Орифлейм 11 :)

  • 19 428
  • 490
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 619
Що ака не пишете бе мами ... за септемери каталога няма ли го някоййй  Party

# 151
  • Мнения: 877
Някой да знае дали уредът за парна баня е добър, много искам да си намеря такъв и да си правя сама почистване.

# 152
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Някой да знае дали уредът за парна баня е добър, много искам да си намеря такъв и да си правя сама почистване.

Не съм го ползвала, но ми се вижда скъпичък, пък и не много ефективен. Това е моето мнение, но който го е ползвал ще ти каже най-добре.

# 153
  • Мнения: 105
Тук има ли консултанти от добрич? Rolling Eyes

# 154
  • Мнения: 3 782
Някой да знае дали уредът за парна баня е добър, много искам да си намеря такъв и да си правя сама почистване.

Не съм го ползвала, но ми се вижда скъпичък, пък и не много ефективен. Това е моето мнение, но който го е ползвал ще ти каже най-добре.
Точно този незнам дали действа добре, ама да ти кажа честно можеш да си купиш за много по-малко пари също толкова ефективен уред. аз имам със същите приставки, от Метро е купуван и ми върши работа. Само време трябва да имаш ,за да се занимаваш. Peace

# 155
  • Мнения: 3 782
Тук има ли консултанти от добрич? Rolling Eyes
Доколкото знам не, или поне не са се включвали.Искаш да станеш консултант ли? Joy

# 156
  • Мнения: 105
Исках, ако ми се "говори още" може и отново да поискам.  Embarassed От скоро съм в Добрич и не познавам още консултанти на "Орифлейм" исках да си поръчам нещо.Консултант съм на другата  smile3505 но там не ми върви нещо да правя големи поръчки пък до колкото знам в "Орифлейм" няма такова ограничение, ако ме разбирате за какво говоря. Thinking Още заплаща ли се някаква сума, за да станеш консултант?

# 157
  • Мнения: 3 782
Исках, ако ми се "говори още" може и отново да поискам.  Embarassed От скоро съм в Добрич и не познавам още консултанти на "Орифлейм" исках да си поръчам нещо.Консултант съм на другата  smile3505 но там не ми върви нещо да правя големи поръчки пък до колкото знам в "Орифлейм" няма такова ограничение, ако ме разбирате за какво говоря. Thinking Още заплаща ли се някаква сума, за да станеш консултант?
Да заплаща се. Този месец таксата е 3.90 лв. Ако се интересуваш пиши в другата тема за консултанти или на лични Peace

# 158
  • Мнения: 877
Мерси, ще потърся  Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 661
Никой ли няма възможност да сканира новия каталог за септември?!  Cry

# 160
  • Мнения: 2 323
Някой да знае дали уредът за парна баня е добър, много искам да си намеря такъв и да си правя сама почистване.

Не съм го ползвала, но ми се вижда скъпичък, пък и не много ефективен. Това е моето мнение, но който го е ползвал ще ти каже най-добре.

Защо реши, че не е ефективен, след като не си го ползвала?  newsm78 Какво да му е специалното на уреда за пара? Слагаш си главата над парата и това е цялата философия, става и над тенджера ако ти се занимава с цялата хамалогия, опасно е ако котлона ти е газов  - пламъчето да не ти закачи края на кърпата Laughing  Иначе, не знам колко струват другите подобни уреди по магазнините Rolling Eyes Една клиентка го поръча, ще кажа дали е доволна. Иначе такова ползваме на представянията, когато имаме демонстрация на маски, ама все няма време да го тествам  Laughing

# 161
  • Мнения: 2 323
Тук има ли консултанти от добрич? Rolling Eyes

Писах ти на ЛС, имам близка около теб  Wink

# 162
Цитат
Никой ли няма възможност да сканира новия каталог за септември?!  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160219&photo=1

Искам да попитам лаковете Баия покривни ли са или прозрачни? Изглеждат доста наситени цветове на снимките. Такива ли са? Интересува ме цвета Paradise Rose.
Тук
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … G&search=true
изглежда по един начин, а на снимката в каталога изглежда по-розов.
Кое е по-близо до действителния цвят?

# 163
  • Мнения: 2 323
Розов си е, по-блико е на каталога. Покривен е, 2 пъти като се сложат не прозира изобщо нокъта. Има миниатюрни частити, като зърнест изглежда  Peace

# 164
  • Мнения: 661
Цитат
Никой ли няма възможност да сканира новия каталог за септември?! 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160219&photo=1

БЛАГОДАРЯ МНОГО!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт