ЮЛСКА жега не ни плаши, щом в прегръдките ни ще са нашите юнаци

  • 11 356
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 984
Еха Лекси каква манекенка си е отгледала  Heart Eyes
Стискаме палци за Stephy и Евтим  Praynig Дано скоро се гушкат в къщи

# 91
  • Мнения: 741
Честито на новите мами и бързо възстановяване!

# 92
  • София
  • Мнения: 568
Честито на мама Лекси! newsm51  Малката принцеса да й донесе много, много радости.
ани и алибали, успех.

Горкото Миме и аз така предполагах, че още я наблюдават и не е родила.

Сега виждам за Стефи. Да й е жив и здрав бебока. Дано по-скоро да се оправи и мама Стефи да си го гушка. Да порасне голям и силен.  Praynig
Деси, само това ли е писала? Някакви подробности? Ох, дано дано се оправят. Praynig

# 93
  • Мнения: 521
Честито на новите мами. Бързо възстановяване,бебе Евтим да се оправи бързо и да се гушне с мама!
Съгласна съм с Гоца - за кремчето на Мустела - между другото и аз се мацнах на изранено от обувка и спря да ме боли.
Гоца, Марк-Антоний явно приема бебоците, моят котарак е изолиран  и не влиза в къщи, а като види количката бяга като ужилен

# 94
  • София
  • Мнения: 178
Честито бебче Евтим и на мама Стефи Hug Heart Eyes Дано по-скоро се гушкат двамата Hug Praynig
berni, успех, стискаме палци за теб Peace

# 95
  • на пистата
  • Мнения: 5 891
тук сме вече,само да добавя,че родих на 07.07.07 в 00.21ч 3480грама и 50см,нормално без нито един шев за което съм благодарна на доктора,приехаме в 22.00ч с 4-5см разкритие и родих много бързо почти безболезнено,пожелавам на всички неродили мами да имат моето лесно раждане.бебо се казва николай.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ами лекарите не и казват нищо конкретно, ще я изписват в петък а бебо ще го местят в първа градска най-вероятно. При всички случаи проблемът с долните крайници се е потвърдил за съжаление. Засега изчакват. Ще и предам пожеланията ви.

Съвсем забравих, ЧЕСТИТО НА ЛЕКСИ, да е жива и здрава малката принцеса и бързичко да се прибират у дома.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 14:10 от mds

# 97
  • Мнения: 766
Честита принцеса  на Лекси   bouquet  bouquet
Честито юнак на Стефи и всичко да се оправи и скоро да се гушкат вкъщи  Praynig
Значи за утре чакаме новини от alibabali, ani_sunnygirl,berni  Laughing
Добре дошла отново на nameika   bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 568
Мерси, Деси, Дай Боже всичко да се оправи и много скоро да се радва вкъщи на малкия юнак.

# 99
  • Мнения: 129
Честито на мама Лекси!!   bouquet Честито и на Стефи, юнакът да е жив и здрав и бързо да се оправя!  Praynig  bouquet

alibabali, ani_sunnygirl и berni, късмет и ви стискам палци  Grinning

Намейка, добре дошла, ти все пак закова седмиците  Laughing Laughing Laughing

Леле, верно не останахме много 2 в 1  Grinning Laughing

# 100
  • Мнения: 640
Ох, колко сте много родилите тези дни Simple Smile Така ви се радвам. Честито на всички ви и да са ви много здрави и послушни бебчовците. На бебе Евтим - бързо да расте и да се гушка при мама и тати скоро.
Вчера се чух с Мимето (Namelesz) и каза точно, че все още я чакат да роди и ако до сряда не е вече ще го предизвикват. Надявам се до края на деня обаче да звънне, че Деска се е решила да излиза Simple Smile
Аз да се похваля - днес като на кудош реших да се пъхна в дънките от преди бременността и като на майтап и шега не само, че си ги обух, ами и се разходих с тях. Имам още малко за сваляне, но явно бързо съм върнала килцата  newsm44

# 101
  • sf
  • Мнения: 10 258
ееееееееееее  Рени, ти съвсем ме хвърли на калинките с тия твои дънки.  hahaha

аз само хърлам по един носталгичен поглед на гардероба и хич не смея и да пробвам нещо. знам, че няма да ми стане нищичко. е, виж огромната ми жълта рокля като палатка ще ми стане  Joy

честито на новите мамИ!
да се помолим за Стефи и Евтим!   Praynig

# 102
  • Мнения: 384
ЧЕСТИТА БЕБКА НА ЛЕКСИ!!!   bouquet ЖЕЛАЯ БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ И МНОГО РАДОСТ!!!СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА СТЕФИ И МАЛКИЯ!  Praynig Много ми е тъжно,че се е потвърдила диагнозата! Sad Успех на мамите утре!А Намейка,верно и аз ти правя евала-другите хубост на сила,а ти направо закова датата,и то с такова леко раждане-браво бе,дай боже всеки му!Ох,и на мен ми става тъжно,като гледам как сме оредели,ама Гери залагам клечки за себе си-дано съм една от последните родили!Днес бях на преглед,вагинален за шийката и тонове-според доки имам още време!Пък и нали стискам за лъвче. Wink Аганка,няма да се плашиш,вече всичко се вижда-щяха да кажат ако има нещо-скоро ще гушнеш бебо,ама виж че страхове винаги за нещо си ще има.ВИКИ,ама много си приличат малкия и каката-сладури!ЕХ,КАТО РОДИМЕ НА СРЕЩААА!!!Аз си кърмих навън и не съм имала проблеми!РЕНИ,как си бе,спадна ли температурата,как са гърдите?И аз съм минала през това,пробвай с компреси,да цедиш по-по малко!Пий парацетамол,аз взимах и лецитин-от швейцарския за отпушване на каналите,но Надина вече беше по-голяма.

# 103
  • Мнения: 984
Рени бях се притеснила за теб. Последно каза добри думи за свеки и после никаква не се появи  Mr. Green
Реших че са ти направили някаква магия  hahaha
Шегичка  Hug Добре е да се разбирате особено щом сте в една къща.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито на новите мами! И на най-вече на Стефи, дано бебчо се оправи бързо!   bouquet

Аз бях днес на запис, всичко е ок и както върви, ще си дочакам края на месеца  Simple Smile А дано. И най-хубавата новина е, че няма абсолютно никакъв проблем таткото да присъства. И пари не искат. Само нахлузва калцуните и престилката - и при мен  Sunglasses

Тези кремчета за подсичане много хубави, аз вчера пържих картофи и си изгорих зверски пръста. След три часа киснене в лед и поради липсата на какъвто и да е подходящ медикамент като Дефламол, на майка ми и хрумна да го намажа с Бочко-то... еми спря веднага да боли, а преди това само да го изкарам от леда и ми изтръпваше половината ръка от болка  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт