ПЛЕВЕНСКА юлска, все така гореща

  • 15 674
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 710
Цитат
Ама аз видях торти там Mr. Green.Пишеше отвън с големи букви-торти Неделя.И имаше логото на Неделя.Нали за един и същи ресторант говорим?
Аз видях рекламата и влязох вътре да видя,защото преди време търсех къде се приместиха,но честно казано не видях познато име,бяха 2-3 торти само и "Лешник "нямаше.
Цитат
Наталия,ще ви трябва столче май,мисля че беше до 150см ако е детето.
Значи,в колата ще бъде шофьора,демек съпруга,жена му отпред,отзад едно дете на 13,едно на 8 със столче,аз и Джо със столче,така ли да го разбирам,но излиза  че за един няма да има място,демек за мен.
Моля обяснете като на малоумен,кола нямам,закона не четох и обсъждането не го следях,защото мислех че не ме засяга  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви ,момичета HugЗлатни сте!!!  bouquet Ей, колко бързо ме ориентирахте в обстановката. За корона така и не се сетих къде се намира newsm78, но - има време. Важното е 4е поне за тортата се успокоих. За тортите на Неделя, дори и да ги има се 4удя как се снабдяват с тях Thinking.Не ми се иска да рискувам.А на п4ела щом  са хубави и пресни, сигурно ще е от там .Ще преслушам и зад Асторията цеха.НАли ще стане поръ4ка  за 1-2 дни?Тъй като ще  си дойда в Плевен   най-вероятно  ден-два преди   събитието Rolling Eyes
А ина4е- за детски Рд става въпрос Wink, ама за събирането на възрастните роднини Crazy.Детето само ще присъства  Grinning
Още веднъж, благодаря ви ,момичета  Heart Eyes.Да знаете 4е пак ще ви досаждам като наближи момента  и изникнат други въпросителни Wink. А до тогава- ще ви шпионирам съвсем открито и ще ви завиждам на срещите , разходките и отмората в Кайлъка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 026
 Привет на всички в тази горещина!
 Ох, да ви споделя, че няма на кой-Анатоли ми се обади преди половин час, че баща му е в Бърза помощ. Никаква информация нямам, чакам да ми се обади, знам само,че е в Кардиология  Sad дано всичко е ОК  Praynig

# 18
  • Мнения: 814
Atrakcia,  Praynig ,  дано няма сериозен проблем със свекъра ти, дано е временно неразположение и да се стабилизира бързо  Praynig !

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Това със столчетата и аз вече не го разбирам, а и нямам време да чета закона. Но по телевизията казаха, че столче е задължително за дете до 3години, а над 3г. не е задължително. Всеки да го тълкува както намери. Crazy
Вчера изпробвахме столчето. Много е хубаво и удобно. Детето не иска да слиза от него. Grinning
Това е нашето столче .

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Атракция,дано е нещо безобидно! Praynig

# 21
  • Мнения: 5 026
Атракция,дано е нещо безобидно! Praynig
Инфаркт е, Анатоли си идва преди малко. Включен е на някава бавнотечаща система и лекарите не се ангажират с прогноза, тъй като първите няколко часа били критични. Ох, много неприятно, няма на кой да оставя Божидар, че нашите са на вилата, та да съм с Анатоли  Confused

# 22
  • Мнения: 5 278
Атракция,стискам палци да се закрепи Praynig Сигурна съм,че мъжът ти знае,че си с него нищо ,че не може да си до него. Много е неприятно ,наистина и сигурно не е много възрастен човека. Наистина дано се стабилизира , има и такива случаи.

# 23
  • Мнения: 161
Atrakcia, дано всичко се оправи възможно най-скоро! Praynig

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 238
ще стискаме палци всичко да се оправи

# 25
  • Мнения: 2 556
Atrakcia, дано се оправи по-бързо бащата на Анатоли!

За срещата довечера - ще се присъединя с удоволствие, ако приемате свободни жени без деца Mr. Green По програма трябваше да съм с  Кари, но днес тръгнахме от баба й в 6.30 сутринта и не ми даде сърце да развалям съня на детето и да го пренасяме, та чак утре ще си я взимаме. И днес съм самичка, така че свиркайте ако става и така.

За столчетата - за Кари си имаме столче, а за Габи ще взема една от тези подложки, които приличат на възглавница. Когато сме с такси обаче, няма как да се ползват. Дано на никой не се случват инциденти по пътя - това е най-важното!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Тесс,ми ако ти липсват деца,аз ще ти предложа моите Mr. Green!
Наталия,аз се порових малко и това,което разбрах е:
 В моторните превозни средства от категории M1, N1, N2 и N3, които не са
оборудвани със системи за обезопасяване, не се допуска превозването на
децапод тригодишна възраст, а
децата на възраст три и повече години и с ръст под 150 сантиметра заемат
седалка, която не е предна.
Което според мен значи,че децата над три години имат нужда от задължитетелен стол само ако са на предната седалка.Но май е задължително да са с колан отзад.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, имай вяра, че ще се оправи. С моя баща преди година се случи същото и тогава много ни изплаши. Сега е значително по-добре, пие хапчета, няма начин. Лишото е, че случва и на хора, които никога през живота си не са имали високо кръвно. Sad

# 28
  • Мнения: 2 556
Валенце, ще помагам, какво да правя Mr. Green

Ама ако е строго задължително да сме с децата, ще се въздържа де Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 9 860


Ама ако е строго задължително да сме с децата, ще се въздържа де Wink
Никак не е задължително даже.И аз бих дошла сама,ама вече ми е съвестно да ги оставям на мъжа ми да ги разхожда,че тоя човек отпуска не видя Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт