За или против драстичните диети...

  • 1 377
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Абсолютно против  Naughty
На първо място е съсипията на здравето,която се предизвиква от тези...хмм..диетки  ooooh!
Второ задължително йо-йо ефекта и не на последно място безсмислието на цялата работа въобще. Ходи обяснявай на някой,дето не иска да разбере,че бавно и здравословно сваляне е в пъти за предпочитане. С правилно и стриктно спазване на 2 режима поне ( НВД и Дюкан) пак за кратко време можете да се отървете от доста излишни килца.  Peace

# 16
  • Мнения: 7 263
Твърдо съм против драстичните диети, целящи бързо сваляне на килограмите.
Резултата в 90% от случаите е нетраен, организма се стресира ненужно и има винаги последствия за здравето дори и да не го усещаме в момента.

# 17
  • Мнения: 3 647
Ами Петя,не на драстичните диети Naughty
Да НА ХРАНАТА Peace
Peace

# 18
  • Мнения: 3 453
Против, предпочитам плавното сваляне на килограми Гласувах за тази опция,защото след тези драстични диети после всичко се връща.Аз съм на мнение,че след всяка диета човек трябав да промени навиците си на хранене за да поддържа кг-те с които се чувства най-добре Peace

# 19
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Против драстичните диети. От тях съм на този хал- каквото свалих, двойно го качих след това.
Малко късно ми дойде акъла, но по-добре късно от колкото никога.
А и с никоя диета не съм сваляла обещаните килограми.

# 20
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ви за отговорите!    bouquet
  Радвам се, че сте разумни и не вредите на здравето си...  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 958
Аз ще се изцепя, че съм ЗА  Peace ''ЗА'' за себе си, но принципно НЕ са полезни драстичните диети, но на мен не ми помага другото..., така че всеки знае своята си философия  Hug А бавното сваляне ме обезкуражава и отказва от разумен начин на хранене, докато бързото сваляне ми вдъхва сили и вяра, че мога да сваля кг. си, макар и адски много да ми коства това... А кои са тези други 2'ма, които са ЗА...  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 092
Аз ще се изцепя, че съм ЗА  Peace ''ЗА'' за себе си, но принципно НЕ са полезни драстичните диети, но на мен не ми помага другото..., така че всеки знае своята си философия  Hug А бавното сваляне ме обезкуражава и отказва от разумен начин на хранене, докато бързото сваляне ми вдъхва сили и вяра, че мога да сваля кг. си, макар и адски много да ми коства това... А кои са тези други 2'ма, които са ЗА...  newsm78
Съгласна съм с теб Peace,знам че е вредно ама кво да се прави.

# 23
  • Мнения: 3 461
Аз ще се изцепя, че съм ЗА  Peace ''ЗА'' за себе си, но принципно НЕ са полезни драстичните диети, но на мен не ми помага другото..., така че всеки знае своята си философия  Hug А бавното сваляне ме обезкуражава и отказва от разумен начин на хранене, докато бързото сваляне ми вдъхва сили и вяра, че мога да сваля кг. си, макар и адски много да ми коства това... А кои са тези други 2'ма, които са ЗА...  newsm78

И аз съм "за" поради същите причини, които си изброила. Peace

# 24
  • Мнения: 330
Ами и аз намирам за трудно да отговоря на анкетата. По принцип съм изключително против драстичните диети, но в същото време съм спазвала такива десетки.

Защо ли? Ами защото не се харесвах в тинейджърската си възраст (то не беше от килограмите, ама аз там го избивах) и още тогава като се почна с едни диети... разстроих си метаболизма и накрая нищо друго не ми действаше. И така се стигна и до йо-йо ефекта... всяко лято свалях килограми, които зимата качвах с малко отгоре, докато не можах да се позная накрая.
Сега ми дойде акъла в главата и от повече от половин година свалям бавно и славно. Изхвърлих логиката „Искам до понеделник да съм свалила еди-колко-си килограма”. Намерих си моя ритъм и сега единствената диета, която спазвам е лунната (1 ден седмично на течности), но за мен тя е по-скоро пречистваща  и определено се чувствам добре така – умерено хранене през седмицата без да се лишавам от нищо и без да прекалявам  + 1 пречистващ ден.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 241
Ами то е като пушенето - всички пушачи знаят, че е вредно, но продължават...

Та и с диетите, знам, че е вредно да се прилагат драстични диети, но на мен само това ми действа, предполагам е на псилогическа основа - като видя бързи резултати и страшно се амбицирам. Simple Smile

Чакам с нетърпение да спра да кърмя и да му метна един глад Peace

# 26
  • Мнения: 1 732
За драстичната диета съм...но в рамките на 5-10 дни.
По друг начин организмът не може да се изчисти изцяло от токсините.  Peace
Да се правят 1-2 пъти годишно и да се внимава със захранването.
Толкова е просто.

Общи условия

Активация на акаунт