...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 646
  • 488
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 710
Пфу.Точно нея исках Crossing Arms
Аре, добре, влачи.Аз съм Стела Peace
Е, нема се сърдиш ся! Crossing Arms Първа си я заплюх!  Whistling
Аре, влачи Стела Whistling Peace

# 346
  • Мнения: 10 752
Пфу.Точно нея исках Crossing Arms
Аре, добре, влачи.Аз съм Стела Peace
Е, нема се сърдиш ся! Crossing Arms Първа си я заплюх!  Whistling
Аре, влачи Стела Whistling Peace
Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 347
  • Мнения: X
А за мен какво оставихте, спамърки ниедни?! Laughing

# 348
  • Мнения: 10 752
А за мен какво оставихте, спамърки ниедни?! Laughing
Флора,Муза,Техна и Лейла
Избирай Wink

# 349
  • Мнения: 5 383
Продължавате само да си плямпате, а резултати не виждам.... Whistling Whistling Whistling

Бъз-ли, бъз-ли, бъз-ли, бъз-ли Joy Joy Joy

# 350
  • Мнения: X
Избирааааам... Муза.
 Ама дайте картинка, че да я видя поне, щото у нас  боклучета на  Уинск бол, ама не знам коя от тях е Муза. Thinking

# 351
  • Мнения: 10 752
Избирааааам... Муза.
 Ама дайте картинка, че да я видя поне, щото у нас  боклучета на  Уинск бол, ама не знам коя от тях е Муза. Thinking

# 352
  • Мнения: X
ЦомбеHug
Че ние си приличаме дори с тая мацка!Само трябва да си пусна косата да поизрасте и да я връзвам на две опашки. Whistling

# 353
  • Мнения: 10 752
ЦомбеHug
Че ние си приличаме дори с тая мацка!Само трябва да си пусна косата да поизрасте и да я връзвам на две опашки. Whistling
Знаеш, за теб, винаги Heart Eyes Hug

# 354
  • Мнения: 7 710
....Бъз-ли, бъз-ли, бъз-ли, бъз-ли Joy Joy Joy
Цомба е бъзла Crossing Arms Whistling

# 355
  • Мнения: 10 752
Shocked Shockedмолим Shocked Shocked Shocked

# 356
  • Мнения: 5 383
Не, сериозно вече- наистина е добре да отидете в някое студио и да видите какво предлагат.Така по картинки в нета не е същото.
Цаката на избирането е да не се главозамаеш и да избереш 50 татуировки, които ти харесват "най-много". Айде, на следващата среща да сте дамгосани и двете Wink

# 357
  • Мнения: 7 710
... Айде, на следващата среща да сте дамгосани и двете Wink
Цомбе, другата събота те Фащам под мишка и отиваме Crossing Arms
И, нема ми се дърпаш! Whistling Обещай! Crossing Arms

# 358
  • Мнения: 10 752
... Айде, на следващата среща да сте дамгосани и двете Wink
Цомбе, другата събота те Фащам под мишка и отиваме Crossing Arms
И, нема ми се дърпаш! Whistling Обещай! Crossing Arms
Нема.обещавам Peace Hug

# 359
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
... Айде, на следващата среща да сте дамгосани и двете Wink
Цомбе, другата събота те Фащам под мишка и отиваме Crossing Arms
И, нема ми се дърпаш! Whistling Обещай! Crossing Arms
Нема.обещавам Peace Hug


И са квооооо - направихте ли си тату или само си плямпахте  Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт