва и да те слуша.

Целувки от нас с Карла

# 54
  • Мнения: 3 336
Искам да споделя с вас анонс за следващия съботен брой /за тази събота/ на списание "За хората" - http://www.zahorata.com/?menu=1&page=rubric&id=4&subrubric=538

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 16:57 от mishlentze

# 55
  • Мнения: 2 534
Леле , страхотни снимки , Кали  Peace
Много сте хубави

# 56
  • Мнения: 2 070
Момичета, ако форумския календар не се е объркал днес имаме рожденичка!  Wink

Аз спазих форумските правила все пак и може да я поздравите тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208284.new#new

# 57
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Привет от мен и малката принцеса Кати!
В петък ни изписаха и сме добре. Малката терористка обаче излезе голям хищник. Иска непрекъснато да е на гърда и само така заспива. Вчера е спала за по 5мин и после пак на гърда, сън 5 мин и пак сукане.
Иначе раждането ми беше бързо и лесно благодарение на епидуралната упойка и д-р Жекова от Окръжна. От сърце й благодаря и на нея и на акушер Величкова  bouquet  bouquet  bouquet. Разбраха колко ме е страх от разкъсвания и епизиотомия и наистина се погрижиха да нямам такива. Имам само 1 шев на протрито място и той вече зарастна, без да се налага да се махат конци.
Поздрави на всички!

# 58
  • Мнения: 4 181
Здрасти Мими, радвам се че вече сте вкъщи  Hug

Момичета, искам да се разберем относно ОС. Говорих с Кали, нали мислехме да е след средата на септември, но Кали няма да е тук тогава.
Моя мъж ще излезе отпуска или от 1-ви септември или от 10-ти, така че не знам аз кога няма да съм в София.
Има 2 дати, които стават така че и аз и Кали да сме тук, все пак ние задължително трябва да сме там, за да си предадем постовете , както се казва.
Едната дата е 25 или 26-ти август (трябва да е събота или неделя , за да сме свободни , а и да можем да ползваме офиса на Асен).
Единствената дата през септември, на която съм сигурна отсега, че ще съм тук е 8-ми , защото съм на сватба, което означава, че ако го направим тогава трябва да е сутринта.
Казвайте си мнението, защото трябва да се отпечата в ДВ тази седмица, ако е за края на август.

# 59
  • Мнения: 1 671
За мен всички предложени дати са ок.
Все пак бих предпочела 25-ти август.

Мими, радвам се , че сте добре. Да гушнеш малката ламя

Общи условия

Активация на акаунт