Отношението към красивите и поддържани жени

  • 29 070
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
слагам си слушалките и си слушам музика. за пюрета и детска диария с домакини не ми се говори. Whistling

Ааа,и диетите,диетите,къде без тях? Wink

Сериозно,със всичките ми приятелки с малки дечица,с които се виждаме,си говорим за абсолютно всякакви теми,далеч надхвърлящи детската кухня и бактериите,причиняващи разните му неразположения.И далеч нямаме вид на ''домакини''(в тази дума влагам много положителен смисъл,защото докато съм по майчинство и студентстване,на практика и аз съм такава) Simple Smile
В крайна сметка,всеки си преценява,с кого за какво да си говори и с кого да завързва контакти,било то по-атрактивен или по-малко... thumbsup

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Коментари винаги е имало и ще има-дори и да не си супер красавица-това е заложено в хората които нямат сериозни ангажименти и се чудят за кой да поклюкарстват.Що се отнася за външния вид се гримирам и обличам както ми е удобно на мен,без да робувам на хорските приказки! Naughty

# 17
  • Мнения: 2 897
Що се отнася за външния вид се гримирам и обличам както ми е удобно на мен,без да робувам на хорските приказки! Naughty

  bouquet

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
слагам си слушалките и си слушам музика. за пюрета и детска диария с домакини не ми се говори. Whistling

Ааа,и диетите,диетите,къде без тях? Wink

Сериозно,със всичките ми приятелки с малки дечица,с които се виждаме,си говорим за абсолютно всякакви теми,далеч надхвърлящи детската кухня и бактериите,причиняващи разните му неразположения.И далеч нямаме вид на ''домакини''(в тази дума влагам много положителен смисъл,защото докато съм по майчинство и студентстване,на практика и аз съм такава) Simple Smile
В крайна сметка,всеки си преценява,с кого за какво да си говори и с кого да завързва контакти,било то по-атрактивен или по-малко... thumbsup


аз просто си имам приятелки, с които родихме по едно и също време и си общувам с тях, когато мога. не обичам да се прикачам към непознати майчета, с тях освен за деца, няма какво друго да си говоря. може и аз да съм темерут, де да знам... но, да не спамим темата на жената, все пак. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 047
  А ти защо се впечатляваш толкова от хорското мнение, не можеш да ги промениш и да ги накарат да те харесват. Дори и да направиш опит да ги заговориш, само ще им дадеш материал за по-дълго клюкарене след като си отидеш. Намери си приятелки и се разхождай с тях, като си с компания няма да чуваш кой говори за теб  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 427
Ти нали не си го мислиш сериозно това, че майкит, излезли в парка с количките те гледат със завист и ненавист заради хубостта ти? Shocked
Аз такова несто изобщо не си го представям,колкото и да си напъвам фантазията.Според мен си силно в грешка.Не искам да ти прозвуча като кучка,ама едва ли ти завиждат другите толкова за красотата.Прати една снимка,поне да видим за какво иде дума.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката на темата -не е лошо да се приземи на земята-чак пък да си самовлюбен в себе си до такава степен и да си мислиш ,че всички непрекъснато коментират като я видят ненадмината й красота -сори ,но почвам да си мисля други работи....по -добре да прекъсна с писането........този въпрос може би трябва да го зададе другаде...... #Crazy

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 16:02 от k.a.l.i.

# 22
  • Мнения: 7 186
Нали ти се харесваш и се чувстваш добре в кожата си, какво те интересува тогава, нека си приказват. Дали с добро или лошо, много важно, хора всякакви. 
Всички гледаме и обсъждаме, но да го правиш показно, е най- малкото просташко.
Пък не е нужно да се натискаш да седиш при жени, при които не ти е приятно. Аз поне предпочитам да съм сама, отколкото да правя компания на чоплещи семки майки в градинките, с които не мога да намеря друг общ език, освен памперси, манджички и т.н.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
хаха, е това за снимката беше гадно .. може да бъде окачествено като злобно и грубо  Laughing

