Тема на "Германките" поредна, за едни приятна,а за други вредна 37

  • 11 835
  • 332
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 242
Куцук-куцук, честит рожден ден, Шехи!
Много усмивки, хубави емоции и сбъднати мечти ти желая от сърце!  bouquet

Лиска, чета, се е удавила в мъка по Сопраноff. Mr. Green
Не тъгувай, мадам, той пак ще пише във форума. Заразéн е.
Зарáзен е. Не Сопраноff, форумът. Mr. Green
Тренирай, Лиске, че винце ни чака. Сега лагерува на хладно в мазето. Подпряно на почти 45°.

Ех, Мишке, лека варицела на малката Мишка пожелавам.

Риен, Алекс само показнó направи, как се бере грозде. Не купувай лозе. Купи имение.  Laughing
А снимките ги беше качила твоята дружка, да. С глас се смях. Grinning

На желаещите печалба на второ четене стискам палци! Grinning
Изоставям ви, че работа ме чака.

# 76
  • Мнения: 1 335
Хубава тема мъдрите.Честно казано , много искам второ , но не сега! Изморена съм. От 8 месеца не съм спала нормално. Малката се буди всяка вечер по 4, 5 пъти и пие чай. С мъжа ми сменяме, но така ми се иска да заспя 2 дни и да не се събудя. Tired^


О, 4-5 пъти са нищо.
Аз ходех като сомнамбул първите 3 години. После нещата бавно почват да влизат в релси. Има обаче деца които от новородени спят по цяла нощ. Но никога нямаш гаранция какво ще е второто, ще спи по -добре от първото или още по-зле. Тези неща отминават, всички започват да спят като дойде ред за ДГ, а пък през училищно време да не говорим.Не може да ги събудиш.

# 77
  • Мнения: 1 636
В къЩи мъжът ми се zанимава с ферzихерунги.Сега го питах,малеее,то толкова раzлични били.За рехт6утz има кфц...,миит...,приват... и арбайт...
За другата са пак 2 вида,доколкото раzбрах,едната е,ако н.р.пералнята ни се раzави и наводним или раzвалим неЩо на съседите,а другата Ще поеме на6ите Щети.Пи6и коя искате да склÜчвате,че да го раzпитам.
6ехи,zаЩо не се опитате да zамените чаят ноЩем с вода,а след това водата с ниЩо?Томи се буде6е много ,есто,докато пие6е мляко,спрях го от раz,рева 5_6 дена,от 7 се научи,че в леглото е само вода.
А и където Ще става6 zа 1 Ще е zа 2  Joy Така поне наведнъж да мине zорът.

# 78
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ааааааааааа....Нямаме такава, защото нямаме съседи. Имаме само за евентуални разпри с наемотодателя!

   Shocked Бискара ,още 2години?`Стига де....Чико разсмя ме  Joy ...Тъкмо съм набрала опит...
пробвах с вода...и нея пие и пак се буди.. Но тази вечер пак ще опитам.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 22:30 от Шехи

# 79
  • Мнения: 1 636
Хм,Мартин от 45 ден спе6е беz събуждане.На 3 спе6е от 18.30 ве,ер до 9 сутрин и преz деня Mr. Green От раждането до днес и дупки да пробиваме не чува,спи дълбоко.
Но,деzата са раzлични.Томас като станех и кракът ми иzпука се събужда6е.На година спе6е от 21 до 5,денем беz сън.  ooooh! Сега е малко по_добре,но не мога да ги сравнявам иzобЩо.Щом първите ви са ло6и поспаланчета,то вторите дано са противоположност.

# 80
  • Мнения: 1 636
Виви,имало вартеzайт 3 месеzа,докато платят.И zависи какви проблеми.

# 81
  • Мнения: 1 335
Ааааааааааа....Нямаме такава, защото нямаме съседи. Имаме само за евентуални разпри с наемотодателя!

   Shocked Бискара ,още 2години?`Стига де....Чико разсмя ме  Joy ...Тъкмо съм набрала опит...
пробвах с вода...и нея пие и пак се буди.. Но тази вечер пак ще опитам.

Важното е да не слагаш захар, пък дали е чай или вода все тази според мен.

# 82
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ей това е най- големият проблем. Чаят не е сладък-  вода и фенхел е. Друго да пробвам? Само биберон?

