ТЕЛЕСНА ТЕМПЕРАТУРА 37,2 ТРИ ДЕНА ПРЕДИ ЦИКЪЛ

  • 54 413
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165

« понеделник, 15 август 2005, 20:21 » 

--------------------------------------------------------------------------------

имам 37,2 постоянно и съм в 9г.с. това нали е нормално?някъде бях чела че това е един от признаците ,че си бременна даже преди теста 
 
 
 
 
 
Бейб
Редовен потребител


Публикации: 4 493

Местожителство:
РусЙе


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #1 понеделник, 15 август 2005, 20:31 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Това си е съвсем нормална температура..
 
 
WWW 
 
 
luluto
Пристрастен


Публикации: 4 940

Местожителство:
Юбервалд


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #2 понеделник, 15 август 2005, 20:39 » 

--------------------------------------------------------------------------------

До края на 4-ти месец все с такава температура си бях  И с предишната бременност и сега 
 
 
WWW 
 
 
prasentze
Потребител


Публикации: 1 455

Местожителство:
софия


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #3 понеделник, 15 август 2005, 20:55 » 

--------------------------------------------------------------------------------

мерси наистина ме успокоихте   
 
 
 
 
 
Емия
Редовен потребител


Публикации: 2 685

Местожителство:
София


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #4 понеделник, 15 август 2005, 22:06 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: Luluto в понеделник, 15 август 2005, 20:39
До края на 4-ти месец все с такава температура си бях  И с предишната бременност и сега

И аз бях така.
Правих сума ти изследвания-кръв и урина-нямаше нищо притеснително.А температура си имах.Накрая ми казаха,да спра да си я меря.Не намериха друго обяснение.Явно намекът беше,че е на психологическа основа и сама си предизвиквам температурата.   
 
 
 
 
 
jillyL
Ентусиаст


Публикации: 264

Местожителство:
Варна


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #5 понеделник, 15 август 2005, 22:20 » 

--------------------------------------------------------------------------------

И аз бях с температура. Всички лекари казват, че не трябва да имаш, но май си върви с бременността.Аз си го обяснявам с това, че чуждо тяло се развива в теб и организма така се адаптира. При мен температурата се нормализира към 4-5 месец.
Бременей си спокойно!
 
 
 
 
 
небесна красТавица
Редовен потребител


Публикации: 3 876

Местожителство:
Варненска манндра


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #6 понеделник, 15 август 2005, 23:05 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Ахъм, нормално е. Мен все ми беше топло, пък се страхувах да не настина, голямо обличане-преобличане падаше зимъска...
Лека бременност!
 
 
 
 
 
nati_nat
Потребител


Публикации: 866

Местожителство:
София, Белите брези


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #7 вторник, 16 август 2005, 10:00 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: jillyL в понеделник, 15 август 2005, 22:20
И аз бях с температура. Всички лекари казват, че не трябва да имаш, но май си върви с бременността.Аз си го обяснявам с това, че чуждо тяло се развива в теб и организма така се адаптира. При мен температурата се нормализира към 4-5 месец.
Бременей си спокойно!

Напротив, моя лекар каза, че е нормално да имам такава температура, дори от него знам, че това е един от признаците, че си бременна, но не на всяка жена се покачва температурата. Аз усетих, че нещо става с мене някъде около седмица преди датата на менструцията, премерих си веднага емпературата - 37.2. Трябваха ми няколко минути да отскоча до аптеката за тест, но вече бях сигурна какво ще видя.
Поддържах си я така 37.1-37.3 някъде до 3-4 месец май, а после престанах да я меря, та не знам до кога ми е била такава ...
Но успокой се, нормално е, виж, ако вземеш да вдигаш повече от 37.5, тогава може нещо да не е наред.
 
 
 
 
 
 
Сладък Бонбон
Потребител


Публикации: 1 022

Местожителство:
Варна


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #8 вторник, 16 август 2005, 11:00 » 

--------------------------------------------------------------------------------

ПРи мен също беше толкова , че и по някога достигаше 38 градуса
 
 
 
 
 
Jenifer
Потребител


Публикации: 1 822


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #9 вторник, 16 август 2005, 11:54 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Да, в началото и аз имах такава температура.
Споко, нормално е! 
 
 
 
 
 
Никол
Ветеран


Публикации: 12 471

Местожителство:
София


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #10 вторник, 16 август 2005, 11:56 » 

--------------------------------------------------------------------------------

През цялата бременност имах такава Т   
 
 
 
 
 
petia911
Редовен потребител


Публикации: 2 084

Местожителство:
Israel


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #11 вторник, 16 август 2005, 12:37 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Никаква температура не съм имала , нито повръ6тане , нито  виене на свят....както по  филмите ....незнам .... 
 
 
WWW 
 
 
Lady Marmalade
Пристрастен


Публикации: 6 030

Местожителство:
Пловдив/Бургас


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #12 вторник, 16 август 2005, 12:44 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Не съм си мерила температурата, обаче по едно време май към 4- 5 месец ми беше доста по- висока, особено лицето и ушите ми горяха чат- пат, нощно време най- вече, много неприятно. Според мен има връзка с хормоните. 
 
