Какви развлечения за децата през лятото в София

  • 8 465
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Радвам се, че съм помогнала. Hug
Мила от Марс, не знам през ваканцията някъде да може да порита организирано. Всички детски отбори са разпуснати за през лятото. Малкият ми син е запален също по футбола. Той навърши 8г, но от мин. година тренира в школата на Левски и в момента са във ваканция.
Ако детето иска, запиши го наесен в някой детски отбор. Ние тренирахме досега на Раковски, но есента ще бъдем на Герена. Тренират два пъти седмично по 45мин. и таксата е 20лв. Големи са сладури и много добре им действат тренировките.После моят е уморен и заспива в 9ч. Joy

# 16
  • Мнения: 5 468
Нали бяха обсъждали тук някаква джунгла в Младост?  newsm78 Някой, дето е ходил, да каже...
Баткото го записваш на джунгла, а с бебето си намирате някакви развлечения...

Намерих им сайта: http://www.pr-bg.com/index.php?option=content&task=view& … 179&Itemid=98

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:53 от Вампирия

# 17
[color=red]На кортовете на Тенис клуб Дипломат ,Българо -Немско тенис училище организират детска спортна академия .
Сутрин от 10.00ч.- 17.00ч.
Тренират тенис,плуване,кординативни игри имат и занимания по англ.език и др.

Това е сайта на Тенис училището
www.tennisschulewilli.hit.bg[/size][/color]

# 18
  • Мнения: 1 608
Англиската забавачка в Аво-3. Миналото лято предлагаха много добри варианти.

# 19
  • Мнения: 651
Нали бяха обсъждали тук някаква джунгла в Младост?  ..

Доволни сме от джунглата на НДК  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 113
Paleto мерси за инфото,би ли казала кои са дните за тренировка по плуване.Картинга ще се пробва.

# 21
  • Мнения: 1 674
По програмата на ДАМС, която е безплатна се, се плува понеделник сряда и петък. Има часове сутрин от 11.30 и 12.15ч. Тя е за начинаещи от втори и трети клас. Продължава до 28.07.
Иначе детските групи са следобяд в същите дни. Мисля, че почват от 17ч. и продължават до 20ч. Таксата е 45лв.

А ето и нещо, което ме заинтригува и мисла да пратя децата - голф у-ще.http://www.moten.dir.bg/index-GOLF.html

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 20:02 от paleto

# 22

Общи условия

Активация на акаунт