Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15

  • 14 590
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам да попитам кога се ходи на центр. митница и защо. Предстои ми поръчка, в която има дрехи и 1 чанта, незнам колко кг е, но май ще е над 2 и питам дали ще трябва да се разхождам до митницата.

Трябва първо да получиш известие за пристигнал колет от Франция

От 29ти някой получавал ли е?

Аз също чакам от 29.06.

# 76
  • Мнения: 4 371
Пуловерите са за без пари направо Grinning
Показвайте, показвайте, аз си пълня кошницата Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4 202
Пуловерите са за без пари направо Grinning
Показвайте, показвайте, аз си пълня кошницата Simple Smile

Поръчвай, че взеха да вдигат цените  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 10 347
Пуловерите са за без пари направо Grinning
Показвайте, показвайте, аз си пълня кошницата Simple Smile

Ами Дуцка, те намаленията свършиха, само пуловерите гледам още са ги намалили, аз ги взех малко по-скъпо  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 371
Знам, че свършиха, но получих една голяма поръчка, точно когато започнаха намаленията Tired Бях си взела всичко, което ми допадна. И аз не знам какво ровя още в тоя сайт Crossing Arms

# 80
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
nad_tab супер са ти нещата. Crazy
аз не мога да насмогна на обувки - всички ми харесват!!! Blush
кога ще са есенните намаления!? Thinking

# 81
  • Мнения: 13 512
От 29ти някой получавал ли е?
az днес получих  на митница от 28ми.Чакам от 29 и 30

# 82
  • Мнения: 4 202
От 29ти някой получавал ли е?
az днес получих  на митница от 28ми.Чакам от 29 и 30

И аз така,получих от 28, а от 29ти още я няма, а разликата в поръчките е само няколко часа  Confused

# 83
  • Мнения: 4 219
Възможно ли е да поръчам 2 размера от 1 намален артикул? Например искам размери 120 и 180 от едни тениски?

# 84
  • Мнения: 13 512
От 29ти някой получавал ли е?
az днес получих  на митница от 28ми.Чакам от 29 и 30

И аз така,получих от 28, а от 29ти още я няма, а разликата в поръчките е само няколко часа  Confused
2,но фатални Wink

# 85
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Възможно ли е да поръчам 2 размера от 1 намален артикул? Например искам размери 120 и 180 от едни тениски?
Да, слагаш в кошницата единият размер и после се връщаш и добавяш и вторият  Peace

# 86
  • Мнения: 4 219
И само ми сменя размера. Даже пробвах първия път да сложа единия размер 1 бр., после отидох и сложих другия размер 2 бройки. В кошницата ми имаше 2+1 от втория размер.

Имам още един въпрос. Повечето намалени неща в сайта са изчезнали. Днес видях много нови намалени неща, които ще са налични в бъдеще. Мислих си, че може да ги платиш и да ти ги пратят когато са налични. Но когато ги добавя към кошницата и после я разглеждам, виждам, че те са на нормалната си, а не намалената цена.
Защо изобщо са обявили тези намалени цени на неща, които не са пуснали?

# 87
  • Мнения: 1 666
От 29ти някой получавал ли е?

И аз имам поръчка от 29-ти, но не съм я получила още. Даже понеже имам позната в пощата съм я предупредила да дебне...

# 88
  • Мнения: 6 642
От 29ти някой получавал ли е?

И аз имам поръчка от 29-ти, но не съм я получила още. Даже понеже имам позната в пощата съм я предупредила да дебне...
Вчера я получих.

# 89
  • Мнения: 1 204
От 29ти някой получавал ли е?

И аз имам поръчка от 29-ти, но не съм я получила още. Даже понеже имам позната в пощата съм я предупредила да дебне...
Вчера я получих.
в пощата ли?

Общи условия

Активация на акаунт