Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 373
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 2 210
М?

# 586
  • Мнения: 75
..............

И тази ли е от твойте....?

# 587
  • Мнения: 620
Леопардич, набирай смелост, щото скоро те подбирам
....знаеш на къде.... Whistling Whistling Whistling

А Shockedтва заплаха или .... newsm78 Къде ще ме подбираш бе Rolling Eyes Shocked

# 588
  • Мнения: 3 835

Тази е от моите! Heart Eyes Mr. Green Hug

И тази! Mr. Green Heart Eyes Hug

A, тази? Heart Eyes Hug

Тази? Heart Eyes Hug

Mr. Torture  Mr. Green Heart Eyes Hug

Спирам до тук! Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 01:23 от teo7777

# 589
  • Мнения: 620
Ама, Тео, ти отде си чувала за Прити Мейдс? Ся остаа да знаеш и TIGER TAILS и вече се самоубивам от изненади #Crazy #Crazy #Crazy

За последно тая вечер: ЛЕКА НОЩ, МИЛИ МОИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Охааааа тез аз ги знам,ама не мога да им изнамеря песньовките да покажа на Котан вокала ква "мадама" е Wink Даже сега ме пита що си падам по такива педали.... newsm78

# 590
  • Мнения: 3 835
Охааааа тез аз ги знам,ама не мога да им изнамеря песньовките да покажа на Котан вокала ква "мадама" е Wink Даже сега ме пита що си падам по такива педали.... newsm78

Лейди, за теб, една от моите! Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Лека нощ! Много поздрави на Котан! Hug Hug Hug

# 591
  • Мнения: 620
Охааааа тез аз ги знам,ама не мога да им изнамеря песньовките да покажа на Котан вокала ква "мадама" е Wink Даже сега ме пита що си падам по такива педали.... newsm78

Лейди, за теб, една от моите! Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Лека нощ! Много поздрави на Котан! Hug Hug Hug

Е,Тео,скъпа....ударихме на камък с едната от твойте Sad....не иска да тръгне Confused
По-здравите ще му ги предам Wink LaughingЛека,душко   bouquet

# 592
  • Мнения: 75

 ooooh! Малиииииии,къв чаршаффффф....... Rolling Eyes

Не отворих нито една песен... Close
Некви номера ми прайш начи... Mr. Green

Аз съм добър bowuu Тази ще я чуеш...  Mr. Green Mr. Green

# 593
  • Мнения: 3 835
Охааааа тез аз ги знам,ама не мога да им изнамеря песньовките да покажа на Котан вокала ква "мадама" е Wink Даже сега ме пита що си падам по такива педали.... newsm78

Лейди, за теб, една от моите! Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Лека нощ! Много поздрави на Котан! Hug Hug Hug

Е,Тео,скъпа....ударихме на камък с едната от твойте Sad....не иска да тръгне Confused
По-здравите ще му ги предам Wink LaughingЛека,душко   bouquet


Пробвай пак Лейди, жестока песен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 594
  • Мнения: 3 835

 ooooh! Малиииииии,къв чаршаффффф....... Rolling Eyes

Не отворих нито една песен... Close
Некви номера ми прайш начи... Mr. Green

Аз съм добър bowuu Тази ще я чуеш...  Mr. Green Mr. Green

Току що ги пробвах, всичките ги отварям, нямам идея, защо ти не можеш. Заглавията нали ги виждаш, ще се сетиш. Wink Heart Eyes Hug

Слушам твоята песничка, да, прав си! Mr. Green Joy Joy Joy

# 595
  • София
  • Мнения: 2 210
Досега гледах в нетера предаването от сутринта. Тити Папазов е осиновил едно детенце, което съм гушкала..Тео-сещаш ли се?? Бебето на Коледа, където ги беше страх да го хранят и му давах от биберон....Много се разчувствах..и сега си плача, ама от радост на това...

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 02:23 от Emi

# 596
  • Мнения: 3 835
Досега гледах в нетера предаването от сутринта. Тити Папазов е осиновил едно детенце, което съм гушкала..Тео-сещаш ли се?? Бебето на Коледа, където ги беше страх да ги хранят и му давах от биберон....Много се разчувствах..и сега си плача, ама от радост на това...

Еми, това, че е осиновено е хубаво! Радвам се за детенцето, милото, имало е късмет!

Somewhere, там има любов и за тях!

Ужас! Боже бди над тези деца! Praynig Praynig Praynig Еми.........стига, че започнах и аз да плача.

# 597
# 598
  • София
  • Мнения: 2 210
Тео  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 599
  • Мнения: 3 835

Еми, точно се броях бананите в другата тема! Mr. Green Айде малко да те развеселя! Joy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

Сторми, какво точно трябва да значи това парче? Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт