Вече всяко малко СЕПТЕМВРИЙСКО бебче има плюшено мече и пухено елече

  • 14 127
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
Здравейте, кви са тез елечета дето сте размятали?
Joy Joy

ами такова беше предложението за заглавие  и такова съм го праснала..Абе карай бе hahaha

Добре дошла във Варна Hug Hug Hug

и ха добрютро...

Escarina -съжалявам за кофти новините миличка....ами ще полежиш малко в болницата ,ще захранят  малак цоцко и се надявам всичко да наред Praynig PraynigЩе стискаме палси миличка Peace

# 16
  • Мнения: 518
Добро утро Simple Smile
Басилиск, добре дошла  bouquet
Ескарина, стискаме палци всичко да се оправи Hug
Мен ме чака 1 ден пълен с домакинска работа и сега правя планове как да разпределя нещата newsm78 ooooh!
Добре дошла на новото майче  bouquet

# 17
  • Мнения: 229
Добро утро и от мен!  Laughing  Ама ранобудна съм станала, ужас направо. Хем не съм на работа тази седмица. А другата като трябва да бачкам, едва-едва ще отлепям от възглавницата в 9 и пак ще закъснявам.  Shocked
Anyway, моята програма за деня най-сетне предвижда малко бебешки пазар.  Laughing Sunglasses Не само за моя бебок, ами и за този на една приятелка, на която ще ходя на погача тази седмица. Та по този повод, софийските мами биха ли споделили къде са виждали намаления на бебешки стоки? Дотук имам спомен, че някой спомена Premaman, но няма ли и другаде? Сори, че малко по мързеливата процедура питам, ама хич не съм в състояние да обикалям с този тумбак, а и тук пак настанаха едни жеги, не е за разправяне...  Rolling Eyes Така че, момичета, help.

Другото, за което искам съвет от по-опитните е, дайте идеи какво да готвя. Ама ако може да е диетично и разделно. В смисъл, много съм добра по мусаките, пълнените чушки и тем подобни вкусни традиционни манджи, но ако с мъжа ми продължим да си хапваме все така вкусничко, направо ще си чукна 100 кила преди раждането!  Embarassed Да не говорим, че неговото шкембе расте пропорционално с моето и хората като ни видят заедно вече се шегуват, че неговият термин бил преди моя.  hahaha Joy  Та се чудя сега какви вариации мога да правя примерно на тема тиквички, чушки, други зеленчуци, яйца и месо (за друго диетично в момента не се сещам, ама ако някой се сети, да свирка). Добре поне че е сезона на плодовете, че поне сладки работи спрях да ям.

P.S. И честита ни нова тема!  Sunglasses Ани и Бебето, направо сте страшни, а новата информация, която сте добавили, е страшно полезна! Браво, момичета!   bouquet   bouquet   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 896
ani,
Екстра е темичката! Благодаря ви, че сте я направили!
Ние днес отиваме на Златните, че мъжът ми има само десет дена горкият. Е, по някое време ще идваме и в града, че трябва да ходим до Яков, ама още не знам кога ще е. Ще гледам да си уредя интернет и на Златни, че имам разни работи да върша с него. Иначе телефонът ми е 0888 577 684, ако някоя идва нататък, обаждайте се.
В голяма съм дилема сега за къпането в морето с тези колиформи дето ме изшашкахте. Бе то че ще се плува, ще се плува, ама малко е гадно наистина. Аз разпитах и се потвърждава инфото - на ЗЛатните пречиствателната си е изчерпала капацитета и никой не строи нова, затова се хвърлят лайната (хм, пардон, ама тъй си е) навътре в морето. Пречиствателните станции по принцип се правят от общините, щото хотелиерите плащат (и в момента) общински данък за отпадните води които изхвърлят. Наща община обаче не строи повече пречиствателни станции.
Научих и къде във Варна, поне в нашата махала, продават разни масълца козметични - има тука една дрогерийка на "8-ми приморски полк" между червения площад и Чаталджа, в блока дето е касата на М-Тел, ако някой се интересува.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 08:45 от basilisk

# 19
  • Мнения: 518
Басилиск, този клон на М тел го затвориха - остана само клона на Червения площад, посока Общината Laughing Относно Златните - сигурно в събота ще бъда там Hug
Момичета, прегледайте това клипче - на мен ми се стори много полезно като инфо - става въпрос за петточковите колани на столчетата за кола за по-големи дечица :http://www.youtube.com/watch?v=azgBhZfcqaQ

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добро утро мили майчета!  bouquet
Аз отново съм тук! Този ремонт ще ме довърши! Станала съм по зла и от вещица, всичко ме дразни и лошото е, че си го изкарвам на детенцето!Много зла съм станала! Дано бързо ми мине!
Добре дошла на новата майчица! Лека бременост и много щастие през септември!  bouquet
Ескарина, миличка, стискам палци бързо да се оправи бебчо и да излезете скоро от болница! Силна прегръдка за теб и бебето! Hug Hug Hug Hug
Приятен ден на всички!  bouquet

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Ескарина късмет от мен, всичко ще е наред! Hug


.... идеи какво да готвя. ... да е диетично и разделно. ...
В готварския 2 от закованите теми са по твоя въпрос. Simple Smile

Нашия ремонт пък се задава ooooh! ... аз може и да си го спестя малко ако се занеса до Сандански ама да видим Thinking, че жегата много ме спира.

