Споделете 14

  • 19 623
  • 937
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Е, Анджи, малко ли жокери по аватарите тези дни има  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 533
Кажете, бе, какво да подарим на свеки за РД?

Анджи, едва ли ще ти свърши работа моята идея, но майка ми си призна след дълги години кремове, парфюми, свещи и прочие, че предпочита подаръците да са с пенсионерска насоченост. Минавам през метро и обръщам нагласените кинти в прах за пране и/или кайма, в красива подаръчна опаковка. Скача от радост. И аз, като я гледам. Ама свеки не е мама, де. Grinning

# 17
  • Мнения: 667
Айдеее, стана чата.
Wolf кажи ми сега, че възприемаш жените със сърцето си, кажи ми, че залагаш първо на интуицията и след това на логиката и ще ти кажа, че тестостерона ти е на критично ниво.
Относно бялото:
R: 255
G: 255
B: 255
Това показва нивото на основните цветове в бялото. Чисто физически казано, без да влагаме интуиция за "синкаво и зеленкаво".

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шегувам се, Анджи...
Аз, откакто реших, че ще им подарявам само градинарски работи, направо се родих. Макара с маркуч и разни накрайници за него; набор инструменти - лопатка, гребло, сито за пръст; кашпи; цветарници... В Бриколаж е пълно с всякакви такива глезории.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз на моята и подарявам обикновена златни дранкулки, миналата година и подарих гипсово джудже за двора с орхидея, шалте за спалнята, а подаръка на който най-много се зарадва беше снимки на децата + 2  големи снимки в рамка на цялото семейство

# 20
  • Мнения: 1 006
И аз днес съм се барнала цялата в бяло. bowuu

Вчера шефката ми ми се обади по спешност, по време на шоуто на Слави, за да чуя някаква песен и ме предупреди  Crazy да не идвам днес на работа без нея. Докато реагирам и песента отече. Намерих я с помощта на форумци, страхотна песен, и на мен много ми харесва. Офиса ни в момента кънти. Радостта е голяма. Laughing

Абсолютно вярно е, че тук сме събрани с конкурс, ама чак пък толкова... ooooh!

# 21
  • Мнения: 677
Сакри, бях в бяло и аз тея дни. Виж в пияндурската тема!

# 22
  • Мнения: 2 891
Намерих ДИАГРАМАТА.

Свекърва имах съвсем за кратко и нямам опит в подаръците.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сакри, бях в бяло и аз тея дни.

И как те възприемаха - като сексуален обект или като събеседник на тема Предренесанс? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 677
Свикнал съм да ме възприемат като сексуален обект. Като по-млад се обиждах, ама вече не.
А къв е тоя предпедерас дето го дъвчите, нямало ме е няколко дни и нищо не ви разбирам...

# 25
  • Мнения: 7 111
Според тв-техниката в бялото има 59% червено, 30% зИлено и 11% синьо.

Естер, явно си била много цветна според мъжкото око.  Grinning
И Сарки.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 113
Споделям, че от вчера вкъщи имаме ... хм, битов проблем - с канализацията, ужасно е  Sick След като изсипахме всички налични препарати от магазина в канала, днес едни мургавелковци разбиват теракота в къщата.
Снощи се изнесохме в свеки. В такива моменти много я обичам. Е, не само в такива де, след няколко години излъчване на различни вълни, вече сме в резонанс  Simple Smile

И аз се засилих тази сутрин да бъда бяла и добра, но се залях с кафе и сега съм синя и ефирна.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Ахам. Знаех си, че размерът /на ума/ има значение Whistling

# 28
  • Мнения: 667
Според тв-техниката в бялото има 59% червено, 30% зИлено и 11% синьо.

Според мен някъде има неточност синьо и зелено в съвкупност не може да са основни цветове. Най-малкото от тези цветове не можеш да получиш жълто и съответно черно.

# 29
  • Мнения: 7 111
Споделям, че може да съм разменила процентите пред зеления и червения цвят, но не и трите основни цвята според физиката.
Другото си е чиста химия.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт