Nail art-16

  • 17 595
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 318
пе4атите не ти ли вършат работа?

# 31
  • София
  • Мнения: 1 544
Имам спешна нужда от помощ
Издирвам лепенки, формички или нещо от сорта, които да са с рибки, водорасли и прочие, но никъде не мога да намеря Imp
Някоя от вас срещала ли е нещо от сорта по магазините?
Bibince,  това ще ти свър6и ли работа? С този лак  bouquet
Аз с тях мисля да се издокарам другата седмица за морето Hug

# 32
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
мама Мери  и други са пускали не напражени от тях неща не само аз.... Cry

И са си отнасяли критиката след това и са се поправяли Peace

# 33
  • Мнения: 410
Имам спешна нужда от помощ
Издирвам лепенки, формички или нещо от сорта, които да са с рибки, водорасли и прочие, но никъде не мога да намеря Imp
Някоя от вас срещала ли е нещо от сорта по магазините?


бибинце преди време ти бях пратила снимка на едни четки на топ чоис
същата фирма има такива лепенки довечера ще ти ги снимам

# 34
  • София
  • Мнения: 3 761
Имам спешна нужда от помощ
Издирвам лепенки, формички или нещо от сорта, които да са с рибки, водорасли и прочие, но никъде не мога да намеря Imp
Някоя от вас срещала ли е нещо от сорта по магазините?
Bibince,  това ще ти свър6и ли работа? С този лак  bouquet
Аз с тях мисля да се издокарам другата седмица за морето Hug
Дано не ви се стори смешно,но как става тази работа с шаблоните newsm78 Embarassed
Може ли някой да го обясни като за Блондинка newsm78

# 35
  • Мнения: 455
Незнам,обаче аз веднага се усъмних,че моделите не са правени от polito6,но докато изчета пропуснатото вие сте се разбрали вече и нова тема сте пуснали даже.С това съм в момента:

http://i112.photobucket.com/albums/n165/rodito/279.jpg
А тази правих на клиентка,някои снимки незнам защо ми стават тъмни  newsm78 основата е тъмно червена с черно и сребристо отстрани:
http://i112.photobucket.com/albums/n165/rodito/278.jpg

bibince, лепенките ти трябват за тези които ще ходят на почивчица на море може би?! Wink

# 36
  • Мнения: 178
Дано не ви се стори смешно,но как става тази работа с шаблоните newsm78 Embarassed
Може ли някой да го обясни като за Блондинка newsm78

vnd, тук има с картинки:
http://www.wowsocool.com/images/instructions.jpg

Най-общо казано:

1. слагаш някаква основа на ноктите,
2. мажеш с лак картинката на шаблона,
3. изстъргваш излишния лак със стъргалката,
4. притискаш силно печатчето към картинката и
5. веднага го притискаш към избраното място на нокъта с леко накланяне във всички посоки, така че да се отпечата хубаво целият мотив, без да ме мести печатът обаче.

Всичко трябва да става бързо, за да не изсъхва лакът в шаблона или върху печата (някои го наричат щампа) между отделните действия.

След всеки нокът почистваш шаблона и печата с памуче, напоено с лакочистител. Аз слагам някаква хартия под шаблона, защото при 'изстъргването' на излишния лак доста се маца работната повърхност.

Изчакваш да изсъхнат щампованите фигурки и покриваш с топ лак, но бързо и с малко движения на четката, защото иначе има опасност да се размажат мотивите, особено ако са по-фини.

Не е задължително да ползваш цял мотив. Ако е възможно, можеш да оцветяваш само част от мотива върху шаблона, да комбинираш няколко различни мотиви или части от тях и т.н. Wink

Роди, много е свежа декорацията на твоите нокти!  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 410
роди отново страхотна декорация браво направо супер  bouquet  bouquet  bouquet
моля за малко помощ една клиентка иска  семпла декорация за сватба възможно най-обикновена а пък аз обикновени немога нещо да измисля до момента дори ако изкопирам някоя от вашите,защото те не са обикновени ,а са супер готини не обикновени Praynig Praynig Blush Blush

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 10:30 от darina_dari

# 38
  • Мнения: 4 358
...... Издирвам лепенки, формички или нещо от сорта, които да са с рибки, водорасли и прочие....
Минаваш ли върху лепенките с топ лак?  Embarassed

# 39
  • Мнения: 27
ако искаш може нещо такова:1вото е без брокат
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151699

# 40
  • Мнения: 27
можете ли да ми кажете нещо за нокти,което да ги прави по здрави,нечупливи и да растът по-бързо

# 41
  • Мнения: 3 674
Малеее какви красоти сте позтнали тук! Heart Eyes Момичета ...евала ви за красивите  фантазии....   Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 761
Ванче- благодаря ти за обяснението
Харесала съм си няколко шаблончета и може и да се престраша да си поръчам- поне да ми мине мерака като пробвам
  bouquet

# 43
  • Мнения: 690
Благодаря ви момичета, че толкова бързо ми отговорихте. Търся си пустите лепенки, защото искам да направя това и да ги вградя в гела..
Видях шаблоните, но кофтито е, че какъвто и топ лак да сложиш върху печатчето се размазва, сигурно ще се размаже и ако му сложа отгоре гел. Направо съм се побъркала по тази декорация и затова толкова яко ги издирвам пустите рибки.

Ето какво искам да направя на майка ми 



Само ще сменя цветовете със син и зелен гел и ще стане невероятно, но за съжаление никъде не мога да намеря пустите рибки Imp

# 44
  • София
  • Мнения: 3 761
bibince - страхотно е
И аз се запалих по тия печати,но щом казваш че се размазва...а и аз съм с акрил...
Тези рибки какво представляват- лепенки ли са?

Общи условия

Активация на акаунт