Да поздравим Тити Папазов за осиновяване на дете със СПИН

  • 6 704
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Emi  браво на теб, че си дарила това дете с прегръдка и целувка  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
Emi  браво на теб, че си дарила това дете с прегръдка и целувка  bouquet

Беше много, много мъничко. Много беззащитно. Душичка.
Дано всички деца по домовете намерят своето семейство! (знам колко нереално идеалистично е желанието ми..)

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Браво на този прекрасен човек и съпругата му.
Да са живи издрави и ссъ любов да отгледат детенцето. Hug

# 18
  • Мнения: 2 123
Много резерви имах към този човек, обаче сега отпаднаха всички...

Евалла - само това мога да кажа!

Браво и за интелигентното интервю!!!

# 19
  • Мнения: 95
Поздравления за Тити Папазов и съпругата му.Да са им живи и здрави дечицата.
Мога да кажа само, че това което правят е невероятно  и се прекланям пред стореното.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 677
Поздравявам Тити и Марги за направеното добро,а също така и всички мами и татковци взели от домовете деца.
Наистина има знаци по пътя ни,дано всеки от нас ги вижда навреме.
 Hug

# 21
  • на път
  • Мнения: 2 804
Нищо не съм видяла за жалост, но като прочетох (всичките) емоционални изказвания се развълнувах много ... Господи, дано има повече такива хора с ГОЛЕМИ сърца!

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Поздравявам Тити и жена му, защото са го осиновили двамата все пак. Тити за пореден път доказа, че е човек с голямо сърце.

С големи сърца са и двамата!
Аз ги обожавам.

# 23
  • Мнения: 883
Току-що изгледахме Шоуто на Слави, където гост беше Тити Папазов. Гледахме го с децата, гледахме и подсмърчахме, знаете как е. Накрая моите попораснали вече деца ми обясниха че "ако се понапънем малко", и ако социалните бъдат "така добри" биха могли да ни позволят да си осиновим още ДВЕ!!!!!!!!!! бебета ("Може и не съвсем бебета, ама да са момче и момиче" - допълнението е от Надя)..................

В този момент колкото и да се напъвам, нищо няма да се получи, ама след време - знае ли човек... newsm78

# 24
  • Мнения: 367
И аз гледах, и аз подсмърчах. Хубаво каза човекът, че при него нещата са се развили доста по-бързо отколкото при всички останали и трябва да се помогне да се променят някои неща в закона .   
И аз ги поздравявам, двамата със съпругата му, за това решение.  bouquet

# 25
  • Мнения: 463
Наистина сърцето му е голямо ,също и на жена му.Браво и на двамата-да са им живи и здрави дечицата и тяхното и осиновеното.

# 26
  • Мнения: 883
Монка, че осиновеното и то си е тяхно
Аз бих казала Да са живи и здрави и ДВЕТЕ ИМ ДЕЦА!!!

# 27
# 28
  • Мнения: 463
Това имах в предвид-исках да спомена и тяхното детенце ,защото и то е страхотно,а новия им член то си личи че е тяхно дете вече и че го обичат всички много.  bouquet

# 29
Браво на Тити Папазов и жена му. Те са прекрасни хора.Дай боже повече като тях.

Общи условия

Активация на акаунт