Отново имам нужда от подкрепата ви

  • 2 901
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Не се страхувай, кураж!
То е надеждно защитено от твоите антитела, които имунната ти с-ма успешно изработва не само срещу бактериите, но и срещу вирусите, и са единствения, но пък абсолютно надежден щит срещу вирусите!  Peace

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кураж, Алекса!  Peace

Ако нищо друго не ти свали високата Т, влизаш в банята и се обливаш поне 5-10мин. След това няма да имаш Т.

# 17
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
стискам  палци
аз също пих антибиотици понеже доктора каза че ако остана с температурата ще увредя бебо и така-роди се жив и здрав.
Два пъти беше това в 16г.с и в седмия месец  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 217
Благодря ви много момичета....и момчета  bouquet

# 19
  • Мнения: 8 463
Антибиотици се изписват на бременни,когато е необходимо.Ти си вече в 4 месец,нали така?Тогава рискът е по-малък и всички органи са формирани,така че кураж!Щом лекар е преценил,значи е по-добре с антибиотик отколкото да не може да се овладее Т.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Кураж и от мен !!!   bouquet

Дано вече си по- добре!  Praynig

# 21
  • Мнения: 1 877
Алекса,какво стана...как е положението?

# 22
  • Мнения: 1 942
А! Ама толкова момичета пият лекарства и имат Т по време на бременост.  Дръж Т възможно най-ниска с парацетамол и всичко ще е наред. Убедена съм  Hug Така е с втората бременост, като има малко детенце наблизо почти на никой не му се разминава боледуването  Heart Eyes Дано скоро се успокоиш и караш нормална и спокойна бременост /не че има майка, която не се тревожи какво става с детенцето в нея/  Peace

# 23
  • Мнения: 1 044
Няма де се плашиш-много, ама наистина много бременни пият антибиотици по време на бременността-че и венозно даже им ги поставят. Трябва да победиш вируса, дори и с антибиотик. Щом са ти предписали антибиотик, значи организъмат не може да се справи сам-според мен това е по-опасно за бебето-дни наред с болест и температура. Така че споко Peaceантибиотикът ще помогне, едвали ще навреди , особено след като си в 17 г. с. Знам, че в 3 месеца е опасно да се вземат лекарства. После може, особено когато са предписани от лекар.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
Боби ми го изписаха от Пирогов вчера - вече е по-добре, но нали знаете сега какво пазене ще падне. Лекарката каза поне 1 месец никакъв контакт с хора.
Аз също се посъвзех, но сега се тръшна големия ми син. Е, ние сме големи и се справяме по-бързо.
Надявам се скоро всичко да приключи и вече никой да не се разболява около нас.
Много съм ви благодарна милички за подкрепата. Целувам всички ви и се пазете много от тази напаст - много е страшно.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ох, отдъхнах си  Hug

Алекса, пази се! С теб сме  Hug

# 26
  • Мнения: 1 877
Стискам палци и се моля вече нито ти,нито друга майка да преживява подобни кошмари!

# 27
  • Мнения: 1 273
Ох, брвао.
Дано сега и големия се оправи бързо и повече никакви болести.
Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт