Отношението към красивите и поддържани жени

  • 29 146
  • 514
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 420
    Е!Така не е интересно!
    Всички се радват!Поне някой да беше признал,че завижда и гледа криво такива жени! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 451
  • Мнения: 3 376
ССФ е добра и никога не завижда  Mr. Green

# 452
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ССФ е добра и никога не завижда  Mr. Green


АЙ стига бе  Joy Joy

# 453
  • Мнения: 7 420
ССФ е добра и никога не завижда  Mr. Green
         ахъм!ахъм! Hands Clap

# 454
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз мисля, че завистта в очите на околните е в главата на човекът, който има нужда от нея...  Wink

# 455
  • Мнения: 1 933
Аз мисля, че завистта в очите на околните е в главата на човекът, който има нужда от нея...  Wink


И това е вярно Peace

# 456
  • Мнения: 4 916
Аз мисля, че завистта в очите на околните е в главата на човекът, който има нужда от нея...  Wink


И това е вярно Peace

Понякога е вярно, понякога - не е. Хората, в частност жените, са способни да завиждат на себеподобните си за най-невероятни неща.

# 457
  • Мнения: 19 349
ей тази тема мина през какви ли не метаморфози  Grinning

# 458
  • София
  • Мнения: 10 858
наистина го има това,че повечето жени гледат с ло6о око на красивите жени,винаги намират нещо за което да се кикотат зад гърба,незнам защо е така,но го има злобата просто си личи.
аз когато видя хубава жена,си казвам ей тая мадама наистина е много яка,но не я гледам злобно напротив,а другите веднага започват да я коментират злобно.може би е комплекс и затова ги избягват.

Общо взето е така, както и че мъжете се страхуват от много красивите жени.

# 459
  • Мнения: 5 539
Чудно как всяка пишеща в темата приема себе си по презумпция за красива и поддържана жена Rolling Eyes Как пък някоя не каза: "Аз не съм красива и/или поддържана, но мисля еди-какво си". При такова свръхсамочувствие сигурно всеки поглед върху вас ви се струва породен от завист.

# 460
  • София
  • Мнения: 971
аз мога да кажа за себе си, че не съм красива и поддържана  Rolling Eyes
съжалявам че е така, но е факт - времето ми отива в други дейности

# 461
  • София
  • Мнения: 10 858
Чудно как всяка пишеща в темата приема себе си по презумпция за красива и поддържана жена Rolling Eyes Как пък някоя не каза: "Аз не съм красива и/или поддържана, но мисля еди-какво си". При такова свръхсамочувствие сигурно всеки поглед върху вас ви се струва породен от завист.

Аз не се смятам за красива, колкото и да ми е кофти от това. За поддържана - също нямам претенции. Обикновена съм Flutter За жалост Crossing Arms

# 462
  • Мнения: 739
не съм чела цялата тема, но направихте ли определение за КРАСИВА И ПОДДЪРЖАНА ЖЕНА ? според което да казвате да/не съм? Simple Smile.

Предложение:
тяло: стегната фигура; кг. в нормата; обезкосмяване в задължителните зони; хигиена;
лице: поддържана кожа /третирана редовно с подходящата за съответния тип кожа козметика; вкъщи или в студио/; грим /дори минимален, спирала поне, да кажем/ за всяко излизане навън; оформени вежди;
коса: винаги сресана и добре изглеждаща коса, без цъфтящи краища; редовно боядисване, ако се прилага такова.
маникюр: лак; оформен;
облекло: съобразено с повода и телосложението на дамата  Grinning; изгладено и чисто;


айде добавяйте изисквания и отговаряте ли на изброеното или не?

 Hug

# 463
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Останала съм с впечатление, че под поддържана жена много от вас разбират... Няма да се хабя да обяснявам, пуснете си някой фолк тв канал. Ето това.
П.П. Онзи ден засякох българската "Пълна промяна". Е, крайният вариант на двете жертви показателен. Бяха като измъкнати от някоя чалга кръчма.

# 464
  • Мнения: 3 459
Останала съм с впечатление, че под поддържана жена много от вас разбират... Няма да се хабя да обяснявам, пуснете си някой фолк тв канал. Ето това.
П.П. Онзи ден засякох българската "Пълна промяна". Е, крайният вариант на двете жертви показателен. Бяха като измъкнати от някоя чалга кръчма.
има голяма логика в думите ти  Wink

Общи условия

Активация на акаунт