Въпрос към мамите, които ползват стерилизатор за микровълнова на Чико

  • 6 418
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 424
В стерилизатора на  Chicco,побират ли се шишетата на Авент и д-р Браун,а също така и помпата на Авент?

Да побират се и при по старателна подредба може да ги побереш заедно. Не знам за вас но микровълновата ни взе да ръждясва от парата на стерилизатора. Нали не се затваря плътно и може би трябва след всяко стерилизиране да се забърсва влагата от печката.
забърсвам я задължително. обаче ако като минат минутите, махаш го веднага и оставяш вратата леко отворена и влагата изчезва  bouquet

# 16
  • Мнения: 8 917
Няма проблем Peace

# 17
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Моят всичко побира-въпрос на подредба  PeaceА капака не се затваря много плътно/като с уплътнител/ но няма проблем.

# 18
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И моят не се затваря, но аз бях убедена, че това е целта Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Сигурно е съвпадение, но днес реших да пробвам въпросния стерилизатор и на 4-тата минута ми гръмна микровълновата.

# 20
  • Мнения: 46 517
Така трябва да е.

Сигурно е съвпадение, но днес реших да пробвам въпросния стерилизатор и на 4-тата минута ми гръмна микровълновата.

Определено е съвпадение, стерилизаторът е просто една пластмасова кутия, не гърми печки  Grinning моят го ползвах 1г. и 1м.

# 21
  • Мнения: 556
е такова нещо не бях чувала.сложи ли вода?капакът нарочно не се затваря,защото все пак се работи със пара,и трябва да има от къде да се освобождава налягането.иначе ще е опасно.смятам,че определено е съвпадение.съжалявам за печката ти,но този начин на стерилизация е най-удобен.има и разтвори различни,но все пак си е химия

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 563
О, аз също смятам, че това е най-добрия начин за стерилизация. И не смятам да се отказвам от него. Исках да разбера вашия опит със стерилизаторите, защото досега съм имала само на авент и нямах друга база за сравнение. Печката не я жаля, дошло й било времето, ще купим друга. Обаче, пак си мисля защо авентския стерилизатор се затваря съвсем плътно.

# 23
  • Мнения: 556
ами,огледай го.може би има някакъв друг начин за пропускане на парата.но при чико начинът е такъв,доколкото ми е известно.нашата печка беше нео-съвсем,съвсем простичка,но много държалива.не знам с твоята защо така се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт