Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 450
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 15 619
Това е мръсна инсинуация и комерсиализъм Naughty
Стиска ли ти!?!?! Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
А така, дразни ме, току виж съм се нахъсала Whistling
Дай преди това да хапнем по един шоколад, че ще ни е за последно Joy
Долу ръцете!!!!
Шъ ви стана един личен диетолог и фитнес инструктор!!!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 946
  • Мнения: 10 758
Свалила съм ги.Хванала съм пакета с поръчката Twisted Evil

# 947
  • Мнения: 2 491
Ако трябва със секс да отслабна, ми трябват още двама, трима мъжа, да се бъхтят те, няма да изтощавам и амортизирам моят, нали? Thinking newsm78 Ще си го пазя за после, за новата визия, таман ще съм кат чужда жена, немой ме познай и ще ни е по сладко. Съгласни ли сте с моята теория?

# 948
  • Мнения: 10 758
Ако трябва със секс да отслабна, ми трябват още двама, трима мъжа, да се бъхтят те, няма да изтощавам и амортизирам моят, нали? Thinking newsm78 Ще си го пазя за после, за новата визия, таман ще съм кат чужда жена, немой ме познай и ще ни е по сладко. Съгласни ли сте с моята теория?
Абсолютише Peace

# 949
  • Мнения: 15 619
Ако трябва със секс да отслабна, ми трябват още двама, трима мъжа, да се бъхтят те, няма да изтощавам и амортизирам моят, нали? Thinking newsm78 Ще си го пазя за после, за новата визия, таман ще съм кат чужда жена, немой ме познай и ще ни е по сладко. Съгласни ли сте с моята теория?
Аз сега съм кат` чистак нова за моят, вече с тринайсет кила отгоре и бюст тройно по-голям, ама он нещо се дърпа..., с нова физиономия, къде, къде по-сочна... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Що ли!?!?!?! Thinking Thinking Thinking

# 950
  • Мнения: 2 491
Гигич, пАзи циците, недей слабя толкова Naughty
Ей, права си, в тях ми е чарът, май няма да отслабвам newsm78

Цомбе, ще ядем шоколад


# 951
  • Мнения: 15 619
Свалила съм ги.Хванала съм пакета с поръчката Twisted Evil
Ахааааа.
как върви?????  Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 952
  • Мнения: 3 760
Със секс не става  Confused
Надникнах тук с цел разведряване, а то ме депресирахте.
Подарявам едни 15 килца (важи за цялата страна) ...

# 953
  • Мнения: 15 619
Със секс не става  Confused
Надникнах тук с цел разведряване, а то ме депресирахте.
Подарявам едни 15 килца (важи за цялата страна) ...
Ник`ви депресии не се допускат!!!
Апни си шоколадец, пък к`вото, таквоз`!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 954
  • Мнения: 2 491
Ако трябва със секс да отслабна, ми трябват още двама, трима мъжа, да се бъхтят те, няма да изтощавам и амортизирам моят, нали? Thinking newsm78 Ще си го пазя за после, за новата визия, таман ще съм кат чужда жена, немой ме познай и ще ни е по сладко. Съгласни ли сте с моята теория?
Аз сега съм кат` чистак нова за моят, вече с тринайсет кила отгоре и бюст тройно по-голям, ама он нещо се дърпа..., с нова физиономия, къде, къде по-сочна... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Що ли!?!?!?! Thinking Thinking Thinking

Ама други мъже, помагаха ли ти за сегашната визия? Mr. Green

# 955
  • Мнения: 3 760
Със секс не става  Confused
Надникнах тук с цел разведряване, а то ме депресирахте.
Подарявам едни 15 килца (важи за цялата страна) ...
Ник`ви депресии не се допускат!!!
Апни си шоколадец, пък к`вото, таквоз`!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ей това е приказка  Laughing  Hug
Отивам, пък току виж се окаже, че съм поддатлива на шоколадовата диета...

# 956
  • Мнения: 15 619
Ако трябва със секс да отслабна, ми трябват още двама, трима мъжа, да се бъхтят те, няма да изтощавам и амортизирам моят, нали? Thinking newsm78 Ще си го пазя за после, за новата визия, таман ще съм кат чужда жена, немой ме познай и ще ни е по сладко. Съгласни ли сте с моята теория?
Аз сега съм кат` чистак нова за моят, вече с тринайсет кила отгоре и бюст тройно по-голям, ама он нещо се дърпа..., с нова физиономия, къде, къде по-сочна... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Що ли!?!?!?! Thinking Thinking Thinking

Ама други мъже, помагаха ли ти за сегашната визия? Mr. Green
Само негова е заслугата, дарлинг!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И он си го знае!!!
Сега се надам и он да напълни кожата, че барем се чувствам по-стройна... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 957
  • Мнения: 2 491
Добре, шоколада ще го ползваме като афродизиак Wink Айде, момичета, на шоколадаааа



# 958
  • Мнения: 15 619
Гигс, ами чесъна?????
С него да се подсилваме, не става ли!?!?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Чудеса, казват, правел!!!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Т`ва с шоколада е много тривиално.
Не е ли да ти дъхне и да ти подкоси краченцата или ти на него!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 959
  • Мнения: 3 760
Добре, шоколада ще го ползваме като афродизиак Wink ...

Те това е затворен цикъл - дебелеем от шоколад, сексим за отслабване и папаме шоколад, за да имаме сили  Joy

Общи условия

Активация на акаунт