Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...

  • 13 944
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еденицата...
Това бялото топченце успя ли да го махнеш и на какво миришеше...? Твърдо ли беше или меко...? И за първи път ли виждаш нещо такова...? Обикновено под кожичката на пишката се събира "мръсотийка"... Така наречената смегма... Мирише на застояла урина и е една такава мазна на пипане... Ша ма прощавати гнусливите, ама малко прилича по консистенция на извара...
И ако е това... Споко, всичките мъже си го сбираме това... Редовна хигиена му е майката...

# 16
  • Мнения: 619
Мда-може да питаш и Ализеа-Мартито даже на доктор го води.Разбрах,че не било опасно.

# 17
  • Мнения: 315
Здравейте!  Hug

Честито кръщение на бебе Светльо на мама Ива и тати Жоро!   bath1
Да е жив и здрав, усмихнат и да радва мама и тати! Наздраве!  newsm24

# 18
  • Мнения: 280
Аз ти предлагам да го организираме някоя Събота. Първо спортен полуден за всички, после - барбекю за награда.

  И аз това щях да предлагам,ама Jade ме е изпреварила GrinningНямам нищо против един санитарен полуден.Тази събота и неделя съм заета от 10 до 18 часа,но извън тази зона ще съм като фурия,да компенсирам.
  Утре предлагам да пием кафе от 12,че и с работещите да се видим.Надявам се да не е много жега под дърветата на Бирхалето.Кой ще ме подкрепи?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
смях от миналото  Mr. Green
Дзак bowuu
Аз бях селянка три дена Crazy
Утре съм ЗА.

# 20
  • Мнения: 280
Иве,не се притеснявай за пишлето на Сисон,съвсем редно е да си е там това беличкото.

Херке,нещо щеше да ми изпращаш.

# 21
  • Мнения: 23
хей как сте  newsm78
за малко се добрах до компа и реших да ви пиша
за да видите че не съм ви забравила при първа възможност ще дойда да ви видя  Hug
синът ми слави как е ядосва ли майка си редовно както съм поръчала Sick Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 243
хей как сте  newsm78
за малко се добрах до компа и реших да ви пиша
за да видите че не съм ви забравила при първа възможност ще дойда да ви видя  Hug
синът ми слави как е ядосва ли майка си редовно както съм поръчала Sick Mr. Green
Айде, идвай си, де! Ще се забравим.

Утре в 12 съм на Бирхалето. Ако ви няма, ще отида другаде  Mr. Green

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Шумков идвай и си вземай сина... Twisted Evil
Хапке сигурно ще дойда 12ч...зависи от времето обаче. Ако ми е много жежко ще бягам по снеките..т.е у мама на хладно.

# 24
  • Мнения: 6 243
Да не дойда у мамини ти!  Mr. Green
(значи не ти е домъчняло за мен, а!!!)

# 25
  • Мнения: 280
Благодаря,Херолайн!
И не се прави толкова,и на Бирхалето има сенки!

 Аз ще съм точна в 12.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз ще съм по обед на кафето...няма да ходя при мама, че я е гепил някъв вирус с разстройство и повръщане.
Ха добро утро и от мен Crazy

# 27
  • Мнения: 619
Ха добро да е.
  bouquet

# 28
  • Мнения: 280
Чак сега виждам заглавието на темата.Дидо,пак си романтично настроен явно.Ама като че ли си  сам,а?Нещо не виждам много да ни е любовно на всички.

Августичке,ти няма ли да можеш да се отскубнеш от вестника и да прескочиш за топъл сандвич и кафе на Бирхалето?Обръщам се лично и специално към теб,щото от много време вече не съм те виждала и ми е домъчняло...

# 29
  • Мнения: 280
Хич недей да добросваш,ами скачай към Театъра днес,че Ави ще тръгне в първи клас,докато се сетиш да се появиш,Мишоро с Мишоро такава!

Общи условия

Активация на акаунт