...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 646
  • 488
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 710
Русе, утре си на фризьор.От 3 Whistling
Трябва да го оставим за другата събота май Thinking
Преди фризьора Whistling
Аз отивам, па ти- ако щеш! Crossing Arms
Нека после ти се подиграват Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Crossing Arms
В 1 часа да си у нас.... Whistling
...иначе тръгвам без теб Crossing Arms

# 376
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
Русе, утре си на фризьор.От 3 Whistling
Трябва да го оставим за другата събота май Thinking
Преди фризьора Whistling
Аз отивам, па ти- ако щеш! Crossing Arms
Нека после ти се подиграват Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Crossing Arms
В 1 часа да си у нас.... Whistling
...иначе тръгвам без теб Crossing Arms


Ей ся стана въргала  Joy Joy Joy

# 377
  • Cофия
  • Мнения: 1 216
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 11:32 от RS

# 378
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing


Надушвам че Руска и Бомбето май днес ще ходят /дано не бъркам/  Whistling
Та малко търпение - после ще споделят ако са го направили

# 379
  • Cофия
  • Мнения: 1 216
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing


Надушвам че Руска и Бомбето май днес ще ходят /дано не бъркам/  Whistling
Та малко търпение - после ще споделят ако са го направили

 smile3508

# 380
  • Мнения: 4 435
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing

Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.

# 381
  • Мнения: 7 710
....Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.
Да. Така е. Ние заради това ще ходим днес! bowuu

....и понеже не знам друго студио,
ще ходим в МАНИЯ, дето ми пробиха пъпа.... Wink

После ще споделим..... Whistling

# 382
  • Мнения: 4 435
Ето,гледай каква си изпълнителна.Пък другите не вярваха. smile3534

# 383
  • Cофия
  • Мнения: 1 216
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing

Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.

Така мисля, до другия месец да съм готова, че да може до пролет да е готова за показване Wink то нали май става като раничка и после чакаш да ти паднат корички.....или пак нещо не съм разбрала?  newsm78

# 384
  • Cофия
  • Мнения: 1 216
....Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.
Да. Така е. Ние заради това ще ходим днес! bowuu

....и понеже не знам друго студио,
ще ходим в МАНИЯ, дето ми пробиха пъпа.... Wink

После ще споделим..... Whistling

ние сме в трепетно очакване, да знаеш Hug

# 385
  • Мнения: 7 710
Ето,гледай каква си изпълнителна.Пък другите не вярваха. smile3534
Ще видят те. Ааааа-ма ХА!  Crossing Arms
Предизвикателки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

РС, ние за това отлагаме от лятото....
уж щяхме еснта да се правим, а то- стана догодина.... ooooh!


.....

ние сме в трепетно очакване, да знаеш Hug
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling

# 386
  • Cофия
  • Мнения: 1 216
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling

а я дай докато си чакаме някакъв сайт на студиото да разгледаме Laughing

# 387
  • Мнения: 7 710
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling

а я дай докато си чакаме някакъв сайт на студиото да разгледаме Laughing
......а ще отскочим и до тук..... Whistling Whistling Whistling

Оххххх, не мога повече да пниша,
че ми треперят гащите от страх,
ама назад- в темата има и други сайтове Crazy

# 388
  • Мнения: 4 435
В колко ще ходите? Whistling

# 389
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 131


Вече май са там  ooooh!
Луди женки  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт