Орифлейм 11 :)

  • 19 417
  • 490
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 095
някой каза че не е доволен хич, ама кой беше newsm78 на мен ми харесва онова от юбилейната колекция, но аз го ползвам за подпухналост Peace

# 406
  • Мнения: 1 540
Аз писах, че съм недоволна от околоочния Виж и повярвай. Стария си беше много хубав, защо им беше да го променят...  Close

# 407
  • Мнения: 9 095
бях давала мостра на едно момиче, каза че й щипе стария, знаеш ли може новия да не е така Peace

# 408
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета, може ли някой да ми препоръча крем за лице за 60годишна жена, като кожата мисля, че е нормална към суха. Предварително ви благодаря!

няма нормална суха, на тези години кожата е зряла, сериите Спри времето са за нея Peace
Но не забравяй, че продуктите от тази серия се използват максимум 3 месеца и след това почивка. След още 3 месеца може отново да ги ползва, а през това време предложи  или кралското кадифе, или юбилейната серия.  Peace

# 409
  • Мнения: 338
жалко,че течните сенки  са изчерпани от мини каталога,ако поръчам сега дали ще ми ги сложат после с другата поръчка?
аз си взех лилавите и много ми харесватSimple Smile

# 410
  • Мнения: 1 712
Няма никаква информация за тях  newsm78

Аз взех повече и ми останаха 3142 и 3143 ако някой много иска  Peace

# 411
  • Мнения: 9 095
ами комплект Грижа за краката да има някоя от вас повече?

# 412
  • Мнения: 6 461
Поръчах си лосиона за почистване на грим  3 в 1...обаче нещо не съм много доволна... Thinking

# 413
  • София
  • Мнения: 971
да вдигна темичката по-нагоре  Laughing

# 414
  • Мнения: 2 922
Поръчах си лосиона за почистване на грим  3 в 1...обаче нещо не съм много доволна... Thinking

Доста се чудих дали да го поръчам и накрая се отказах. Кажи защо не ти хареса.

# 415
Поръчах си лосиона за почистване на грим  3 в 1...обаче нещо не съм много доволна... Thinking

От кое не си доволна точно? Защото и аз поръчах на един мой клиент  Blush обаче не съм чула отрицателни отзиви.

# 416
Момичета, някоя от вас дали има мострата Спри времето, която я дават като подарък от септемврийския каталог? Аз имам такав, но е само една, а ми трябват поне 3. Одеве питах в офиса и те ми казаха, че ако си ги поръчам тези мостри, ще ми дойдат като обикновени, а няма да бъдат така джиджави  Flutter с картонче-опаковка, на гърба на която да си напишеш името и т.н. А на мен ми трябват точно такива ... малко по-представителни.

# 417
  • София
  • Мнения: 10 858
Поръчах си лосиона за почистване на грим  3 в 1...обаче нещо не съм много доволна... Thinking

Дими, ако имаш в предвид този в правоъгълно шише с розова капачка /Natural skin care Morning Cleansing Refresher/ - след почистването на кожата я измий с вода. Аз убожавам това тоалетно мляко, и вече си взимам може би 4-та опаковка. Но цаката му е в отмиването накрая, иначе лепне.

# 418
  • Мнения: 413
 Много ми харесваше дневният крем с Алое и искам пак да си го купя.Ако някой е от Варна и е около Младост,Трошево да ми пише на лични,за да се срешнем и да си го поръчам.Преди поръчвах на работа на една колежка,но вече не и остава време да се занимава с мен-в друг квартал е.

# 419
  • Мнения: 1 712

Много ми харесваше дневният крем с Алое и искам пак да си го купя.Ако някой е от Варна и е около Младост,Трошево да ми пише на лични,за да се срешнем и да си го поръчам.Преди поръчвах на работа на една колежка,но вече не и остава време да се занимава с мен-в друг квартал е.




Писах на лични!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт