Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...

  • 13 964
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Злати слагай емотиконки, че ми става страшно Crazy

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Понеже по-горе стана дума за поезия... цял следобяд търсих поезия, в която стана дума за пишки. Не намерих. 
Айде стига, бе, при толкова поп фолк продукция да не намериш нищо за пишки Whistling
Ще трябва да се сътворява нещо май, хайде поетите на предна линия Mr. Green

Абе аз мога много такава поезия да напиша, ама все пак... Малко благоприличие...
Всъщност, какво толкова... Ето...

Малка мишка в житото се тръшка,
иска котката да мушка.
Ех, горката с тая малка пишка,
и комар неще накара да изпъшка.
---------------------------------------------
Рибка малка във водата плува,
в дупчици по камъни тършува.
Изведнъж тя червеейче съзря,
втурна се със зинала уста!
Рибка късогледа била тя,
че не е храна туй не разбра -
не напълни си корема, а така,
на жабока свирка извъртя!
------------------------------------------
Мама ми купи днес
нова пишка на кайшка
гледам я с интерес
ще я пробвам още днес!
--------------------------------------
Ти си малка тъпа грозна мишка
и забрави да имаш мойта пишка!
По-добре използвай граничарска вишка -
млад войник ....... ти да разбишка!

Има и още много, ама... Мамешки форум е това все пак... Малко благоприличие...
Включително има и един зверски мръсен вариант на "Опълченците на Шипка"...


Дидо, снимките са много хубави, предполагам и концертът е бил, но аз си бях на село... Blush

Който не дойде - изтърва... Направиха много готин концерт...
Дори беше по-добре от колкото в клуба... Въпреки че, там атмосферата е по-различна...
А снимките са правени с новия ни обектив... Фръц-фръц-фръц...

# 92
  • Мнения: 619
Мда-и аз съм фен на Ачката от както го познавам,невероятни неща прави с китарата -концертът беше супер,но защо не видях никой от вас newsm78

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Зарад тоз момък ли стават тук семейни скандали...?
Да знаех, хич нямаше и да му слагам снимки...

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...но защо не видях никой от вас newsm78

Защото явно не си гледала... Аз дори се фръцках пред сцената и ходех да снимам...
Или си била нещо забъркана из географията... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 449
Поезията си я бива, бравос   bouquet
А що се отнася до Мамешкия форум-ний като сме мами, да не сме от дъжд накапани... Mr. Green все нещо разбираме от...поезия
Grinning

# 96
  • Мнения: 280
Точно заради този момък,ама аз си го харесвам още откак го видях за пръв път на твоя рожден ден.Той Стефи знае и не ревнува. Laughing

Херо,тъй ли не се научи,че с емотиконките не се оправям?

Дидо,тай да поговорим за истинска поезия.Това с мишките и пишките нашите момчета в шести клас го декламираха.

# 97

А снимките са правени с новия ни обектив... Фръц-фръц-фръц...

Абе чудя се аз защо са такива остри. Браво! И това при ISO800! Пак браво! Сега вече можете да усетите истинската сила на Фотоапарата. За нестабилизаиран апарат, обектив и такава "лоша" светлина резултатите са впечатляващи.

# 98
  • Мнения: 449
А снимките са правени с новия ни обектив... Фръц-фръц-фръц...
Ами то хубаво, ама мен кво ме топли, все си чакам снимките от едно-две събития Blush

# 99
  • Мнения: 619
Ами аз бях на "1 ред" ,но както и да е.Стоях само за около 4 песни и затова явно съм ви пропуснала.
А за географията си много прав-по-забъркана не съм била до сега:
Вчера ме среща Ализеа и й обясних,че съм ходила да взимам Ави от "техните"(демек от баба й и дядо й,но явно вече съм им я зачислила щом като ги смятам за родителите й.... ooooh!)

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Като го лепна в спалнята ще видиш ти кой е по-голям фен!
Няколко пъти го четох това... четох и се чудих.
И нищо прилично не ми дойде на ум, докато после не прочетох, че за плакат ставало дума Mr. Green

# 101
  • Мнения: 449
Като го лепна в спалнята ще видиш ти кой е по-голям фен!
Няколко пъти го четох това... четох и се чудих.
И нищо прилично не ми дойде на ум, докато после не прочетох, че за плакат ставало дума Mr. Green
hahaha Joy Joy Joy
Абе сватя, тъкмо викам закроти се темата, няма ме мене да ви пусна някоя и друга интрижка, и ти пак пусна бомбата Laughing

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Абе сватя, тъкмо викам закроти се темата, няма ме мене да ви пусна някоя и друга интрижка, и ти пак пусна бомбата Laughing
От цялата история рабрах, че сем. Смоци са готови да лепнат горкото китаристче в спалнята, за да му докажат кой му е по-голям фен...
Каква ти бомба, за любов става дума  Mr. Green

# 103
Горкото ли? Той от тази китара не съм сигурен дали жена е видял. Аз ще гушкам Злати, а той ще свири на Ивката "Master of Puppets" (около 2 на степен 64 пъти), че напоследък тя е запленена от Металика. И от Меноуар! На тати музикалното момиченце!

# 104
  • Мнения: 449
Е, добре де, любовна бомба...или бомба от любов...ммммм Grinning
А пък ти, Стефчо, откъде си с тия подозрения, че той от таз китара жена не е видял. Мене ако питаш недей да рискуваш с пускането в спалнята, да не се окаже, че музикалните момиченца в къщата са 2! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт