Nail art-16

  • 17 573
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз не се заяждам, ама много се дразня!!!
както сте забелязали, вече не влизам и не пускам в темата, не че не творя, ама да си имаме уважението и ние сме били зайци, и ние сме били нахъсани!! Идете и ми вижте първите снимки, които съм пускала тук, замазани, нищо не се вижда, защото са от уеб камера, НО МОИ!!!!И ме приеха тук и ми беше уютно.... айде стига лирическо отклонение!!!
Пак казвам не се заяждам, ама се ядосах колко хора се подведоха!!!
Ако не се лъжа преди Надежда бяхме насмели и момичето спря да пуска чужди и си пуска нейните, които са доста на ниво!!! Peace
Зайкинке, точно твой стил!!!  Wink

# 16
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Записл

# 17
  • Мнения: 299
ех чак ме е яд че се заблодих талкова ,ех това мое лошо качество "найвността" усамних се като видях първите 2 снимки  Tired нямам думи... ooooh!

Благодаря ти много Кате   bouquet

# 18
  • Мнения: 690
Имам спешна нужда от помощ
Издирвам лепенки, формички или нещо от сорта, които да са с рибки, водорасли и прочие, но никъде не мога да намеря Imp
Някоя от вас срещала ли е нещо от сорта по магазините?

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз не се заяждам, ама много се дразня!!!
както сте забелязали, вече не влизам и не пускам в темата, не че не творя, ама да си имаме уважението и ние сме били зайци, и ние сме били нахъсани.............И ме приеха тук и ми беше уютно.... айде стига лирическо отклонение!!!


Кате, аз все още се чудя защо спря да пускаш снимки newsm78......Липсваш ми, да знаеш Sad!!!

А постъпката на Поли няма да я коментирам, то е ясно какво мисля по въпроса Crossing Arms.......ама и аз се заблудих ooooh!


# 20
  • Мнения: 27
gledaite sa......1-vo nikade ne sam napisala 4e tezi nokti ot snimkite sam gi pravila az....(to e qsno vse pak v po predi6nite temi nqkoi ot modelite su6testvuvat),da ne sa moe delo no sum se postarala da vi ka4a snimki koito sum pravila na sebesi(to4no te4zi)i prosto nqmam aparat da vi snimam kak izglezda...problemut pri men e 4e nqmam dost5ata4no fantaziq...moga da narisuvam vsi4ko koeto mi pokajete,no ne moga da go izmislq.... Cry prosto risuvam ne6to koeto vijdam... Cry

# 21
  • Мнения: 226
Аз не се заяждам, ама много се дразня!!!
както сте забелязали, вече не влизам и не пускам в темата, не че не творя, ама да си имаме уважението и ние сме били зайци, и ние сме били нахъсани.............И ме приеха тук и ми беше уютно.... айде стига лирическо отклонение!!!


Кате, аз все още се чудя защо спря да пускаш снимки newsm78......Липсваш ми, да знаеш Sad!!!

А постъпката на Поли няма да я коментирам, то е ясно какво мисля по въпроса Crossing Arms.......ама и аз се заблудих ooooh!



Е и аз бях от заблудените  #2gunfire
Исках да кажа само, че наистина тук всички нови са приемани много топло. Така беше и с мен, за което съм ви адски благодарна. Мисля, че от осма тема съм тук (все още съм заек Mr. Green) и Кате, ти беше една от тези, които ме вдъхновяваха най-много, смея да твърдя  Blush
Много ми липсва и Илонита   bouquet
Извинявам се за отклонението, предполагам че ще бъде прието с противоречиви мисли, но преди темичката ми харесваше много повече (всеки ден влизах, за да видя какво сте сътворили), а сега ми е пуста някак си... Най-вероятно и за това така ни заблудиха с тези снимки, защото всички искаме да видим пак плодотворна темата...
Още веднъж се извинявам за отклонението

