Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...

  • 14 064
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 855
Друго си е да седнеш на верандата за по бира и да ГЛЕДАШ как градът ти гори.

Това смешно ли трябваше да бъде? Или може би оригинално?

А де  Thinking И аз това се питам  Crossing Arms

Искам да ви се жалвам  Cry Светли от 5 дена яде каша от лечебната Хумана, заради разстройството. От 3 дена обаче, акото му е кашесто и много тъмнозелено  Thinking Някаква идея от къде се появи този цвят? Днес пак ака веднъж - същата работа  Rolling Eyes Звъннах на педито и тя каза 24 часа да караме само на кърма, при което той суче почти постоянно, защото кърмата ми е намаляла, поне така аз си мисля(нали бяхме намалили кърменията), гърдите ме болят мноогооо  ooooh!  Но тях не ги мисля, ами само този зелен цвят ми е в главата ...  Confused

Иска ми се да се поразхлади вече  #Cussing out Направо ми писна от тези жегииии

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Няма нищо страшно за зеленото ако... Това не е някакво патологично състояние, а нещо често и нормално случващо се при кърмачетата... Не е опасно и не застрашава по никакъв начин бебето...
Пък за жегите - ще се разхллади... Към октомври, ноември...

Schreier, публично обяснение за изцепката, много моля...!

# 257
  • Мнения: 619
Към октомври, ноември...


Мен ако питат-декември,януари и то до около15С Mr. Green
Много кофти с тези пожари..Слушах едни възрастни хорица да коментират,че си е чиста проба умишлени палежи,защото преди много години в големи(подобни) жеги пак са си ги палили стърнищата,но пожари е нямало...

# 258
  • Мнения: 855
Няма нищо страшно за зеленото ако... Това не е някакво патологично състояние, а нещо често и нормално случващо се при кърмачетата... Не е опасно и не застрашава по никакъв начин бебето...
Да де, ама се притесних защото не е ял някаква храна , че да добие този цвят  Thinking Оф, може и да преувеличавам  ooooh! ама се шашнах нещо  Confused

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да де, ама се притесних защото не е ял някаква храна , че да добие този цвят  Thinking

Зеленото ако е характерно точно за кърмачетата... Не за хранените с нещо различно бебета... Този цвят не е причинен от храна... Wink Не е като да пиеш мента, че после да пишкаш мента... Забравил съм от какво точно се получаваше цвета - беше нещо от сорта на бърза перисталтика или от окисление, ама баш кърмачките да кажат... На мен не ми се рови сега да прочета...

# 260
  • Мнения: 619


ама баш кърмачките да кажат...
Брей...Дидо,аз си мислех,че ти си баш кърмачка,ама карай..
Сори,но не ми се спи и вече дрънкам каквото ми падне...

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Може да съм, може и да не съм...
Зависи дали имам цица да нараня некое чааве...
Ма таз вечер не ми се прави на баш кърмачка...
Много ми се спи, за разлика от теб... Grinning

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
За зеленото ако може да има различни причини. По принцип не е проблем, ако няма рязка разлика в консистенцията и миризмата. Но след като е бил с разстройство, съвсем нормално е да такъв цвета. Според мен педи ти е дала добър съвет да минете само на кърма. Не се притеснявай, че може да е намаляла, ако ти се струва жаден, просто му предлагай и вода. Нали знаеш, че в такива състояния е много важно да не се обезводни, а разстройството и големите жеги са подходящ фактор за обезводняване.
Опитай да му свариш чай от нар, на моите много им помага.
Тони също е с разстройство, което вече отминава. Започнаха гадните летни вируси...

Злати, Умброто е все така с неизвестно местонахождение, разликата е, че на мен вече не ми пука толкова Wink

# 263
  • Мнения: 280
За всички,дето  търсят сметка на schreier,момичето вероятно е направило асоциация с древната история.Император Нерон е стоял така на вилата си и от съседния хълм е гледал как гори Рим.А според хипотезите преди това по негово нареждане е бил запален.

Иве,не се шашкай,ако акото не е зловонно,ще отминат нещата.Може просто да суче само предно мляко и заради по-голямото количество лактоза ,да е зелено акото.Моята баба навремето ми вареше чай от джоджен за разстройството.А ако намериш от бабите на пазара такъв с корени,още по-добре.Режеш един стрък на парченца,слагашоколо 300 мл. студена вода,след завирането ври още няколко минутки.Прецежда се като изстине и се дава през деня вместо вода.

Аз да ви се оплача,от половин час дебна Иван с едно бурканче да му взема урина,а той още не се е изпишкал.Сега му монтирах бурканчето в памперса,щото ми писна,да видим дали ще имам успех.

# 264
  • Мнения: 619
Сега му монтирах бурканчето в памперса,
hahaha Joy
Ив,тази твойта педиатърка много започна да ми допада...

# 265
  • Мнения: 6 243
Злати, с буркана аз не успях навремето - много шават. Акушерките в АГ-то вземат урина на новородените момченца по тази технология, но с презервативи. Ако не успееш с буркана - пробвай и този вариант.

Иве - ако това ще те успокои - и аз мисля като другите. Зеленото ако не трябва да те притеснява. Вкусът на "чая" от джоджен е доста приятен.

И сега един сериозен въпрос: при мен са останали стикери от миналата година. Имате ли нещо против да ги използваме за набиране на средства за ССК или последваща "кърмаческа пропаганда", или предпочитате да си ги държим тук (в Сз, в бюрото ми), или някой има някаква идея. Моля да се изкажете по тоя въпрос (за, против, все ми е тая), за да знам дали да ги пратя на Ассинка в София и на Бу в Пловдив.

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Аз лично нямам нищо против да се използват за тази цел, но предлагам цената да е поносима. Нещо от сорта на лев-два, не повече.
А някой може ли да ми разкаже каква са идеите (ако има) за отбелязването на тазгодишната ССК)?

Получих едно писмо от д-р Попиванова, с което ни пита какво възнамеряваме да правим тук, за да ни включат в програмата.
Злати, видях, че има и копие до теб. Проверявала ли си пощата си?

# 267
  • Мнения: 6 243
Няма смисъл да преразказвам обсъжданията - тях знаеш къде можеш да си ги видиш. Темата е свързана с ранното поставяне на гърдата.

Таня също се интересуваше какво ще се прави в СЗ - предлага среща с бременни, като миналата година.

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Няма смисъл да преразказвам обсъжданията - тях знаеш къде можеш да си ги видиш. Темата е свързана с ранното поставяне на гърдата.

Таня също се интересуваше какво ще се прави в СЗ - предлага среща с бременни, като миналата година.
Имах предвид на местно ниво или пак там е обсъждано?

# 269
  • Мнения: 23
здравейте от мен
аз вече имам нет Hug
чухте ли пуснали за медиците и вече са в България от 9.30ч сутринта

Общи условия

Активация на акаунт