Относно Аптамил!!

  • 1 359
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 327
Винаги изхвърлям остатъка.Случвало се е няколко пъти и почти цялото шише #Cussing out Hug.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Най-добре си спазвай каквото е указал производителя на етикета.Аз винаги го приготвям непосредствено преди хранене,остатъка се изхвърля.Знам,че е гадно да си изхвърляш парите така,аз изхвърлям почти цялото мляко вече месеци наред. #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
оффф, за мой срам голям давам на дъщеря ми мляко в 10.30 - 11  часа и преди 6 часа, когато правя ново, ако се събуди й давам малко от остатъчното. тя изпива 1 - 2 глътки и пак се отнася. но не ми се става да правя ново за 5 - 10 грама Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 928
Винаги съм го спазвала. Гледам да приготвям млякото непосредствено преди хранене.

# 19
  • Мнения: 1 111
а да попитам нещо малко настрани от темата - ние също се храним с Аптамил.На кутията пише,че грамажа за бебе на възраст като моя син трябва да е 150 мл. + сухото вещество - 170 мл.Но аз му правя 120 + сухо вещество - 130 мл. - той толкова си и изяжда.
Та въпроса ми е трябва ли да давам указаното на опаковката количество newsm78
Защото аз знам следния принцип - до 1 мес. бебето яде 100 гр.,а след това се увеличава по формулата 1 х 0 /като х се замества с числото на месеца /- през 2 мес. -120, през 3-я - 130 и т.н.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
а да попитам нещо малко настрани от темата - ние също се храним с Аптамил.На кутията пише,че грамажа за бебе на възраст като моя син трябва да е 150 мл. + сухото вещество - 170 мл.Но аз му правя 120 + сухо вещество - 130 мл. - той толкова си и изяжда.
Та въпроса ми е трябва ли да давам указаното на опаковката количество newsm78
Защото аз знам следния принцип - до 1 мес. бебето яде 100 гр.,а след това се увеличава по формулата 1 х 0 /като х се замества с числото на месеца /- през 2 мес. -120, през 3-я - 130 и т.н.
На опаковката си пише,че тези количества са ориентировъчни.Аз май не съм чувала някое бебче да яде колкото пише на кутиите на Милупа. Wink
Бебето ти се храни идеално в момента.И моята педиатърка ми казваше по същия начин да си смятам мл. и не е имало проблем с преяждане и недохранване.

# 21
  • Мнения: 1 111
аха,добре...защото иначе си мислех да не би да  е недохранен малкия... Confused
а нали и всички казват да се спазват инструкциите по кутиите...

# 22
  • Мнения: 640
разваля се,да

Общи условия

Активация на акаунт