# 83
  • Мнения: 1 636
Това със zахарта не zнам.Никога не съм слагала.Чай моите никога не са пили,и ние с мъжът ми не пием,може би zаради това.Пробвала съм ги с чаьове на хипп и раzни други бебе6ки,но не се получи.Томи и до днес се буди,но на половина на това,което преди бе6е с плодовото мляко.6ехи,ами ако денем пие достатъчно,zаЩо не пробва6 и водата да намали6.Колко пие ноЩем.Томас е иzпива към 150 гр.от zаспиването до 6 сутринта,тогава получава пл.мляко.
Никакви биберон.Мисли zа zъбите.Аz не го мислих с млякото му,че и беz това ниЩо не яде6е/яде и не можех и ноЩното мляко да му спра.  Sad

# 84
  • Мнения: 1 335
Ей това е най- големият проблем. Чаят не е сладък-  вода и фенхел е. Друго да пробвам? Само биберон?

Ами по-добре само биберон, отколкото да пие, особено ако е подсладена напитката. На зъбите нищо няма да им стане, няма да ходи с бибата до 1 клас. По скоро може да и стане от сладките напитки нощем, зъбите много се развалят от тях.

# 85
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не, не...тя не пие подсладен чай. Отказва, може би и така е по добре. Заспива с вода и една лъжичка фенхел. Исках да кажа че тя не различава водата от чая , защото и двете не са сладки и ако и давам вода пак ще се буди ...А биба използва само при заспиване...Четох за "дневна" биба , но ние такова нещо нямаме..Не обича биберони през деня. Хайде лека вечер на всички, отивам в леглото че вече съм труп.  Tired  Благодаря на всички за честитките!

Изпива около 200мл...но по 20, 30 на събуждане.. и 150мл мляко.Бе изобщо , мисли си че има някой дежурен до нея! Ние си дежурим де..

# 86
  • Мнения: 2 292
Ей това е най- големият проблем. Чаят не е сладък-  вода и фенхел е. Друго да пробвам? Само биберон?

шехи, нищо не давай. моето дребно спеше добре от самото начало, хранеше се в нощем в 11, после в 4 и после в 7 някъде или 8... после взе да спи по цяла нощ, от 4 месечен е в самост. стая и си нанка от към 8 докъм 8 ... като имаше преиоди на нощен рев. Е като си го знам, че иса да спи , все се чудех защо реве. Веднъж решението беше да не го завивам много , че му беше топло, друг път го болеше коремчето от една каша, трети път се беше научил в гледачката, да заспива като смуче биберон и нощем като се поразсънеше и търсеше да смуче, но ... не беше попаднал на когото трябва и бързо го отучих. И ако ти се спи много и знаеш, че на дребното нищо му няма, остави го да си пореве , а ти се ослушвай как реве и прецени дали има смисъл да станеш.  И ако станеш не му давай нищо, само можешда му изпееш една песен.

# 87
  • Мнения: 1 178
вивита раzсмя ме, представям си се в 03.15 ч. да пея  Party Joy
понякога даже не си спомням колко пъти съм се будила вечер. ако аz стана да успокоявам малкия, трябва да ко кърмя иначе не спира да плаче, ако е баща му минава само с прегръдка. съгласна съм, че бебетата плачат по раzлични причини и трябва да опитваме да ги успокоим като zапочнем с най_простото, да ги погалим, отвием или zавием, да ги обърнем на другата страна, да ги вzемем да ги прегърнем, оригнем, полюлелем или както каzва вивита да им попеем, да им дадем водаичка и т.н.
аz лично предпочитам да давам вода пред биберон_zалъгалка, последният е на второ място след zахарта вредител zа zъбите.

когато раzбиха кабинета на нашия личен лекар и му откраднаха компютъра, купен zа 1200е, zастрахователите му иzплатиха смешна сума около 200_300е, това иzлеzе по техните сметки, беше много раzочерован.

# 88
  • Мнения: 3 423
Чомачко е доволен и на биберон. Залъгалка.
Къде са Татяна и Весито? А Неса?

# 89
  • Мнения: 1 817
Записвам се и аз в темата на вредителите, но първо ще наваксвам с четенето...

Общи условия

Активация на акаунт