А по темата- не съм майка и не знам какво толкова  се случва по градинките ама е пълно навсякъде с неподдържани лелки, които бутат колички и крещят като обезумели. Естествено, има и хубави жени с нормално поведение, но ми писна като отида на басейн или на разходка покрай Дунава, аз да вардя чуждите деца да не паднат и да не се ударят .. аман от безхаберни майки  Crossing Arms Или седят по кафенцата и вместо да внимават какво правят децата им и да не се ударят, те от време на време само надават боен вик " Гошооооо" и после пак обсъждане на клюки ...  #2gunfire
И предполагам,че точно такива като гореописаните е възможно и да злобеят, и да завиждат и какво ли не.. Изглеждат ми неудовлетворени и озлобени.
А пък ти, Пролет, излез с две-три приятелки като теб и недей да се впечатляваш толкова.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 427
Един малък Офф,който обаче има все пак тънка връзка с отношението.Забелязали ли сте че мъжете на перфектните жени задължитолно се заглеждат по другите жени?Независимо че не са толкова прилежно облечени,сресани и начервени като собствената им половинка?Това е някакво абсолютно правило!Видя ли двойка в заведение примерно на маса,където дамата е самата перфектност,сякаш синтетично отгледана под похлупак,очичките на нейния мил кавалер задължително щекат наоколо и не пропускат и една! Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Един малък Офф,който обаче има все пак тънка връзка с отношението.Забелязали ли сте че мъжете на перфектните жени задължитолно се заглеждат по другите жени?Независимо че не са толкова прилежно облечени,сресани и начервени като собствената им половинка?Това е някакво абсолютно правило!Видя ли двойка в заведение примерно на маса,където дамата е самата перфектност,сякаш синтетично отгледана под похлупак,очичките на нейния мил кавалер задължително щекат наоколо и не пропускат и една! Crazy
не съм забелязала  #Crazy

# 26
  • Мнения: 2 427
Ааа,моля моля!Не е нищо лично!Аз авторката нито съм я виждала,нито чувала,така че да злобея срещу непознат не ми е в стила Crossing Arms!Пък и по принцип не съм от злобните.Много рядко злобея.
Аз бих не точно злобяла,но да кажем бих била малко любезна към някоя девойка,която се мисли за красива и толкова се е надула и е вирнала нос,че с държанието си ти показва че направо ти прави услуга че дори е обелила дума с теб.В такава ситуация не бих я гледала добре,ама защото е хубава...абсурд! Stop

# 27
  • Варна
  • Мнения: 563
Нали ти се харесваш и се чувстваш добре в кожата си, какво те интересува тогава, нека си приказват. Дали с добро или лошо, много важно, хора всякакви...

точно така  smile3521

# 28
  • Мнения: 374
Авторката на темата -не е лошо да се приземи на земята-чак пък да си самовлюбен в себе си до такава степен и да си мислиш ,че всички непрекъснато коментират като я видят ненадмината й красота -сори ,но почвам да си мисля други работи....по -добре да прекъсна с писането........този въпрос може би трябва да го зададе другаде...... #Crazy
не е точно така както го казваш.аз донякъде разбирам авторката, понеже след като родих и аз влязох веднага във форма и в началото си мислех, че хората ме гледат понеже имам толкова малко бебе, а съм толкова слаба  Joy което сега осъзнавам, разбира се, че е вилика глупост.просто ти трябва време докато влезеш в крак след раждането.и все пак не е изключено някви бабки да обсъждат, то си им е в кръвта.а най-вероятно другите обсъждат от възхищение

# 29
  • Мнения: 2 811
абе аз съм забелязала, че най много ме заглеждат мъжете вървящи с други жени. независимо дали хубави или нехубави. според мен подсъзнателно  си сверяват стоката:)) много е просташко и ако мъжът до мен го прави бих се ядосала.
Иначе за хубавите жени - поне в софия е  пълно  с красиви жени, с колички или без, така, че се съмнявам малко на тези реакции, които пролет описва. /извинявай пролет./ Просто може би ти си мнителна спрямо тях и ги окачествваш като непривлекателни и от там им приписваш разни неща.
 По скоро има кофти отношение към неподдържаните и по ленивички жени . Сякаш да имаш целулит вече е углавно престъпление Simple Smile)) А визията мисия и смисъл на живота номер 1:)

Общи условия

Активация на акаунт