С какви уреди правите пюрета?

  • 2 639
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Ползвах пасатора на Мулинекс, който след като сдаде багажа на второто бебе, замених с BRAUN. Много съм доволна, и още го ползвам за разни други нещица!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
В началото и аз като теб бях доста неориентирана и съответно излишно си затруднявах и без друго натоварените дни.Прочетух доста мнения тук за ползата от пасатора и всички почти препоръчваха Браун.Купихме си съответно такъв с метален накрайник и направо се родих!Много удобен уред,става и за големи количества,и за едно хранене.

# 17
  • Мнения: 1 483
С пасатор,ама нещо ми обясняват,че с блендър било по-добре.Иначе картофеното пюре става по-яко ако е разбито с миксер.

# 18
# 19
  • Мнения: 772
С пасатор.  chef

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато правех пюрета - с пасатор, Браун.

# 21
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ако са домашни с блендер Мулинекс. Ако само пасирам храната от детската кухня с пасатора. Peace

# 22
  • Мнения: 94
С пасатор!!!

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 15 221
Миксерът ми има и приставка-пасатор. С нея.

# 25
  • Мнения: 100
Уредът е Philips Cucira. Малък блендер и две мелнички. Ползвам блендера. Страхотен е. Даже на него си пише за бебешка храна, защото е малка каничката на блендера. С кухненския робот не е удобно наистина предвид количествата, които се приготвят.

# 26
  • Мнения: 27 524
Винаги само с пасатор.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 248
Винаги само с пасатор.
И аз така. Peace

# 28
  • Мнения: 674
 Благодаря на всички! Мислех, че пасаторът е за по-големи порции, но явно съм в грешка! Непременно ще си купя, щом става с него! И ще мия по-малко работи! Ураааа! 1dishes

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
с никакъв. купувам си ги.

Общи условия

Активация на акаунт