 
 
 
 
Никол
Ветеран


Публикации: 12 471

Местожителство:
София


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #13 вторник, 16 август 2005, 13:22 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: petia911 в вторник, 16 август 2005, 12:37
Никаква температура не съм имала , нито повръ6тане , нито  виене на свят....както по  филмите ....незнам ....


И аз така бях така, нищо ми нямаше,но не знам защо един ден реших да си меря Т и се оказа 37.2. Не съм усещала нищо, но до раждането си бях с нея   
 
 
 
 
 
prasentze
Потребител


Публикации: 1 455

Местожителство:
софия


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #14 вторник, 16 август 2005, 14:55 » 

--------------------------------------------------------------------------------

никол да ти е живо и здраво детенцето 
 
 
 
 
 
Sissa
Ентусиаст


Публикации: 356

Местожителство:
Варна


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #15 вторник, 16 август 2005, 15:29 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Мисля, че е нормално - поне така съм чела и при мен температурата е леко повишена при от началото на бременноста. Но ако се повиши значително повече, непременно вземи мерки, защото бременните са по предразположени към настинки, простуди и т.к. и това ще е признак да вземеш предпазни мерки преди да се стигне до по-тежка ситуация, а знаеш как стоят нещата с беремените и лекарствата. 
 
 
 
 
 
истинска
Новак


Публикации: 10

Местожителство:
Русе


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #16 неделя, 13 ноември 2005, 19:38 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Честито и весело бременеене
Аз още не съм бременна,  но при мисълта за това и качвам температура. Когато съм в цикъл или пък в овулация, задължително съм поне с 37.1
Един познат лекар ми каза, че това е от хормоните. Така че, подкрепям Lady Marmalade за връзката с хормоните.
 
 
 
 
 
 
Diyana
Ентусиаст


Публикации: 235

Местожителство:
София


  Re: каква е нормалната температура при бременни
« #17 понеделник, 14 ноември 2005, 06:39 » 

--------------------------------------------------------------------------------

Не съм си мерила моята,но и досега аз ходя най-леко облечена от всички около мен,а след като родя не знам как ще бъде.Но мисля,че е нормално,нали си имаме вътре по едно"реотанче",дето ти държи 37 градуса около 9 месеца да топли бебето.
 
 
 
 
 
 
Страници: [1]  Изпрати темата | Изпечатай   
 
Forum.BG-Mamma  ::  Бременност, майчинство  >>   
 Майки (бъдещи и настоящи) (Модератори: Vache, Доня Туфиня, Reza, Godzilla) 
   Тема: каква е нормалната температура при бременни 

Отиди на:  Моля, изберете: ----------------------------- Важно! ----------------------------- => ..::. Правила, условия и указания .::.. => Календар на събитията ----------------------------- Бременност, майчинство ----------------------------- => Майки (бъдещи и настоящи) ===> Благотворителни акции, помощ за сираци, социално слаби и болни дечица ===> Сдружение "Настоящи и бъдещи майки" => Отчетни ===> Очакващи бебета през януари-април ===> Очакващи бебета през май-август ===> Очакващи бебета през септември-декември ===> Родени през 2004 г. ===> Родени през 2005 г. ===> Родени през 2006 г. ===> Родени през 2007 г. ===> По градове => Кърмене и захранване на бебетата => Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата => Искам бебе => Проблемно забременяване и рискова бременност => Близнаци => Родители в чужбина ----------------------------- Популярни ----------------------------- => Готварски рецепти => Красива мама => Клюкарник => Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване ----------------------------- NIVEA Baby ----------------------------- => Доктор NIVEA Baby ----------------------------- За децата ----------------------------- => Нашите деца => Деца с увреждания и хронични заболявания => На път, море, почивка, екскурзия ----------------------------- Семейни ----------------------------- => Татковци => Дом и семейство ===> Нашият дом ===> Хоби => Осиновяване, осиновители, осиновени => Родители отглеждащи сами децата си => Родители преживели загуба ----------------------------- Справочник ----------------------------- => Здравен справочник => На пазар ----------------------------- Обяви ----------------------------- => Гледане на деца и помощ в домакинството   
 

    Powered by SMF 1.1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

     
Страницата е създадена за 0.582 секунди с 16 запитвания.
 

# 16
  • Мнения: 155
Прочете ли си поста? Shocked
Аз лично нищо не разбрах!
Относно температурата, особено телесната има хиляди поводи по които може да се покачи! Изчакай си закъснението и си направи тест!
Ако си много нетърпелива направи си кръвен!
Когато искаш да покажеш нещо в друга тема или цяла тема просто копирай линка, защото по този начин пускаш инфо, което трудно се разбира и е абсолютно възможно никой да не го прочете!
Другия ми съвет е да не се вторачваш във всяко неразположение, защото рискуваш да останеш много разочарована! Това което съм разбрала досега е: Има ли бременност, и нищо да не правиш ще разбереш! Затова гледай си живота, обичай и прави любов, другото ще стане!
Успех и дано се похвалиш!

# 17
  • Мнения: 165
извинявам се,но много много не разбирам от компютри.това ,което съм изпратила
е тема коментирана преди доста време.исках да копирам само адреса,но нещо не успях-съжалявам.трябва да взема да се пообуча.

Общи условия

Активация на акаунт