www.shoes-bg.com

  • 2 302
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Сайта много хубааав! Супер е, ето къде ще отидат паричките  Whistling Mr. Green

А гаранция, гаранция имат ли?

А аз от Спиди съм много разочарована по принцип. Толкова бавна куриерска фирма не съм виждала - бавят, губят, чупят... няма ли начин да се прати пратката по Еконт да речем?

# 16
  • Мнения: 3 216
Колко струва доставката?

# 17
  • Мнения: 17 407
И мен ме интересува могат ли да се връщат или заменят.

# 18
  • Мнения: 4 447
И мен ме интересува могат ли да се връщат или заменят.

В сайта пише, че до 24 часа може да се върне стоката,но така,както е пристигнала и в оригиналната си опаковка.

Разгледайте - пише всичко.

# 19
  • Мнения: X
Три чифта зимни обувки имам от тях, като само едните леко сдадоха багажа, защото бяха от по тънка кожа, а моите крака са малко широки и обущетата се деформираха. Но пък и аз ги скъсах от носене защото зимата беше доста топла. А другите два чифта са железни, и топлят много.
Мога с чиста съвест да кажа, че съм доволна от и от обслужването, и от обувките им. Дори ми се наложи да сменя единия чифт защото бяха объркали цвета - обадих се, обясниха ми как да си извикам куриер, след два дни имах обувките с правилния цвят. Сега виждам, че доста летни модели са с намалени цени и се замислям дали да не се възползвам..

# 20
  • Мнения: 1 685
А на кои фирми са им обувките-никъде не видях производител.Иначе на повечето пише че са от ест. кожа.В някои от тях разпознавам моделите на Меркурий -Габрово,които са с качество без забележки-но тук дори и с намалението са по-скъпи с по 10-15лв отколкото на разпродажбите сега по магазините!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Обувките, които аз си купих от магазин, в сайта са точно с 32 лв повече (с намалението)!  Shocked
Колкото и да са коректни, НЕ МЕРСИ!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 857
 Shocked Карен, сериозно ли?

Аз си поръчах този модел в събота вечерта.
И днес пристигнаха. Доволна съм. И като номер ми паснаха съвсем.
А най-вече съм доволна от факта, че си намерих нормални обувки каквито търсех.  Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Честито и си ги носи със здраве!   bouquet
Другото не го мисли, късно е.
Може би не за всички модели разликите са така фрапиращи.

Общи условия

Активация на акаунт