Какви маски за лице ползвате?

  • 2 832
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Много съм доволна от памучните маски ENLIL и ZENIBELL.http://www.olcombg.com/chamos/chamos.php

# 16
  • Miami
  • Мнения: 412
Моята кожа е суха и си правя маска от един жълтък, една лъжица зехтин и малко мед.Нанасям и чакам да изсъхне, после пак нанасям и така три пъти. Кожата ми става много гладка и свежа.

# 17
  • Мнения: 741
Ползвам почистващите на Аvon и съм доволна

# 18
Ползвам ANEW Retroactive с AHA киселини на AVON. Вече не се предлага, но имам една тубичка резервна, защото много харесвам тази маска, лицето светва.

Другата, която ползвам и виждам ефект веднага е мая, малко прясно мляко и хума за сгъстяване. Тази гъста каша се намазва на лицето и се стои така докато изсъхне. После се махат засъхналите парчета и колкото е останало се измива.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
От темата за Талодерма - хума, вода и масло от гроздови семки и лавандула. А от време на време си правя и пилинг с утайка от кафе и след това си намазвам лисето с парченце лимон. Стоя 15-20 минути и измивам с топла вода - изглажда и омекчава страхотно лицето.

# 20
  • Мнения: 983
Аз също ползвам на Аню на Ейвън. Ползвам и ред други на Ейвън, от всички съм доволна.

# 21
  • Мнения: 1 669
Ползвам само домашни маски - с мед и лимон, с разбит белтък и лимон, понякога прибавям и щипка канела... Кожата ми се чувства прекрасно Laughing Laughing Laughing
А иначе краставица за успокояване на кожата, а доматчето - против черни точки...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
Много съм доволна от памучните маски ENLIL и ZENIBELL.http://www.olcombg.com/chamos/chamos.php

 newsm10

# 23
  • София
  • Мнения: 76
Любима ми е BIOTHERM HYDRADETOX, но не винаги мога да си купя.... Ползвем също и на Гарние тази в пакетчето с краставицата и глината и на Ла Рош Позе Хидрафейз също в пакетче.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Взех си на Garnier и Nivea ... но кожата ми е суха и след като съм си слагала ми опъва още повече... Peace
явно по-подходящи за мен ще са домашно направените, но нямам нерви и за лицето си да правя маска... Blush

# 25
  • Мнения: 27 524
Много рядко ползвам, нямам навик, сигурно два пъти в годината слагам  Laughing
Сега имам една на Ив Роше с праскови, доволна съм  Peace

# 26
  • Мнения: 3 782
Аз използвам глинено-краставичена маска и една плиниг за в момента, с грозде. Иначе си слагам и хума,не съм го правила отдавна, защото нямам време. Аз също съм за домашните маски,но трябва време...

# 27
  • Мнения: X
Така и не открихме ENLIL във Варна Tired
Иначе си правя с хума и доматен сок - п-в черни точки и превантивно п-в бръчки.
Мажа се е мед, редовно пръскам лицето с розова вода, ексфолираща маска от трици и червено вино, .... харесвам домашно забърканите маски  Peace

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 20:36 от Анонимен

# 28
  • Мнения: 4 380
Подсещате ме че трябва да си поръчам хума от България. newsm78
Пишете момичета не марката, а действието на маската която ползвате. До момента видях ексфолиращи, почистващи и малко хидратиращи. Някой ползва ли нещо интересно подхранващо с интересен състав? Или нещо противовъзрастно, против бръчки и т.н.? Може би нещо клетъчно? Струват майка си и баща си да им се не види тези клетъчни продукти...

В чуденка съм за момента за маски с минерали от мъртво море. newsm78 Ох...обичам масчици. Това е магия над лицето, заклинание за хубост и несравнимо удоволствие. Отивам да се клепя. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 12 769
От темата за Талодерма - хума, вода и масло от гроздови семки и лавандула. ...
И на мен това ми е любимата маска. Правя я по един или два пъти в седмицата и се отразява чудесно на кожата ми, която е много мазна и много проблемна. Другата ми любима маска е също с хума - мая за хляб, забъркана на кашичка с малко кисело мляко и малко хума - от нея лицето направо светва.

Общи условия

Активация на акаунт