Sweet 16th American

  • 10 021
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 940
Наистина е много относително за Вегас ,на нас ни беше интересно да разгледаме хотелите и вътре-всеки е много различен и ми беше много интересно- а това отнема страшно много време.Също обичам да лудувам по магазините и всеки хотел има различни магазини -само нямахме сили до мола да стигнем- ще ми е интересно и него да разгледам.Казината също изискват доста време ,но зависи на какво ще играеш и колко пари ще хвърлиш.
Няма да забравя като се прибирахме от клуб с Дан нощеска се засякохме с 2 много яко пийнали мадами ,явно паралийки,заливаха се по пода от смях че току що са профукали 10.000 долара.Все още се чудя дали им е било толкова смешно като са се събудили сутринта.

# 76
  • Мнения: 2 257
Кейси! Честит рожден ден! Да си жива и здрава и мнооооого щастлива с тримата мъже!  Желая ти живо, здраво и спокойно бебе на финала, послушен батко и още по-послушен татко! Целувки!

Във Вегас бяхме в MGM. Не беше зле, то не мисля, че изобщо е зле някъде по Стрипа. Добре е да се вземе хотел на него, защото тогава може да се ходи пеша наоколо и все да си в центъра. А определено има какво да се види и усети, дори и да не си хазартна личност. Аз лично си оставих сърцето там, много ми хареса, повече от всякакви Бахами, Кариби и т.н. превземки. Летенето над Grand Canyon пък е сто пъти по-екстремно и по-интересно от всякакви ролър костъри из Диснитата. Ние бяхме през Април и времето не можеше да бъде по-точно за целта.

Девойки, днес съм носталгична. Към нашите теми. Бръкнах в архива и видях, че точно преди една година, Юли месец сме ги започнали. В началото сме писали една тема по близо месец, ако не и повече Laughing. Спомням си как отиваха на трета страница най-редовно. За една година сме сътворили едва 16 теми, като сигурно 8 са написани само в последните два месеца, смятайте колко сме се разбъбрили напоследък. Което не е зле:)

# 77
  • Мнения: 1 436
Летенето над Grand Canyon пък е сто пъти по-екстремно и по-интересно от всякакви ролър костъри из Диснитата.

 Crossing Arms Их, това с хеликоптера много ми се прави. Три пъти се каним да го направим, и трите пъти се обърква нещо. Последния път (миналата година юли), ни закараха до хелипорта, качиха ни на хеликоптера и не им разрешиха да излетят, защото имало буря и проливен дъжд над каньона  Shocked.

# 78
  • Мнения: 2 257
Летенето над Grand Canyon пък е сто пъти по-екстремно и по-интересно от всякакви ролър костъри из Диснитата.

 Crossing Arms Их, това с хеликоптера много ми се прави. Три пъти се каним да го направим, и трите пъти се обърква нещо. Последния път (миналата година юли), ни закараха до хелипорта, качиха ни на хеликоптера и не им разрешиха да излетят, защото имало буря и проливен дъжд над каньона  Shocked.

Ние летяхме с тези малките самолети.....Още ми се люлее пред очите, като си спомня, голям екшън беше. Най-веселото беше, че двама мъже драйфаха и едвам понесоха емоцията, а жените им ги галеха по главите и ги успокояваха, че няма страшно.  Wink

# 79
  • Мнения: 1 393
Имам някакъв букмаркнат сайт за идеи и ревюта относно пътувания с деца, може би на някой ще е полезен ( и сори, ако някой тук го е пускал, а аз сега плагиатствам):
http://www.wejustgotback.com/
Ние досега на истинска ваканция с бебе не сме били, но правихме две големи пътувания "на гости", един път с кола, когато дъщеря ни беше на 2мес- от Флорида до Пенсилвания и обратно и още веднъж, със самолет, пак до там, когато тя беше на 8м.
Добре го понесе (ние също Wink), даже при първото пътуване, макар с кола, тъй като беше бебе, беше май доста по- лесно.
Аз съм голям фен на пътешествия (то кой ли не е), но сега вече наистина трябва повече организация и компромиси, но пак не е невъзможно, де.

* * *
Джи, ами супер! Е, италианките трудно ще ги настигнем май, но все пак добре го даваме явно, особено сравнено с миналата година.

# 80
  • Мнения: 3 491
Аз допълвам MrsG с още един сайт:

http://travelwithkids.about.com/

Може също да е полезен на някого. Аз съм се абонирала и получавам съобщенията и идеите му по RSS, вдигат ми тонуса.

