Кое сирене ви харесва/ консумирате?

  • 3 979
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
Добрич,Дея. Peace

# 16
  • Мнения: 292
Карил-то е същото като Дунавия.При нас има и едно на Давидово също е много хубаво.

# 17
  • Мнения: 4 546
елена в кутия.
но по принцип взимам от квартелните магазини каквото има, не съм много претенциозна

# 18
  • Мнения: 6 164
Danish White - в тенекиена, цилиндрична, синя кутия от 1 кг. Много прилича на Дунавия, страхотно сирене!

# 19
  • Мнения: 1 426
Вкъщи ядем най-вече овче сирене, купуваме и фета за мазане. По едно време купувах "Добрич", но нещо ужасно го развалиха. За баница купувам най-евтиното в момента в магазина.
А как се прави Дунавията?

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стига сте питали за "Дунавията"  Stop По-добре да не знаете от какво се прави  Sick И на мен на вкус ми харесва, ама  Sick А за българските топени сирена пък да не говорим  Sick

# 21
  • Мнения: 3 268
Марка не мога да цитирам.Да е твърдо,бяло,саламурено.В никакъв случай  Дунавия

# 22
  • Мнения: 2 241
На Сердика - Добрич купуваме от години, първо Гергана, сега Албена, но и при тях не винаги е с идеално качество. Това е проблемът с българските производители - не може да се разчита на постоянство, един път е добре, друг път е ужас.

Купувам напоследък и едно лайт на Маджаров, уж по-диетично, не е лошо на вкус.

Иначе Дунавия и Фета българска отдавна не купувам, защото и аз съм чувала, че слагат мас, така че предпочитам датска Фета.

За сините и другите сирена да не започвам да говоря, че до утре няма да свърша  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 922
Добрич купувам най-често.

# 24
  • Мнения: 539
Доста време купувахме Добрич (5лв/кг), от около 1-2 месеца Милктрейд (4,20лв/кг) и съм много доволна.

# 25
  • Мнения: 502
"Елена "и "Дунавия"

# 26
  • Мнения: 2 591
ние купуваме предимно Елена!

Добрич не съм виждала из нашите магазини  newsm78 а Дунавия и аз не вземам  Naughty

# 27
  • Мнения: 3 926
Напоследък купуваме основно продукти на Маджаров. Сирене (обикновено краве, но и другите не отказвам), кашкавал, шпеков салам, дядо... направо се запалих по този производител. От познати знам, че продукцията им е доста качествена, пък и вкуса ми допада.
И аз знам за Дунавия-та, че я правят с какви ли не боклуци, но от време на време ям Confused

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
В "Дунавията" по технология мас не се слага  Naughty Възможно е някои производители да правят това, но то е недопустимо  Close Там, където работех такива неща не се случваха  Naughty

Проблема с качеството не е обаче само в производителя, а произтича и от суровината, която му се доставя.

# 29
  • Мнения: 728
"Добрич" или "Габрово"

Общи условия

Активация на акаунт