# 22
  • София
  • Мнения: 771
Добро утро и приятен ден на всички.

За козметика гледам, че говорите. За баткото съм ползвала предимно Бюбхен и сега съм накупила техни неща, но тъй като имат нови продукти, които не познавам, съм взела малки опаковки да пробвам като за начало. Също наскоро пробвах едно олио на Hipp, те от скоро пуснаха козметика на пазара и то ми хареса. В общи линии опитвам различни неща, защото бързо ми омръзват, най-вече миризмите и гледам да ги сменям.

За гащите в родилния дом няма възбрана, но все пак на визитациите никой не се интересува да ни ги види, за това ни искат без. Аз не мога да си се представя, че ще се разхождам по коридорите без гащи.  

Hexina, за сега друго намаление освен в Премаман не съм видяла, а и там за новородени имаше само комплекти бодита, които на мен вече не ми трябват и всъщност нямах полза от това намаление. За друго не се сещам, но ще има със сигурност. А когато закъсаш за манджи, можеш да погледнеш страничката в подписа на Морена. Аз вчера пак се допитах до нея и сготвих паниран хек с много вкусен сос "пушена сьомга". Стана супер. Можеш да се довериш на рецептите и, със сигурност са изпитани и много вкусни.

# 23
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Лелеееее, два дни не съм влизала да ви чета и сте изписали темата, че и нова сте пуснали!
Минавам само да ви поздравя и да ви се похваля, че вчера партито-изненада за РД на милото мина страхотно, той остана предоволен, но пък моите контракции зачестиха от преумората... По-късно ще кача снимки и ще ви разказвам!

# 24
  • Мнения: 141
Добро утро мами!  smile3525
Добре дошла в отбора на Деси   !  bouquet
Аз днес на обяд съм на преглед и ще давам отчет следобед.
Инче,  пази се  Naughty

# 25
  • Мнения: 64
Добро утро и от мен и хубава седмица на всички,
Добре дошла на новата мамасептемврийка - адашка, много хубави емоции при нас и септември ще се радваме дружно на малките бебовци.
Ескарина и аз ви пожелавам бързо да се възстановявате и скоро да си се приберете вкъщи и даси дебелеете там, моята приятелка имаше планово секцио за 06.07 ама като влязла вболницата сеоказало, чебебчо епрекалено малък и сега и тя е на системи и ги хранят, стискам палци и за нея  за теб.

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добро утро и добре дошла на новата майчица. Hug  bouquet
Тук наистина е много весело и много бързо ми се струва,че ще мине времето до когато ще си видим бебоците.
Днес разбрах,че на една колежка дъщеря и е родила момченце на 4 юли,точно на рожденния ден на майка ми.И сега ми е много весело.Не познавам лично момичето,ама много се радвам за нея. Grinning
Онзи ден и аз като Ани си направих първата покупка за в болницата.Взех си и аз от онези циганските ношници и мисля да си взема още една.Иначе трябва да проуча въпроса за нашта болница тук какви неща искат да си носим.Чудя се  newsm78дали искат някакви дрешки за бебока.При вас как е момичета?Защото съм чувала,че някъде искат.
Тази седмица с таткото мислим да поогледаме за кошари и ако се налага да си поръчаме.Че имам чувството,че август месец ще се множим.Незнам ама такова ми е предчувствието,въпреки че термина ми е 5.09.
Желая ви лек ден мами и да си стоите на сянка,че щяло да е по-топло от вчера.Май пак се очертава гореща седмица. ooooh!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
поздравления за новата темичка!
Ескарина ще търпиш, за да е добре бебето.
Добре дошла на новата мама, приятно забавление с нас!
При мен нищо интересно.
Някой знае ли интернет преводачка от английски на български?
До скоро

# 28
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен мами! Simple SmileЕскаринастискам палци всичко да е наред и бързо да се възстановите и да излезете от болницата  Praynig!!!!май..днес наистина 6те е горещ ден,но..няма начин колкото и да не ми се иска..започвам с чистенето!Хубав и слънчев ден на всички!!!

# 29
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Забравих да поздравя новата мама - ДОБРЕ ДОШЛА, Деси   bouquet !

Ескарина, стискам палци бързо да се оправите  Hug

За нашата болница със сигурност не искат абсолютно нищо, освен тоалетни принадлежности и превръзки - нощниците задължително ги дават оттам, гащи по принцип не разрешават, но не мога да си представя как ще задържа превръзката без тях  newsm78 , та затова и предишния път си слагах и си свалях за визитациите.

Лекси, имаш предвид онлайн речник или програма, която превежда цели текстове? Ако е първото, ще ти дам няколко линка, но ако е вторият вариант - инфо нямам, защото няма и не може да има такъв интернет преводач, който да ти преведе смислено текст  Naughty , просто е абсурдно! Все пак преводът си е вид творчество...

ооооо, при нас е отвратително горещо, не знам как ще изкарам днес........

Общи условия

Активация на акаунт