# 81
  • Мнения: 393
Лас Вегас за сега ми е дестинация. Интересно е, не отричам, но има къде по-интересни места. Гранд Канион наистина и заслужава - невероятно е. Това не е посещение за един един ден. Ние бяхме три дни, но това е нищо. Трябва поне седмица

# 82
  • Мнения: 1 593
сигурно 8 са написани само в последните два месеца, смятайте колко сме се разбъбрили напоследък. Което не е зле:)

Това да не е откакто аз се включих...  Mr. Green - сигурно лично мога да "отсрамя" цяла една тема само с мойте коментариИ. Ама какво да правя като сте такава приятна компания smile3521

# 83
  • Мнения: 3 367
само аз ли го недолюбвам тоз вегас брее?

# 84
  • Мнения: 1 800
Кейси, Честит Рожден Ден и от мен!  bouquet

Във Вегас съм била преди повече от 4 години. Сигурно се е променило оттогава. Ходихме за Тhanksgiving с мъжо. Страхотни магазини и хотели. Нещо пак ми се е доходило, скоро го врънках за това. Crazy Ние бяхме в  Еmbassy Suites Hotel. Не е на Стрипа, но близо, беше спокойно, готини апартаментчета, а закуската-невероятна и много, и гледаш лебеди докато ядеш...няма да отварям тема пак за храната Embarassed.
Иначе по незнайни причини голям кеф ми беше в магазина на М&М's  Blush

Ние летяхме за първи път с А.J., когато той беше само на 2.5 седмици. В края на този месец ще летим от Бостън до Финекс. Аз имах за края на Май билет до Б-я, но осиновяването изисква 6-8 месеца за приключване, та изгоря билета  Sad. Иначе щях на Бг да го водя Grinning. Аз знам, че колкто са по-малки , толкова по-лесно е да се лети с тях. Peace

# 85
  • Мнения: 994
само аз ли го недолюбвам тоз вегас брее?

И на мен не ми хареса. Не бих отишла пак там. Мисля, че има достатъчно други места за гледане. Ние бяхме там 2 дена и половина - напълно достатъчно ми беше. Виж на Каньона мога да се връщам много пъти. Една седмица не ми стигна:(
Не мисля, че лятото е удачно време за бременна във Вегас. Много е горещо.

На мен ми е по-удобно да пътувам с кола, ако съм с малки деца. Може да се спре веднага, ако се наложи.
Пък и много интересни неща могат да се видят по пътя.

# 86
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
само аз ли го недолюбвам тоз вегас брее?

Ми честно казано, има толкова други места в Северна Америка, на които не съм била, Вегас не ми е на списъка, като вече съм го "чекнала". Но ако не си бил, си струва да го видиш веднъж.

# 87
  • Мнения: 7 837
Благодаря ви, момичета  Simple Smile Да ви се връща. Живи и здрави да сте всички и семействата ви Simple Smile

Кейсииии,слагай софрата,не се спотайвай  Mr. Green

Няма пък. Диня и толкоз  Mr. Green То не бяха торти, сладоледи...А спрете се малко и без това вече не чета няколко теми в клюкарника,  защото там се съсипаха да пият Laughing

п.п. Преди малко си разчиствах СПАМ секцията в пощата. Джи, само да си намеря телефона и ще го отнесеш  Twisted Evil

# 88
  • Мнения: 1 783
Кейси, Честит Рожден Ден и от мен!


като една сравнителна новачка във форума, пак късно се включвам Simple Smile

Лас Вегас - чесно не ме влече много, откровено мразя хазарта, защото си е една чиста зависимост без нужда, и като цяло не мога да разбера защо е трябвало да построят град в средата на пустинята и да влачат сега толкова вода за да си поддържат живота и то не за да има някаква полезна индустрия, ами заради хазарта?!?
Сега доколкото разбирам е станало малко по-интересно със всичките театри и представления, които предлагат и се представят като един град на културата, така че може по-да си струва. Не знам, не съм била, но явно имам мнение, и не ми се ходи много  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 650
вие навивате Тандури за Вегас ли newsm78

Аз си мисля че Тандури трябва да се подготви за Дисниленд първо newsm10 newsm10 newsm10 newsm10Интересно никои не споменава Дисни-според мен първо се ходи без деца  Heart Eyes после със заради тях. Нали няма никои роден тук така че според мен това е един важен и голям пропуск в нашето детство LaughingПреди да тръгне калин на училище едно ходене и после след 3-4 години заради Елена  Laughing

Кейси не честитих защото не знаех какво да честитя Laughing Но сега ЧРД на патерици  bouquet

Хм, да взема да побликувам моята снимка и всички ще откажете сладкото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт