С какво мога да изпера петно от олио

  • 90 114
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
С Аче за цветно пране, изсипано неразредено директно върху петното - днес направо не можах да повярвам как едни гадни петна от машинно масло изчезнаха за две минути.

# 16
  • Мнения: 17 407
Напръскай петното с Meglio и след 5 мин хвърляш в пералнята или на ръка го изпираш Simple Smile Безотказно е  Peace

 newsm10 За пералнята и минута не чакам- мятам директно.

# 17
  • София
  • Мнения: 570
Щом е мазно-с обезмаслител.Аз използвам Меглио,много съм доволна.
Peace
Даже и да е старо петното пак го премахва!

# 18
  С Vabish! Peace Нанасяш на петното, оставяш го 10 мин. след което го пускаш в пералнята. Ако не стане първия път, пробваш още веднъж!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 345
Цитат на: eva23 link=topic=205594.msg4419926#msg4419926 date=1184065353

Меглиото също е обезмаслител за двигатели, но пригоден и за дрехи и го има по всички магазини Wink
[/quote
възможно аз досега не бях мислила че средство за почистване на двигатели ще действа върху дрехи,но факта си е факт и струва 3 лв за 2 литра,не съм запозната с меглио-то,но щом и то върши работа значи става Wink

Меглиото е към 5 лв май незнам мъжът ми го купува та твоето ще е по изгодно тогава

# 20
  • Мнения: 544
Чувала съм, че мазни петна се махат с веро, но аз лично ползвам Вениш  Peace

# 21
  • Мнения: 780
Напръскваш с меглио и пускаш в пералнята  Peace

# 22
  • Мнения: 490
Всички мазни петна излизат ако преди да се изперат се третират с някакъв разтворител-екстракционен бензин, етилов алкохол.
Аз лично ползвам бензина.
Всичко излиза. Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Напръскай петното с Meglio .... Безотказно е  Peace
Имах петно от дюнер,дълго време не носех блузата,докато не ми казаха за него.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз знам,че става и с хума. Лично не съм пробвала, но е изпитана рецепта от други хора. Peace

# 25
  • Мнения: 82
Мазните петна излизат най-добре с Меглио обезмаслител - един приятел, който е готвач ми каза и действа безотказно. Тозо препарат става за почистване на мазнини от абсолютно всичко. (не съм чела всичко, съжалявам ако се повтарям).

# 26
  • Мнения: 455
И с "ТОК" /от ония препарати от които всички са много доволни в една друга тема/ също става - така премахнах и доста упорити и стари петна от друхи. Изсипваш малко от препарата върху петното, оставяш малко да престои и после переш в пералнята - всичко е като ново.   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Щом е мазно-с обезмаслител.Аз използвам Меглио,много съм доволна.
newsm10
Има обезмаслител и на една испанска фирма "ArriXaca",от която също съм много доволна-всичките и продукти са  coolcool

# 28
  • София
  • Мнения: 2 079
Меглио  Peace
Намокряш, напръскваш с Меглио или друг силен обезмаслител, оставяш да престои 15-20 минути, изплакваш, пак напръскваш, бухваш в пералнята и .... готово! Peace

# 29
  • Мнения: 6 461
Здравейте Hug момичета с какво  мога да изпера петно от олио,пробвах с ариел не се маха пробвах и с вениш пак не се маха.Ще се радвам ако ми отговорите Heart Eyes
Аз съм махала петна от олио с "Клири - за петна"

Общи условия

Активация на акаунт