възпалени венци

  • 5 304
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Няма да се "заклещи" между тях, гарантирам ти. А при сгъстени зъби е много важно да почистваш и страничните повърхности на зъбите, защото е затруднено почистването им с четка повече от колкото пир нормално подредените.

2 пъти се заклещва вече, ходя на зъболекар да ми го вади.  Rolling Eyes
ще си взема утре пастата...

# 16
  • Мнения: 56
Преди няколко седмици и аз пуснах подобна тема! И моите венци бяха възплени, не можех да седя на едно място.. Дадоха ми много ценни съвети, за което още вендъж БЛАГОДАРЯ на всички, но най-ефикасно се оказа изпозлването на Eludril, вода за уста. Ето линк към старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199296.0

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Преди няколко седмици и аз пуснах подобна тема! И моите венци бяха възплени, не можех да седя на едно място.. Дадоха ми много ценни съвети, за което още вендъж БЛАГОДАРЯ на всички, но най-ефикасно се оказа изпозлването на Eludril, вода за уста. Ето линк към старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199296.0

мерси за линка, лайката я изпробвах, не помогна.
не съм в България и не мога да си купя Сандрин или споменатите пасти и води.
Лакалут съм ползвала, ефект нямаше голям.

предполагам, че при мен проблемът е на нервна почва  Rolling Eyes, пия успокояващ чай, но болките ме притесняват.
от лекарството за жабуркане имам подобрение.

зъболекарят ми каза да ида пак, когато ми се оправят венците за евентуално лечение...
нямам зъбен камък, преди 2 месеца го почистих...

# 18
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Няма да се "заклещи" между тях, гарантирам ти. А при сгъстени зъби е много важно да почистваш и страничните повърхности на зъбите, защото е затруднено почистването им с четка повече от колкото пир нормално подредените.

2 пъти се заклещва вече, ходя на зъболекар да ми го вади.  Rolling Eyes
ще си взема утре пастата...
Моите зъби също са много нагъсто, не мога да ползвам никакъв друг конец освен нa Oral-B най-финния, той е по-скоро като лентичка а не като влакно с кръгло сечение и ми е много удобен. Със всякакви други или не мога да ги навра, или от натискане да ги промуша си порязвам венците  Close. Даже на зъболекар като ходя си нося моя конец, защото той като почисти се опитва да вре някакви конци които много ме дразнят ...
За венците си правя сама вода, с малко сол, капка масло от чаено дърво, капка масло от риган, малко прополисова тинктура и настройка от невен  Grinning.
Оф, блазе ти в Германия, оттам си донесох навремето много вкусни и ухаещи пасти, тукашните са много гнусни  Rolling Eyes ...

# 19
  • София
  • Мнения: 577
Няма да се "заклещи" между тях, гарантирам ти. А при сгъстени зъби е много важно да почистваш и страничните повърхности на зъбите, защото е затруднено почистването им с четка повече от колкото пир нормално подредените.

2 пъти се заклещва вече, ходя на зъболекар да ми го вади.  Rolling Eyes
ще си взема утре пастата...


Абе, ти какви конци ползваш?
Пробвай тези на Oral-B, ненавосъчени.

Общи условия

Активация на акаунт