Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 431
Моето дете също беше на антибиотик веднага след раждането си - Ампицилин. Причината беше бета стрептококи, които откриха във влагалищния ми секрет две седмици преди да родя. Много ме беше яд, но какво да се прави. По-добре така, откокото проблеми после.
П.п. Освен това ми сложиха Ампицилих профилактично (чрез абоката) по време на самото раждане.

# 16
  • Мнения: 1 877
Кажете, мами, къде мога да намеря повече информация за вредата от АБ. Ние със сестра ми поне веднъж годишно сме били на АБ, а сега знам че не ги изписват за щяло и нещяло. Благодаря Ви!
Вие сте добре!Има деца,които всеки месец пият АБ,или поне през месец.Имахме такъв период с Боян - октомври,декември,април...направо се побърках!

# 17
  • Канада
  • Мнения: 494
На 9 и половина месеца пи ЦЕК и само след две седмици Аугументин!И това за единия месец,за които си бяхме в БГ:(Нали всички искаха да го гушкат и целуват,та си и поболедувахме!А така не исках да пием АБ....

# 18
  • Мнения: 8 505
На 13м-Sumamed.

# 19
  • Мнения: 3 478
Ами на 7 месеца, колкото и да не ми се искаше нямах друга опция. Направи ми отит дребната и беше наложително. Омницеф.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
На 10 м. се разболя за първи път(но качествено! Sick) и пи Медоклор...

# 21
  • Мнения: 5 103
На 11 месеца, Клацид.

# 22
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Още не е пил никъкво хапче, нито сиропче, та камо ли антибиотик.
Желая повече дечица да са като моето

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 1г и 8м.В болницата венозно 3 вида АБ-Пеницилин,Линкомицин и Амикацин.В къщи след това Клацид. Cry

# 24
  • Мнения: 5 391
На 11 месеца, гнойна ангина, Зинат.

# 25
  • Мнения: 2 950
Веднага след раждането - бях с отворен мехур мног очасове и така се презастраховаха от инфекции. Не помня името му. След като на 10 месеца вече беше изпила още два АБ, минахме на хомеопатия - от тогава не сме взимали. Praynig

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
10 м- Аугментин, ангина.

# 27
  • Мнения: 46 518
Не е пила.
Сега е на 2 г. и 11 м. (без 6 дена).

# 28
  • Мнения: 17 407
НА 2 месеца.Тогава беше заради бактерии в урината. Откак е на градина, всеки месец пие антибиотик. И какво- да се гръмна ли! ИМа деца, които не се оправят без антибиотици и за съжаление мойто е от тях.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Петър е на 6 м. и 20 дни  Слава Богу, още не се е налагало.....дано така да продължи......  Praynig
Нашата педка предписва антибиотик само в краен случай, ако е наистина належащо.

Общи условия

Активация на акаунт