Вече и в Бургас...

  • 1 495
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Eeeee, те в Бургас открили Америка бе:wink:  Laughing тръбички, катетри...браво Wink
наистина ли е нямало въzможност zа обеzболяване досега там? Shocked . (аz zаЩото съм родом от онzи край и zатова ми направи впечатление Neutral Face )

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 822
Цитат на: Arnaudova
поставяне на катетърче в областта на гръбначния стълб

Бррр мен ми звучи болезненно и гадно. Боли ли катетърчето в гръбначния стълб?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Hugsy
Цитат на: Arnaudova
поставяне на катетърче в областта на гръбначния стълб

Бррр мен ми звучи болезненно и гадно. Боли ли катетърчето в гръбначния стълб?


 Преди това се поставя местна упойка, не ти я забиват директно иглата Wink . Аз изобщо не усетих поставянето.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 822
мам4е ти къде ражда? Нашите като сега ще го пускат дали са се научили както трябва  Rolling Eyes То опасно в гръбнака. И аз искам безболезненно раждане ама малко ме е страх.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Hugsy
мам4е ти къде ражда? Нашите като сега ще го пускат дали са се научили както трябва  Rolling Eyes То опасно в гръбнака. И аз искам безболезненно раждане ама малко ме е страх.


 Аз в София раждах, но знам, че тукашните анестезиолози отдавна правят епидурална при операции и имат опит, просто досега гинеколкозите не са били "навити" да водят такива раждания, понеже си има специфики.
 Колкото до страха , аз уж не съм от най-безстрашните Rolling Eyes , но упойката изобщо не ме притесни - звучи по-страшно , отколкото е в действителност Wink .

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 822
Ще си мисля по въпроса  newsm12 . Има още време  newsm53

# 21
  • Мнения: 948
В крайна сметка на нас ще се учат.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 822
Цитат на: Arnaudova
В крайна сметка на нас ще се учат.

Здрасти Simple Smile Мноооого успокоително
  Stuck Out Tongue

# 23
  • Мнения: 995
Да си призная не ми се ще да съм лошия вестоносец, ама днес се видях с ro_shur, която се е поинтересувала как стоят нещата и май тая работа няма да стане в близките месеци. Praynig Май журналистките са се поддали на желанието за сензация(щото упойката в Бургас си е точно това).Така че да охладим страстите...Иначе честитките ми харесаха   Laughing

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 822
Кви честитки? Днес цял ден чета във форумите какво съм пропуснала за 5 дена и пак съм пропуснала нещо

Общи условия

Активация на акаунт