Forza Ragazze !!! Част 60

  • 12 488
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 617
Момичета, изчетох по диагонал предишната тема сама, тук не, защото не ми остана време, но тази вечер вероятно ще го направя.
Анджи, благодаря, ще видя, какво още може да се направи за билета, така и така не е платен, само й преместих датите по-рано, че вече не издържам без майка в това положение  Sad Да остане поне малко повече тук.
Тази сутрин ново двадесет! Майката на Давиде сега пък зле, вече не знам, честно ви казвам. Не е нешо сериозно, според мен си е на нервна основа и жената си плаче за внимание (мъжът й влезе в болница, единият син замина за Испания, другият не е вече под контрола й). На обяд ходихме при баща му в болницата, след малко ще ходим за неща за бебчо, че не сме купили и едно копче. Търпението ми определено започва да се изчерпва.
Хайде сега да не ви занимавам с глупости.
Дани, аз също си умирам за шоколади, сега не искам и да ги погледна. Пак ми се върна това пусто гадене и дори и да ям нещо сладко, след това трябва да ям и солено.

Момичета, ще ми липсвате, но пък прекарайте добре в България!
Лек път!

# 16
  • Мнения: 2 379
Възхищавам се от тези героини, които раждат естествено
Благодаря за комплимента! Twisted Evil
мен обстоятелствата ме принудиха, де Twisted Evil Twisted Evil

Ани ти ли каза да ти изтрият темата. Аз уведомих да изтрият моята. Ами сега ако изчезнат и дветге..... Joy Joy Joy
Не, нямах време тогава да пиШа на модератора, но тя Дивиана си знае работата.
СледваЩият път е мой ред Wink

# 17
  • Мнения: 3 425
Ако тя може и аз ще мога. Laughing


Лени, и аз така си виках...гледах родилите и си викам щом те могат и аз трябва да го мога  Joy Joy Joy голям смях бях със самовнушенията  Joy Joy Joy

Цугуми, дано намерите някакво решение...гледай себе си и мъжа си преди всичко  Peace

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 17:47 от Kaлa(Bella13)

# 18
  • Мнения: 438
Добър Следобед

Гери, утре вече е близо. ще се завърнем вкъщи. незнам ти колко си развълнувана а от този факт, но аз лично броя вече минутките. Ужасно много ми липсва БГ.  Приятен път. Ще стискам палци на Боряна на 10ти. А ти не забравяй да ми дръннеш да се видим.

Цугуми, дръж се и имай търпение. Не е лесно далеч от вкъщи, без близки, намирайки се в подобна ситуация. Сега и свекърите не са добре, и това допълнително утежнява положението. Наистина ще е добре и ободряващо за теб, майка ти да ти погостува известно време. За покупките за бебето не се тревожи, всичко се купува адкси бързо. Помниш ли аз как се тръшках,че до последно нямах почти нищо, до скоро дори нямах ваничка за детето, но всичко е ок. Хич не се нервирай за подобни неща.

Лени, тази страст към портфейлите не ми звучи добре.  Laughing

# 19
  • Мнения: 750
Никче, да ти кажа ... без епидурална .... Аз ако мога и кръв ще давам с местна упойка.
Възхищавам се от тези героини, които раждат естествено и приемат болката, като благословия, но аз съм толкова кекава и най-вече страхлива, че предпочитам даже да ме упоят. Напоследък си мислех, колко съм зле, но се успокоих леко, като видях една моя съученичка, която беше по-зле от мен и се криехме заедно от училищния лекар , запозна ме с дъщеря си. Ако тя може и аз ще мога. Laughing Снимките ти ги видях, ама много дребнички  Mr. Green
Peace Peace Peace
Ленка и аз съм същата като теб Hug.На героиня нямам и намерение да се правя. Crazy
Стига  ми, 4е ще ми се сцепи дудата от зор Mr. Green

Гери, Анджи приятен път утре и весела ваканция. Hug
Ще ми липсвате Hug
Цугуми кураж мили4ка,пиано пиано нещата ще се нормализират Peace.
Мисли позитивно.А и май4ето ти пристига.
Знаеш ли и аз колко пъти се 4увствам като изгубена пара,или след някоя криза на свекърва ми се 4удя къде  да си ударя главата,но такъв е живота.Всяко семейство със своите проблеми за съжаление Sad

# 20
  • Мнения: 2 804
Привет момичета !
Ники , не е казано , че трябва да ти се разцепи дудата !
Зълва ми дето роди скоро няма никакви разкъсвания , а и в родилното малко след мен една булка много слабичка и дребничка роди бебе 4 и 200-300 и нямаше никакви шевове .
Аз и двата пъти съм раждала натурално и да си призная болката не беше малка , но се забравя !Щом се съгласих и на трето  Mr. Green !
Аз от снощи съм с болки в коремната област дано утре съм по-добре , че да отидем на плаж с децата и една дружка .
Последното ми пътуване на дълго разстояние беше седмица преди да родя ходихме до Рим , но се изморих ужасно много .

# 21
  • Мнения: 764

Възхищавам се от тези героини, които раждат естествено и приемат болката, като благословия,........



Aaa,изобщо не съм я приела като благословия Naughty,но явно имам по-висок праг на болка и не я намерих за непоносима.Освен това ме беше/ и ме е/страх пове4е от иглата забита между прешлените ми... ooooh! ooooh! ooooh!Хи4 не съм навита на таз работа
Цугуми,една работа преди да се оправи се разваляла съвсем,така казват. Rolling EyesТака 4е,кураж,ще мине вси4ко и по-добре ще се нареди PeaceА за децата,време има и да ме надминеш WinkА за разцепването,е индивидуално,зависи колко са разтегливи тъканите на определения 4овек Peace
Лек път на вси4ки заминаващи,ще ги 4акаме тука с трепет Hug

# 22
  • Мнения: 708
Ей ако не се заплуете няма да ви бъде  #Cussing out Mr. Green

Лек път и весела ваканция на Гери и Анджи  Hug
Да се обадите еййй,нали и аз съм по българско  Laughing

Ники,красива си много   bouquet Heart Eyes

Хмм при раждането мен ме цепнаха,не ми спестиха и тая екстра  #Cussing out.Карай,след една седмица болки в д-то,после вси4ко минава и се забравя.
Аз да си кажа пак,да живее епидуралната  Mr. Green

цунки на вси4ки,отива да си 4атя с мъжо ми.След два дни сме заеднооооооооооооо  Laughing

# 23
  • Мнения: 438
Здравейте.

Бимбе,ако идвате до София може да се видим. Нали сега сте в Пловдив. С Гери вече сме заформили виждане.

# 24
  • Мнения: 3 388
Ники, все пак са ти доста по-манекенски изпълненията, в сравнение с моите, а и моите са пред камера, не пред фотоапарат, поне засега  Crazy А пък и ти си изглеждаш като модел, без да скромничиш, ей  Grinning Моето майче пристига на 11 август, дано я изчака бебо, макар че от друга страна ми се иска като дойде вече да се е родил, а и като си представя каква ще са картинка с мъжо и останалите, едва ще се разбират и как ли въобще ще си комуникират!  Laughing

Ние днес пазарувахме доста, купих си рокля, блузки, 2 чифта чехли, на мъжо разни чорапи, боксери, още една нощница за болницата, че бях взела само една от Пренатал. Вчехме фашатойото, биберони, сукиетти, ей такива бебешки работи! Останаха ми още някои неща, но най-важното и скъпото поне вече сме го взели. Тази вечер си почивам на дивана, че ми се събра доста движение днес.

Бимбе, за цепването би трябвало да ни искат съгласие, както и за всяко друго интервенто, но очевидно никой не го  е грижа, както се вижда,  действат си по собствено убеждение на момента!

Да не забравя и основното, за което се включих- да пожелая на отлитащите утре лек път и хубава ваканция!
 Анджи, Гери, забавлявайте се и нека предстоящите дни бъдат най-приятни за вас   bouquet

# 25
  • Мнения: 438
Ох, още не съм готова. Багажа набързо го спретнах, но гледам да оставя къщата така, че да му е лесно на мъжкото тяло през периода в който няма да ни има. В момента приспивам детето пред компютъра....с цица. Още не сме вечеряли...абее супер сме организирани.

Благодаря ви за пожеланията. Дано всичко да е наред утре с полета. Помъкнала съм два куфара, бебешка чанта, моя чанта и количка. единият куфар е с мене, ръчен багаж. Мамка му,...ще се потя като магаре по летищата.

Айде целувам ви, ако успея тази вечер ще се включа още веднъж, ако ли не, от БГ.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър вечер! Мъжо го раздава ерген и е на вечеря у един колега, десет от офиса сами мъжове де си готвят и папкат по домашному хихихихи Ние сме почти готови с куфарите, два големи, остава да допълваме и редим от нулата един тролей. Голямо велико преселение Joy
Анджи и Гери, лек път! И аз броя минутите, емоушън, ей!

# 27
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Анджи, навремето и аз се потях да оставям чисто, сега не ми пука, оня ден лъсках, още е позализано. Споко, ще се справиш и ние имаме и бебешка чанта и количка, но и да си сама, България те тегли като магнит и ти вече мислено си там , а тялото ще те следва, де да иде с бебо?!
Юли, май си на линия, кога тръгвате? Ние по всяка вероятност сме за 5-6 дни във Варна от 24.07 някъде.

# 28
  • Мнения: 3 388
Миликс, вие ли сте следващите, които пътувате към Бг?

# 29
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Да, Сонче, в понеделник, рано, в 7 и сме в Букурещ в 12, дано, де с уиндджет да нямаме неприятности с тая компания.

Общи условия

Активация на акаунт