# 22
  • Мнения: 27
a otnosno vaprosa na ada6kata  za tozi manikur:   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151186&photo=2
pravi se mn lesno moga da ti obqsnq::
1:pravi6 frenski manikur
2v gorniq krai na bqlata ivica prokar4va6 platno zlatna i na okolo 5 mm po nagore o6te 1(zavisi kolko sa ti golemi noktite de)
3:draskanicata vatre se pravi taka:1:v dava ugula slaga6 po 1 kafqva to4ka i razmazva6 s kleka za zubi ili himikalka;2po sredata slaga6 po golqma bqla to4ka i pak razmazva6.nakraq slaga6 rozovoto za6toto drugite cvetove sa po nasiteni i 6te go zakraiqt ako se smesqt sled nego.tova e za draskanicata
4:gornata 4ast se pravi taka:s pomo6ta na 4etka ot boi4ka za nokti ili samora4no napravena(takava polzvam az za6toto reguliram debelinata(ot 4etka na star lak q pravq))pravi6 3 ivici kafqvo sled koeto 4 ivici bqlo no 2 pati po dalgi.nakraq slaga6 rozovite v krai6tata na belite.sled tova vzima6 1 himikalka(mn e udobno)i slaga6 po 3 to4ki na nakoq bqla ivica ot dvete strani.tova e za gornata 4ast.
5:dolnata:1:pravi6 na krainiq ugul 2 listena (rozovi)i v na4aloto im slaga6 beli4ko  4etkata lesno e s kraq na samata 4etka.prokarva6 1 zlatna liniq posedata i pravi6 ot dvete i strani po nqkolko to4ki.
tova e ob6to vzeto tova dolnoto moje i da ne go pravi6 ako sa ti kasi9 noktite.nadqvam se 4e dokazvam pone malko 4e moga da gi napravq(daje to4no toq sam go pravila pone 4 pati,daje predi 3 dena go pravih na nai dobrata si priqtelka)
kak i da e v mn podrobnosti izpadnah......... Sad ne sam kazala 4e tezi snimki sa moi,te nqma kak da sa moi de,vse pak sa ot saita nogti.com,znaete gi(bi trqbvalo0no gi ka4ih to4no tezi za6toto vsi4kite sam gi pravila.....nqmam fantaziq da izmislam vidove,no risuvam vsi4ko..tova e....

# 23
  • Мнения: 27
s udovolstvie 6te narisuvam vseki koito iska9ako iskate de

# 24
  • Мнения: 27
m/u drugoto pravq i tatoo s tu6 za risuvane ako nqkoi iska moje da pogledne kakvo si bqh napravila
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151186

# 25
  • Мнения: 27
ama po4ti ne se vijda nali vi kazvam 4e nqmam aparat....

# 26
  • Мнения: 1 069
polito6, моля ти пиши на кирилица, че едва се чете!

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
polito6 , доста се напрегнах докато изчета писанията ти на латиница, но все пак успях. От името на всички ни те моля да пишеш на кирилица.
Да ти обясня, защото май не си разбрала от какво се породи възмущението на момичетата. Никой не те обвинява за това, че нямаш фантазия и правиш модели коита вече си видяла някъде, всички правим така по някога. Въпросът е, че не показваш снимки на направените от теб неща, а на оригиналите. То всеки може да пусне една готина снимка и да каже-това се прави еди как си, аз го правя точно същото-но като не е подкрепено със снимков материал, няма кой да ти повярва. Надявам се, че сега ти е малко по-ясно. Не случайно в първият си пост съм написала да се пускат само направени от нас неща.

# 28
  • Мнения: 27
мога да го направя ама нищо няма да се ийда,защото камерата на компютара ми е скапана и е размазано както сами виждате на татуировката.съжалявам пак за неудобството...

# 29
  • Мнения: 27
мама Мери  и други са пускали не напражени от тях неща не само аз.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт