Тема на "Германките" поредна, за едни приятна,а за други вредна 37

  • 11 831
  • 332
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 521
А ако ни забрави за две седмици и после не ни разпознае?  Shocked


Да бе да, мечтай си! Mr. Green

Симона си лягаше в 20.00 всяка вечер, но имахме уоки токита и ние се лянцахме по кръчметата до към 23-24 ч., иначе събуждането беше брутално на истина-първо нежно "Мама", после по мен излиташе един биберон, после куче №1, куче №2, следваше рев "Край умирааам от глаааад" Mr. Green
Решението да си напазаруваш от БГ е много добро, само за бижута ти препоръчвам да си ги вземеш от тук, защото в БГ са гола вода - изкуствени перли и камъни "Свировски" Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 1 584
Добро утро!

Вивита, както писах ние бяхме на гости и нямам идея за квартируването там..още повече пък с деца Sad Поразрови в нет-а не може да не излезе я фериенвонунг, я нещо друго.

А Татянчето къде изчезна newsm78

Сърфи, а вие оттук ли си букнахте почивката направо?

Някои броят дните до ваканцията а аз броя дните до идването на свеки ooooh! Направо не ми се мисли как 1м ще се търпим тук  Tired

# 272
  • Мнения: 3 521
vivita, не съм майра, но ще си позволя да ти препоръчам да не квартирувате в Берхтесгаден, а в Шойнау-на 5 мин. е от Берхтесгаден с кола, има хубав плаж, гондолата към Йенер е на 5-10 мин. от всяка негова точка, и има хубави места за излети, Берхтесгаден е по-курортно устроен и по-цивилизован, но ми се струва, че Шойнау е по-киндерфройндлих орт. Peace

Майра, от тук си я бухнахме, излиза на по-добра цена, ако я правиш като приват през БГ бюрото им Peace...за свеката ooooh! Whistling #2gunfire Mr. Green Praynig Tired Peace Sick #Cussing out Crazy Rolling Eyes Crazy Rolling Eyes Crazy Crazy

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 09:55 от surfline

# 273
  • Мнения: 1 636
И аz одавна се чудя,zаЩо не пи6е.Влиzа във форумът,но си мълчи  newsm78
И други няма,като Весито например.Останалите мисля са в БГ.Септември Ще се преброим,дали сме всички тук  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 2 292
сърфи, дай му сайта на това местенце. или поне името на немски . благодаря.

# 275
# 276
  • Мнения: 2 292

благодаря. окаzа се също, zе не искат да ми продадат Лауге. По магаzините го няма, в аптеката ми каzаха колко е опасно ...

# 277
  • Мнения: 2 907
Добро утро мадами.

Гледам някаква mistic има рожден ден  Twisted Evil Още преди година като се записа я хванах, беше "последен нов потребител", бях побесняла, че някой нахал ниеден си позволява такова нещо, особено като пробваш да го напишеш правилно и ти излиза, че вече има такъв ник, ама тогава го пишеш грешно, буташ се, натискаш се като циганин-джебчия. Ааааа!  #Cussing out Ха, да е жива и здрава, Чъ Ръ Дъ и дано не пише много по форума.

Супер приветсване нали  Laughing

Майра, Татянка си прави форумска пауза, има много работа покрай детето, вчера се видяхме с нея за малко.

Ау сърфи, недей казва, че си оставяля детето си само в хотелската стая, че ще те линчуват женорята във форума.  Grinning

# 278
  • Германия
  • Мнения: 8 106
´´´´

Някои броят дните до ваканцията а аз броя дните до идването на свеки ooooh! Направо не ми се мисли как 1м ще се търпим тук  Tired
Един месец!!!! Горката! На мен ми предстоят поне 2 срещи с родата през август, свекитата не са проблем, но гроселтерн  Close Close Close

# 279
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
vivita, не съм майра, но ще си позволя да ти препоръчам да не квартирувате в Берхтесгаден, а в Шойнау-на 5 мин. е от Берхтесгаден с кола, има хубав плаж, гондолата към Йенер е на 5-10 мин. от всяка негова точка, и има хубави места за излети, Берхтесгаден е по-курортно устроен и по-цивилизован, но ми се струва, че Шойнау е по-киндерфройндлих орт. Peace


еее най-накрая и аз да мога да съм тук полезна с нещо.
снощи се върнахме от Берхтесгаден...бяхме точно над солната мина, супер изглед, по 13 евро на легло. в къщата имаше само 1 семейство и ние...тишина и разкош.
банята беше на етажа, но на този етаж ние бяхме сами.
ако някой го инересува ще изровя телефона на хазайката, ние по телефона букнахме.

# 280
  • Мнения: 2 292
vivita, не съм майра, но ще си позволя да ти препоръчам да не квартирувате в Берхтесгаден, а в Шойнау-на 5 мин. е от Берхтесгаден с кола, има хубав плаж, гондолата към Йенер е на 5-10 мин. от всяка негова точка, и има хубави места за излети, Берхтесгаден е по-курортно устроен и по-цивилизован, но ми се струва, че Шойнау е по-киндерфройндлих орт. Peace


еее най-накрая и аз да мога да съм тук полезна с нещо.
снощи се върнахме от Берхтесгаден...бяхме точно над солната мина, супер изглед, по 13 евро на легло. в къщата имаше само 1 семейство и ние...тишина и разкош.
банята беше на етажа, но на този етаж ние бяхме сами.
ако някой го инересува ще изровя телефона на хазайката, ние по телефона букнахме.

Аz се интересувам. Има ли място в стаята zа детско легло?

# 281
  • Мнения: 3 521

Ау сърфи, недей казва, че си оставяля детето си само в хотелската стая, че ще те линчуват женорята във форума.  Grinning

 Mr. Green а моя дзвер никой не го иска - черно, балканско, пискливо,а и нали сме бедни, с кофти гени и измислена кръвна група...за нищо не ставаме и тримата Mr. Green . Нямах никакви притеснения да я оставям сама.

# 282
  • Мнения: 2 292
Аz също го мислих това zа вокитокитата, но не псомях.
Окаzа се, че малкия е ваксиниран против виндпокен и то 2 пъти. Май си е в стандартните ваксини.

# 283
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Аz се интересувам. Има ли място в стаята zа детско легло?

надявам се довечера да не ти е късно. нямам й координатите на жената, половинката ще каже довечера номера.

нямам идея колко е голямо едно детско легло, но в стаята имаше 2 фотьойла, който ако се махнат ще остане достатъчно и за детско легло.
но ти допълнително ще можеш да я попиташ по телефона. много мило семейство са.

след малко ще кача снимките онлайн и ще дам тук линк със снимка на къщата.

# 284
  • Мнения: 2 292

Аz се интересувам. Има ли място в стаята zа детско легло?

надявам се довечера да не ти е късно. нямам й координатите на жената, половинката ще каже довечера номера.

нямам идея колко е голямо едно детско легло, но в стаята имаше 2 фотьойла, който ако се махнат ще остане достатъчно и за детско легло.
но ти допълнително ще можеш да я попиташ по телефона. много мило семейство са.

след малко ще кача снимките онлайн и ще дам тук линк със снимка на къщата.

zа средата на Август става въпрос . Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт