Знаете ли къде има албуми за снимки?

  • 6 774
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 916
Нямам предвид разбира се обикновен албум за снимки, а такъв с бели празни листи, по които се лепят ъгълчета за снимките. Също и да не е със залепени ъгълчета (защото и такива съм виждала), а да са си празни листите и да мога да разположа ъгълчетата където реша. Ходих в едно сравнително голямо фото на Кодак и нямаха никакви. Само от онези с лепящото фолио отгоре, а аз не искам такъв.
Сега смятам да обиколя по-големите фотота, но ако някой може да ме насочи къде конкретно във Варна мога да намеря такъв албум ще съм много благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 1 520
Купувала съм такъв от едно фото, или по-скоро скалд да го кажа на Кодак. Намира се в Слатина. Ама как ми е трудно да обясня сега.
Значи по пътя на 75, там където се движи успоредно на реката. Ако влиза човек от Подуене се пада отляво в едни високи блокове.

Някоя мама, която живее там ако може да обясни. Аз всъщност адреса го бях намерила от други теми тук.
Оттам купихме сватбен албум с листа и ъгълчета за подарък. Имат много модели, всякакви албуми, за всякакви поводи.

Ако не се лъжа ей тука на тази улица Корал се намира, мисля че се пада в средния блок, демек номер 12. Червеното кръгче е отбелязало началото на улицата.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=40f0c145d964cb77ad33d535ab07a8fe&a … %C0%CB&num=12

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 10:04 от SmaRt

# 2
  • Мнения: 2 591
понякога и в разни книжарници има  Peace провери и в други фотостудия! Peace

а в сувенирните магазини има подобни, само че от ръчно изработена хартия и естествени материали и са доста скъпи!

# 3
  • Мнения: 6 916
SmaRt, казах, че става въпрос за Варна. Но благодаря все пак, даваш ми надежда, че все някъде може да се намери.

schneee, в книжарница не съм виждала, там има само разни за бебета. Но ако мина и там ще погледна. А иначе точно от сувенирен магазин си спомням, че съм купувала подобен албум за подарък, само че той си беше с ъгълчетата и страниците му бяха колкото снимките. А аз искам сама да реша как да разположа снимките и да имам място за писане. Но ако не намеря нищо във фотота сигурно и по сувенирните магазини ще тръгна Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 426
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.

# 5
  • Мнения: 6 916
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв. Иначе знам, че лепи, имам такива албуми вкъщи и са идеални за снимки, просто в случая искам да направя нещо по-различно. Искам да мога да пиша много по страниците, а по тези лепкавите не мисля, че ще се получи добре.

# 6
  • Мнения: 1 520
SmaRt, казах, че става въпрос за Варна. Но благодаря все пак, даваш ми надежда, че все някъде може да се намери.

 Peace  Blush

Чела-недочела съм явно. Сори.
Ако не намериш - хващай автобуса за тука - ще те заведа.  Mr. Green

  bouquet

# 7
  • Мнения: 393
Виждам че питаш за Варна, но аз тук в София бях купила за подарък такъв албум от магазин за сувенири, тип старинен много красив, нямаше ъгълчета. Та идеята ми е пробвай и в такива магазини защото аз във фото не успях да намеря такъв. Не беше и много скъп за изработката си 17 лв.

# 8
  • Мнения: 6 916
Виждам че питаш за Варна, но аз тук в София бях купила за подарък такъв албум от магазин за сувенири, тип старинен много красив, нямаше ъгълчета. Та идеята ми е пробвай и в такива магазини защото аз във фото не успях да намеря такъв. Не беше и много скъп за изработката си 17 лв.
Ще почна май по такива места да търся. Днес ходих в едно голямо фото и нямаха.

# 9
  • Мнения: 1 426
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв.
А, извинявай... и аз чела-недочела...
Не, за съжаление отдавна не съм виждала точно това, което ти трябва.
Първо си помислих да те посъветвам да си направиш от скицник, но попипах един такъв - листата му са доста тънки, не става...
Може би в краен случай да си купиш подходящ картон и да отидеш да ти го нарежат и подвържат... Правила съм така преди години, имахме наблизо (в София, обаче) една малка книговезница и имаха и гилотина за хартия.

# 10
  • Мнения: 393
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв.
А, извинявай... и аз чела-недочела...
Не, за съжаление отдавна не съм виждала точно това, което ти трябва.
Първо си помислих да те посъветвам да си направиш от скицник, но попипах един такъв - листата му са доста тънки, не става...
Може би в краен случай да си купиш подходящ картон и да отидеш да ти го нарежат и подвържат... Правила съм така преди години, имахме наблизо (в София, обаче) една малка книговезница и имаха и гилотина за хартия.

В Office 1 имат със сигурност гилотина и машини за подвързване, а и в по големите книжарници вече има, ако този вариант те устройва.

# 11
  • Мнения: 6 916
В Office 1 имат със сигурност гилотина и машини за подвързване, а и в по големите книжарници вече има, ако този вариант те устройва.
Не особено, но ще го имам предвид и това за краен случай.

# 12
  • Мнения: 3 050
Бухтичка и аз търсех в продължение на повече от месец във Варна-резултата беше нулев, търсех точно такъв какъвто и ти, но за жалост няма Sad Sad и се задоволих с такъв който има отстрани за писане, но ако намеря такъв само за писане и да си слагаш снимките както искаш на часа ще си го взема Peace много исках за рожденния ден на приятеля ми, но тез пустите фотота нищо нямат! #Cussing out

# 13
  • София
  • Мнения: 4 028
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.

Макар, че не е по темата искам да кажа че имаме такъв албум от преди 4 ,5 г. Държи снимките в това спор няма, но лепилото пожълтя и сега самите страници са много грозни.Албумът беше първият на дъщеря ми , купихме и допълнителни страници, толкова пари ни излезе, а сега на нищо не прилича, пробвах да отлепя фолиото за да си извадя снимките, но то е залепнало и по тях.Не препоръчвам такъв албум за нищо на света!!!

Успех в намирането на албум на авторката!

# 14
  • Мнения: 6 916
Бухтичка и аз търсех в продължение на повече от месец във Варна-резултата беше нулев, търсех точно такъв какъвто и ти, но за жалост няма Sad Sad
Леле, съвсем се отчаях Sad Ще трябва май някакъв алтернативен вариант да измисля.

# 15
  • Мнения: 1 426
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.

Макар, че не е по темата искам да кажа че имаме такъв албум от преди 4 ,5 г. Държи снимките в това спор няма, но лепилото пожълтя и сега самите страници са много грозни.Албумът беше първият на дъщеря ми , купихме и допълнителни страници, толкова пари ни излезе, а сега на нищо не прилича, пробвах да отлепя фолиото за да си извадя снимките, но то е залепнало и по тях.Не препоръчвам такъв албум за нищо на света!!!

Успех в намирането на албум на авторката!
На мен пък в такъв албум са ми снимките от сватбата - 12 години минаха и албумът си седи като новичък, току-що го погледнах... Явно съм попаднала на по-добро качество.

# 16
  • Мнения: 6 916
Да докладвам, в крайна сметка си купих албум от Германия Mr. Green Хареса ми и не се сдържах, въпреки че едвам го натиках в куфара.
Иии днес случайно се загледах в Кауфланд и открих, че имат точно такива албуми, няколко вида бяха. Но не бяха кой знае какво, честно казано нито един не ми хареса достатъчно, че да си го взема, а аз имам нужда от още поне 1-2 албума. Все пак имаше един, който не беше много зле, така че ако някой не може да намери другаде може да погледне там.

# 17
  • Мнения: 3 050
Браво! Каква е цената и колко снимки или страници е?

# 18
  • Мнения: 6 916
Честно казано не запомних Blush Мисля, че над 20 лв нямаше албум, а за страниците изобщо не помня.

# 19
  • Мнения: 2 229
И аз имам такъв от чужбина, доста е голям с червени корици, а вътре страниците са черни. Имам и ъгълчета за снимки, специални маркери с които да пиша върху черното и....си седи така. Идеята беше да си залепя снимките от САЩ и да ги надпиша за спомен, но ме мързи и мързи, ужас. Sad А е много хубав албум...ще влезе в работа някога де...

# 20
  • Мнения: 6 916
Мен пък не ме мързи да си направя албума, даже имам огромно желание, но ме мързи да ходя да си сканирам снимките (защото някои от тях са стари), да си избера кои са подходящи и да ги разпечатам.

# 21
# 22
  • Мнения: 6 916
Не е лошо, и аз наскоро открих такива в онлайн магазините, но все бих предпочела нормален албум.

Общи условия

Активация на акаунт