Форумската среща - отзиви и снимки!

  • 13 905
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 897

Еми, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скъсах ти  нервите  photo   Flutter ,ама айде,това да ми е най-лошото... Blush Wink Laughing

В четвъртък съм на линия Hug

# 76
  • Мнения: 4 371
Искам и аз онази снимка с целувката, нищо, че не на фокус.
Ей, още ме държи тая среща и съм в приповдигнато настроение, нищо че не се наспах. Обичам ви всички Hug

Дуци  Hug Ние се познаваме още от Славяни, забравила си  Peace Нищо, следващия път ще пием и ще пеем заедно, на по- доброто кареоке обаче   Crazy
Аз съм много зле в това отношение, трябва да имаме контакт повече време, за да запомня някой, сори  bouquet
Имало караоке във Феста Барсело, хотела на бул. Б-я, не го знам как е обаче.

# 77
  • София
  • Мнения: 15 254
Искам и аз онази снимка с целувката, нищо, че не на фокус.

Eто я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151308&photo=31

# 78
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Искам и аз онази снимка с целувката, нищо, че не на фокус.

Eто я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151308&photo=31

 Joy hahaha То не бе либоф да я опишеш

# 79
  • Мнения: 2 897
Искам и аз онази снимка с целувката, нищо, че не на фокус.

Eто я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151308&photo=31

Пояснителният текст към нея си е цяло изречение Wink Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 15 254
Понякога нещата сами се получават такива, каквито са.   Sunglasses

# 81
  • Мнения: 5 577
искам да видя деяназ и карен, пропуснах ли ги, или ги няма снимани?

# 82
  • Мнения: 1 006
Искам и аз онази снимка с целувката, нищо, че не на фокус.

Eто я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151308&photo=31

 Joy hahaha То не бе либоф да я опишеш

Веси, ма мнооого си ин лав нещо... hahaha  Загряваш ли?  Laughing

Поздравявам ви, момичета!   bouquet Всички, с които се познаваме  Heart Eyes, и с които още не - също!

# 83
  • Мнения: 2 237
Добро утро !  Hug
Всъщност станах доста рано,но при все че съм написала през живота си над 30 стихотворения,няколко разказа и не знам колко есета и размисли,днес не знам какво да напиша !
Признавам,че не очаквах кой знае какво от тази среща,но ми беше ужасно приятно и забавно ! Все повече в групата на БГ мама започва да се усеща  приятелство и сплотеност.Вече чуствам всички ви като стари приятели без които нито един човек не може в живота си.
Ерика,радвам се от сърце че се запознахме на живо,както виртуално,така и реално ми допадаш особено  Heart Eyes
Дуци както винаги неотразима и сладка !  Hug
Мина затвърди представата ми за купонджийка и за жена,която знае какво иска от живота , браво Мина,кефиш !
Блонди ми напомня на една моя ужасно близка приятелка - мила,добра и чаровна.
Бинито ,имаш едно невероятно послушно малко бонбонче !
Лили,беше много красива и моля, пак извинявай ако съм те обидила (знаеш защо)   Embarassed   Hug
Джулиана е душа човек,от ония с които винаги ти е приятно да си побъбриш  Hug
СТрамел, не познавам по финна и красива жена  Hug
Борко,Додо, благодаря че ме изслушахте !  Heart Eyes
Няма да изброявам всички сега,все ще пропусна някой...Но искам да знаете че се гордея че ви познавам,всичките ! Heart Eyes

Снимки имам няколко,но ще ги сваля утре в офиса.

А сега отивам да се стягам за купона довечера,тъй като мили дами аз продължавам,за вас не знам  Mr. Green



П.С.Ако прекрасната дама която си тръгна снощи с нас (С Мина,Борко,Фантичка и мен) беше Летящата крава,моля да ме извини ! Цяла вечер я търсех да се запознаем и така и не я намерих.А исках !   Blush

# 84
  • Мнения: 1 299
Много сте готини всички, направо съжалих, че не съм присъствала (имах си личен ангажимент ). Изглеждате много готини, свежи хора... радвате ме  Peace

# 85
  • Мнения: 2 212
Страхотна среща, аз нямаше как да присъствам, иначе още в Петък както бях у София можеше да не се прибирам...няма нищо, да се надяваме, че някой друг път ще успея, изпуснах много хора, с които отдавна искам да се видя на живо, но все пак сте страхотни всички  Heart Eyes

# 86
  • UK
  • Мнения: 3 959
Беше супер, заведението беше страхотно, караокето малко не беше на ниво този път, но иначе беше много готина срещата. Аз не съм от запознаващите се и имена няма да изброявам, за да не забравя някого, но успях да се запозная с няколко човека, с които исках и наистина беше хубаво. Wink

# 87
  • Мнения: 3 423
Ай да се запишем и аз Mr. Green
Некой дали  мен е снимал Joy
Аз. Joy

# 88
ДобрУтро и от мен.Регнах се само за да ви кажа(така де,напиша... Wink),че сте едни мноооого мили и мноооого весели хора.Радвам се,че се запознах с някои от вас и съжалявам,че не можах с всички...
Беше страхотно парти,продължило до ранни зори и направо се чудя,че темата е започната толкова рано...малиии,някои май са на батерийки Joy Joy Joy
Не познавам опциите на форума,но бих искал да ви поднеса  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Определено ги заслужавате.Ще се радвам пак да кОпонясваме заедно... newsm44 newsm44 newsm44

# 89
  • Мнения: 10 758
Ай да се запишем и аз Mr. Green
Некой дали  мен е снимал Joy
Аз. Joy
За тебе знам Joy Joy hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт