Знаете ли къде има албуми за снимки?

  • 6 767
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.

Макар, че не е по темата искам да кажа че имаме такъв албум от преди 4 ,5 г. Държи снимките в това спор няма, но лепилото пожълтя и сега самите страници са много грозни.Албумът беше първият на дъщеря ми , купихме и допълнителни страници, толкова пари ни излезе, а сега на нищо не прилича, пробвах да отлепя фолиото за да си извадя снимките, но то е залепнало и по тях.Не препоръчвам такъв албум за нищо на света!!!

Успех в намирането на албум на авторката!
На мен пък в такъв албум са ми снимките от сватбата - 12 години минаха и албумът си седи като новичък, току-що го погледнах... Явно съм попаднала на по-добро качество.

# 16
  • Мнения: 6 910
Да докладвам, в крайна сметка си купих албум от Германия Mr. Green Хареса ми и не се сдържах, въпреки че едвам го натиках в куфара.
Иии днес случайно се загледах в Кауфланд и открих, че имат точно такива албуми, няколко вида бяха. Но не бяха кой знае какво, честно казано нито един не ми хареса достатъчно, че да си го взема, а аз имам нужда от още поне 1-2 албума. Все пак имаше един, който не беше много зле, така че ако някой не може да намери другаде може да погледне там.

# 17
  • Мнения: 3 050
Браво! Каква е цената и колко снимки или страници е?

# 18
  • Мнения: 6 910
Честно казано не запомних Blush Мисля, че над 20 лв нямаше албум, а за страниците изобщо не помня.

# 19
  • Мнения: 2 229
И аз имам такъв от чужбина, доста е голям с червени корици, а вътре страниците са черни. Имам и ъгълчета за снимки, специални маркери с които да пиша върху черното и....си седи така. Идеята беше да си залепя снимките от САЩ и да ги надпиша за спомен, но ме мързи и мързи, ужас. Sad А е много хубав албум...ще влезе в работа някога де...

# 20
  • Мнения: 6 910
Мен пък не ме мързи да си направя албума, даже имам огромно желание, но ме мързи да ходя да си сканирам снимките (защото някои от тях са стари), да си избера кои са подходящи и да ги разпечатам.

# 21
# 22
  • Мнения: 6 910
Не е лошо, и аз наскоро открих такива в онлайн магазините, но все бих предпочела нормален албум.

Общи условия

Активация на акаунт