Инвестиране

  • 7 524
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
Форест търговията да не е сечене на дърва от гората и продаването им Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Инвестирането във взаимни фондове е чудесна идея, конкретно с допълнителното финансиране не съм запозната. Но и доста банки предлагат подобни услуги, като има и такива, които ти гарантират главницата срещу по малка доходност разбира се ( не знам Капман дали гарантират?). Има и депозити, оформени като участия във взаимни фондове, които дори за защитени по Закона за гарантиране на влоговете ( с най малка доходност са разбира се).
В последните няколко години доходността от повечето такива продукти е доста над наемите, а и все пак наемът се облага с ДОД, а приходите от лихви- не. Не храня илюзии че всички си плащат ДОД на наемите де, но все пак е аргумент.

# 16
  • Мнения: 647
Тези които биха искали да инвестират в различни фондове ,могат да хвърлят по един поглед на ето този линк.
http://forum.investor.bg/viewforum.php?f=23&sid=9201ea4b71c2 … 7b929b621787c35ff
Това е не лош форум за инвестиции.
Аз самата не съм инвестирала във фондове , защото имаме семеен бизнес в които ежедневно инвестирам , но съм се замислила и за други инвестииции . Ако имах свободни пари бих си купила недвижим имот , но с кредит не мисля , че е удачно  .Затова се оглеждам за други варианти изискващи по-малко средства. Mr. Green

# 17
  • до канала
  • Мнения: 518

Форест търговията да не е сечене на дърва от гората и продаването им Mr. Green Mr. Green Mr. Green
r0ksi извинявай но знаеш ли какво е демо сметка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green май не защото ако знаеше едвали щеше да я сравняваш със сечене на дърва-НЕУМЕСТНО изказване Naughty

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 09:36 от desi0956

# 18
  • до канала
  • Мнения: 518
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
за да играеш директно на борсата трябват доста познания в икономиката и виждания в/у компаниите.по-добре е чрез фонд,ако няма кой да й каже в кои акции да си вложи парите.
не става въпрос за директно игране на борсата а както посъретвах ДЕМО СМЕТКА ОТНАЧАЛО както съветват и всички български трейдър портали

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
за да играеш директно на борсата трябват доста познания в икономиката и виждания в/у компаниите.по-добре е чрез фонд,ако няма кой да й каже в кои акции да си вложи парите.
не става въпрос за директно игране на борсата а както посъретвах ДЕМО СМЕТКА ОТНАЧАЛО както съветват и всички български трейдър портали
аз се съмнявам,че тя иска да бъде спекулант и всеки ден да търгува .ня нея й трябва да си вложи парите някъде и да си чака прилично доходче. и бъдете сигурни,че капман няма да дадат над 100% тази година пак.  Peace който не разбира от борса,да си вложи парите във фонд. вече има доста добри

# 20
  • Мнения: 1 277
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78 Но това всъщност не е инвестиране, поне така смятам аз. В момента в България инвестициите в недвижими имоти наистина са доста обещаващи, пък са и почти безрискови.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... В момента в България инвестициите в недвижими имоти наистина са доста обещаващи...
Мислиш ли? newsm78 Не съм в този бранш, но ми се струва, че пазарат е пренаситен, а цените са достигнали своя връх и са се изравнили с европейските.

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
... В момента в България инвестициите в недвижими имоти наистина са доста обещаващи...
Мислиш ли? newsm78 Не съм в този бранш, но ми се струва, че пазарат е пренаситен, а цените са достигнали своя връх и са се изравнили с европейските.
На новото строителство изобщо не са стигнали върха си. добра инвестиция е и имотът

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78 Но това всъщност не е инвестиране, поне така смятам аз. В момента в България инвестициите в недвижими имоти наистина са доста обещаващи, пък са и почти безрискови.
на който както му е дошло да го прочете Simple Smile http://209.85.135.104/search?q=cache:PyckwSm_D4wJ:markets.varche … mp;cd=5&gl=bg това сигурно е имала предвид desi0956.  едно е демо сметка, друго е със истинските ти пари,доста притеснително е тогава Peace

# 24
  • до канала
  • Мнения: 518
Защо не опиташ във форест търговията.Там първо можеш да си откриеш демо сметка и така да играеш на фондовата борса т.е. без реални средства докато се "обиграеш".След това си откриваш реална сметка когато прецениш че си готова.Аз се бях запалила доста четох но нямам време достатъчно заради малкия но когато поотрасне ще продължа.
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78 Но това всъщност не е инвестиране, поне така смятам аз. В момента в България инвестициите в недвижими имоти наистина са доста обещаващи, пък са и почти безрискови.
на който както му е дошло да го прочете Simple Smile http://209.85.135.104/search?q=cache:PyckwSm_D4wJ:markets.varche … mp;cd=5&gl=bg това сигурно е имала предвид desi0956.  едно е демо сметка, друго е със истинските ти пари,доста притеснително е тогава Peace
ами то демо сметка е да играеш с виртуална сума докато влезеш в нещата и се ориентираш в обстанавката повечето трейдъри дават 10 000 виртуални лева.Чрез тази сметка играеш с виртуални пари но платформата на която играеш ти  предлага истинска и реална информация за кутировките

# 25
  • до канала
  • Мнения: 518
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78
айде щом ще ставаме дребнави-FOREX-ей това е точното название
Ето това имам в предвид: www.trader.bg

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78
айде щом ще ставаме дребнави-FOREX-ей това е точното название
Ето това имам в предвид: www.trader.bg
разбрахме те какво имаш предвид, но трябва да си доста смел да играеш с валутни двойки например. ти би ли участвала с лични пари, а не с виртуални ? може,ако става дума за много малка сума. Държа да кажа ,че не се заяждам,но май нямаш никаква представа от това за което пишеш. борсата не е игра  чрез демо версия,а реални милиарди в каквато валута си избереш. А кОтировките какво като са реални? с твои пари е съвсем друго,няма да имаш 1 час сън,бъди сигурна. Все пак ,ако си толкова смела ти желая успех Peace и един съвет прочети някои неща по въпроса и научи термините поне,ако това не знаеш е все едно да отидеш да те лекува някой,който е на кандидат- студентски изпит по медицина.

# 27
  • до канала
  • Мнения: 518
Не се ли казва фореКс, а не фореСт търговия  newsm78
айде щом ще ставаме дребнави-FOREX-ей това е точното название
Ето това имам в предвид: www.trader.bg
разбрахме те какво имаш предвид, но трябва да си доста смел да играеш с валутни двойки например. ти би ли участвала с лични пари, а не с виртуални ? може,ако става дума за много малка сума. Държа да кажа ,че не се заяждам,но май нямаш никаква представа от това за което пишеш. борсата не е игра  чрез демо версия,а реални милиарди в каквато валута си избереш. А кОтировките какво като са реални? с твои пари е съвсем друго,няма да имаш 1 час сън,бъди сигурна. Все пак ,ако си толкова смела ти желая успех Peace и един съвет прочети някои неща по въпроса и научи термините поне,ако това не знаеш е все едно да отидеш да те лекува някой,който е на кандидат- студентски изпит по медицина.
1 да играла съм
2 мога да си го позволя
3 парите които  инвестирам не са ми проблем
4 ти разводни темата
5 запази си хумора за тези които ще се смеят на него а не го насочвай кам хора които го намират за тъп
6 авторката на темата имаше конкретни въпроси и аз отговорих
7 завиждам на твоята представа за това което пишеш
8 не се заяждам  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 300
Деси,
Форест означава гора, а форекс е съвсем друго нещо. Аз знам какво е демо сметка. Но грешката между форекс и форест е меко казано смешна.
Освен това форекс търговия означава валутна търговия най общо казано. Тя не се осъществява на фондовата борса, никога и никъде по света. На фондовата борса се търгуват дългови и капиталови инструменти- акции, облигации, деривативи върху тях и др.
Не е коректно да се пишат глупости, особено облечени във формата на съвети към други.
Остани си със здраве, а аз ще потъргувам малко с горски масиви Mr. Green
Иначе е хубаво да има и "играчи" като теб- от вас и вашите пари се формира печалбата на професионалните инвеститори. Естествено не от демо сметките ви.

# 29
  • Мнения: 2 556
Имаме познат, който точно с такива инвестиции се занимава, но така и не можем да се навием да инвестираме във фонд. Аз предпочитам нещо готово и построено вече, а мъжът ми се вълнува само и единствено от земя от всякакъв вид. Поне един ден ако го закъсаме, можем да станем земеделци или строители и това е.

Общи условия

Активация на акаунт