Дрешникът

  • 5 409
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами точно както е в момента, ми е супер удобно. Преди време и аз пусках подобна тема...Умувах дали да жертвам едната тоалетна в името на мокрото помещение/за пералня и сушилня/. Е, не я пожертвах и не съжалявам грам! Пералнята ми е вградена в кухнята, но пак имам достатъчно място. Сушилнята ще стои в килера, когато изхвърлим строителните боклуци и го разчистим, сложим стилажи и т.н. Имам си баня с тоалетна и отделна тоалетна. Препарати, дъска за гладене, прахосмукачка и т.н. домашни принадлежности - в килера. А към спалнята имам дрешник. Това е. Засега сме трима и ни е достатъчно. Имам известни притеснения за това къде примерно бих прибрала количката на евентуално второ бебе? Кошарата, която в момента е склад за тоновете играчки на сина ми? ooooh! По-обемистите му неща/ сега се е напънал за мотор с акумулатор, знаете колко са грамадни Tired/ и т.н.В такъв амоменти адски много ми липсва мазето, ама няма Confused

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 09:26 от belinda

# 16
  • Мнения: 1 299
Имам си дрешник към спалнята Hug. Целият е рафтове и закачалки - всичко ми стои там - дрехи, обувки, сакове...Голямо удобство е. Честно да си призная, поне в моя случай, не се сещам за недостатъци  newsm78

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Голямо удобство. Само че в панелката няма място за него ...

# 18
  • Мнения: 1 426
Сестра ми имат, ужасно е удобно, а разхождането дотам и обратно далеч не е като пътешествието на Билбо Бегинс и спестява доста тичане на главния подреждащ вкъщи  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Така, в нашия дрешник се влиза от нашата спалня. Има си и лампа, и прозорец Wink
Пералното помещение, не е точно "мокро", а е стая с размерите на обикновена спалня, в която перем, сушим, гладим, държим хавлиени кърпи, препарати, прахосмукачка и т.н. Прозорецът там е винаги отворен.
Стая-склад нямаме - мазето ни е стотина квадрата.
Една ниша под витата стълба побира всички якета и палта, които в момента са в обръщение, т.е. не са прибрани по гардероби и дрешници.
Книгите стоят в стая-кабинет.
Имаме две бани с тоалетни и отделно една тоалетна. Стигат ни. Евентуално бих жертвала тоалетната, но баните не бих пипнала.

Това е предимството на къщата - правиш колкото и каквито помещения искаш.

Не знам колко голяма трябва да е една кухня, че да има място и за пералня и сушилня в нея. При мен такова няма.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Това е предимството на къщата - правиш колкото и каквито помещения искаш.
Всеки път, когато пишеш за къщата си, аз изпадам в мечтание Crazy
Някой ден и аз ще си имам стая с размерите на спалня, само за гладене, пране, сушене...И два бани Laughing И мазе Hug

Този ден не е в обозримо бъдеще, но...трябва да съм благодарна, че въобще имам собствен дом! Много хора на моята възраст и това нямат Sad
Така че - наслаждавайте се на наличното, но никога не спирайте да мечатете за по-хубаво  bouquet

# 21

Общи условия

Активация на акаунт