Отношението към красивите и поддържани жени

  • 29 138
  • 514
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Аа, чакай сега малко. Едно е секси маце, друго е това,което аз описах. Ами да- не ми се вързва бутането на количка с въртенето на задник и ситненето на 10 см. ток...това,че е стояла да си прави 1 час грима си е найна абота, но такъв грим и облекло е меко казано нелогичен за разходка с бебе. освен,ако разходката на детето не е повод да  демонстрира личните си качества за сметка на комфорта на детето.
Аз съм свидетел на такива гротески в градината пред блока ми...някои съм ги и снимала даже! Това не се покрива с мнението ми за поддържана жена изобщо!
А това,че ще е много хубаво детето да и каже: ти си...."..е страшна глупост! Всяка майка е най-добрата,хубава и стахотна за детето си.

# 76
  • Мнения: 2 022
Личен избор е кой как ще се облича, едни умеят да бъдат красиви и елегантни според случая, други по-малко.
Изключително ценя поддържаните и стилни жени.
Въпросът тук е, че една истинска дама не би споделила такива мисли нито пък пуснала подобна тема.

# 77
  • Мнения: 2 897
и в крайна сметка какво пречи да си супер маце и същевременно добра майка.не е неестествено, даже напротив-какво по-хубаво от това след някоя и друга година детенцето ти да се гордее с теб и да ти каже:"мамо, ти си най-добрата и най-хубавата мама в цеееееелия свят"  Grinning  Heart Eyes

Не знам дете,за която майка му да не е най-прекрасната и най-добрата,ако има такива,се извинявам Simple Smile
И в крайна сметка за това ли се издокарва майката,да я похвали детето й след някоя друга година newsm78Интересни доводи и предпоставки прочетох...Лошо няма Peace

Аа, чакай сега малко. Едно е секси маце, друго е това,което аз описах. Ами да- не ми се вързва бутането на количка с въртенето на задник и ситненето на 10 см. ток...това,че е стояла да си прави 1 час грима си е найна абота, но такъв грим и облекло е меко казано нелогичен за разходка с бебе. освен,ако разходката на детето не е повод да  демонстрира личните си качества за сметка на комфорта на детето.

Именно Peace

# 78
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Буби ли си фи ли си -не те знам ,но явно не си намерила подходящия човек в случая Монда за да охарактеризираш,какво е отношението й към поддържаните жени,хубаво е когато не си запозната да се въздаржиш от коментари! Joy Joy Joy

# 79
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Е хайде сега ,нали форумите са за това всеки да изкаже свободно мнението си по даден въпрос . Peace

# 80
  • Мнения: 13 512
В такъв случай няма нужда да четем ничии мнения,просто ще си изказваме своите и толкова. Форумите са ,за да обменяме мнения и коментираме, а не да си изказваме мненията само. За тази цел има блогове.

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разбира се,но без да прави характеристики на съфорумки. Laughing Laughing Laughing

# 82
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
В такъв случай няма нужда да четем ничии мнения,просто ще си изказваме своите и толкова. Форумите са ,за да обменяме мнения и коментираме, а не да си изказваме мненията само. За тази цел има блогове.
Да така е права си не се изразих правилно ,но не е нужно да се обиждаме.
Хайде мир и да продължим по темата  Peace

# 83
  • Мнения: 5 577
Аз хич не държа сина ми да смята, че съм най-хубавата майка в цеееелия свят.  Rolling Eyes Това е странна амбиция явно на някои хора, за което съм по-скоро притеснена.

# 84
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз хич не държа сина ми да смята, че съм най-хубавата майка в цеееелия свят.  Rolling Eyes Това е странна амбиция явно на някои хора, за което съм по-скоро притеснена.
Имаш основание-от този факт да бъдеш притеснена. Peace Shocked Shocked

# 85
  • Мнения: 19 349
Но също така е безспорен и факта, е има майки, излязли да разхождат децата в количка за 2000 лева, качени на 8 см. ток, с къса тясна пола и грим, правен не по-малко от час. Е, тогава може и да видиш недоумяващи жени да си шушукат,защото такова нещо не може да остане незабелязано,но изглежда млко...непривично.
ето, че и ти ще имаш подобна реакция като на жените, които оглеждат и коментират пролет.тя може би точно за такъв външен вид говори(въпреки, че не се появи повече в темата, за да го потвърди или отрече).явно точно от това се дразни жената, какво като е секси и супер мацка, това не би трябвало да омаловажава ролята й на майка, а най-вероятно завистниците си казват точно това:"тя след като отделя толкова време на външността си сигурно хич не си гледа детенцето".та тез женици си бълват такива тъпизми точно от завист.
и в крайна сметка какво пречи да си супер маце и същевременно добра майка.не е неестествено.
напълно подкрепям и мисля,че пролет точно това имаше предвид.не виждам защо като имаш дете да не си обличаш тясна пола и какво общо има това с комфорта на детето?

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В какво по точно я подкрепяш,че е най-красивата и поддържана майка в парка или я подкрепяш в разочарованието и от клюките по нейн адрес? Laughing Laughing Laughing

# 87
Коментари винаги е имало и ще има-дори и да не си супер красавица-това е заложено в хората които нямат сериозни ангажименти и се чудят за кой да поклюкарстват.Що се отнася за външния вид се гримирам и обличам както ми е удобно на мен,без да робувам на хорските приказки! Naughty
Най важното е да се чувстваш добре.Винаги ще се намери някой който да не хареса нещо, важното е да не ти пука от такива коментари. Heart EyesОбичай живота и му се радвай всеки миг,

# 88
  • Мнения: 3 036
Чакайте бе  това да се вглеждаш в очите на хората  и да търсиш тяхното одобрение  или  не - не ли вид несигурност (да не кажа избиване на комплекс).Защото аз си вървя по пътя без да въртя очи кой ме гледа и как.

# 89
  • Мнения: 374
В какво по точно я подкрепяш,че е най-красивата и поддържана майка в парка или я подкрепяш в разочарованието и от клюките по нейн адрес? Laughing Laughing Laughing
подкрепя мен в твърдението ми, че обличането на къса пола няма нищо общо с комфорта на детето, а по-скоро с нейния, понеже ще се налага да търчи след него... в крайна сметка всеки си избира

Общи условия

Активация на акаунт