Тениски, тениски!

  • 19 917
  • 663
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 2 493
Roroana, това е на ъгъла на Опълченска и Стамболийски. Има асансЬори.

# 601
  • Мнения: 1 930
Момичета, не съм в София, някой да има инфо какво се случва с моите тениски?

# 602
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 искам тениска, вталена такава, стикер и всичко останало Rolling Eyes
моля, кажете кьде да преведа парички и евентуално дали мога да ги в3ема в началото на септември от София...ако става де, че май много кьсно намирам темата  Embarassed

# 603
  • софия
  • Мнения: 25 827
Охоооооо, МОЛ-а е ОК. И аз ще дойда, ако не вали (ако не, нашият татко ще мине през Bise, както са се разбрали).

# 604
  • Мнения: 3 926
и а3 искам тениска, вталена такава, стикер и всичко останало Rolling Eyes
моля, кажете кьде да преведа парички и евентуално дали мога да ги в3ема в началото на септември от София...ако става де, че май много кьсно намирам темата  Embarassed
Ави, ще ти изкрънкам една, а за дребния искаш ли? Не обещавам, но ще опитам да ти взема Hug
Под секрет - колко си отслабнала? Да не взема да не мога да те позная Hug

# 605
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ави, ще ти изкрънкам една, а за дребния искаш ли? Не обещавам, но ще опитам да ти взема Hug
Под секрет - колко си отслабнала? Да не взема да не мога да те позная Hug

искаааам Praynig, и 3а мен и 3а дребното, то се 3нае ( под секрет - по-големичьк номер 3а мен (ХХЛ Mr. Green ), а 3а малкото - 104 ра3мер ).....благодаря, Аси  Hug Heart Eyes  bouquet
пак под секрет - в сравнение с теб  newsm10 smile3501нищо не сьм  отслабнала ooooh! Embarassed....ще ме по3наеш, няма страшно  Hug Heart Eyes

# 606
  • София
  • Мнения: 726
Само за отчет да кажа - нашия тати днес е превел 10 лева за една тениска по сметката на експрес. На основанието е писал: тениска-mama mishi

Bise, утре мъжа ми ще дойде в 12:30 в МОЛа да вземе тениската ми - вталена, размер L и се чуди как ще се познаете - къде по-точно в мола ще бъдеш и ще има ли някаква парола за разпознаване  Mr. Green или как точно ще стане разпознаването  Laughing?!

# 607
  • София
  • Мнения: 897
Само за отчет да кажа - нашия тати днес е превел 10 лева за една тениска по сметката на експрес. На основанието е писал: тениска-mama mishi

Bise, утре мъжа ми ще дойде в 12:30 в МОЛа да вземе тениската ми - вталена, размер L и се чуди как ще се познаете - къде по-точно в мола ще бъдеш и ще има ли някаква парола за разпознаване  Mr. Green или как точно ще стане разпознаването  Laughing?!

 Вталените тениски размер L са точно по списък. Допълнителните са 3бр. М и 1 бр. S. И те мисля, че са разпределени вече.  Още допълнителни Бу каза, че ще поръча за "ощетените", т.е., които са поръчали и платили, но по една или друга причина за тях няма съответната блузка Praynig. /като за мен, например Sad/. Така, че няма смисъл да го пращаш днес. Ако нещо случайно остане, ще ти пиша на лични после. Hug

# 608
  • Мнения: 4 300
Момичета, къде точно в МОЛ-а ? На последния етаж в заведенията, там където са лекциите за бременни ли?
Защото аз успях да навия мъжа ми да дойде да вземе тениската, да не шляпаме с малкия из локвите. Да знам къде да го пратя , а не да се мотае като свободен електрон по етажите...

# 609
  • Мнения: 3 718
Момичета, срещата остава ли ? Че е малко бая валежно, да не ходим напразно.

# 610
  • София
  • Мнения: 293
остава, остава. Simple Smile
на последния етаж при заведенията

# 611
  • София
  • Мнения: 293
Само за отчет да кажа - нашия тати днес е превел 10 лева за една тениска по сметката на експрес. На основанието е писал: тениска-mama mishi

Bise, утре мъжа ми ще дойде в 12:30 в МОЛа да вземе тениската ми - вталена, размер L и се чуди как ще се познаете - къде по-точно в мола ще бъдеш и ще има ли някаква парола за разпознаване  Mr. Green или как точно ще стане разпознаването  Laughing?!

 Вталените тениски размер L са точно по списък. Допълнителните са 3бр. М и 1 бр. S. И те мисля, че са разпределени вече.  Още допълнителни Бу каза, че ще поръча за "ощетените", т.е., които са поръчали и платили, но по една или друга причина за тях няма съответната блузка Praynig. /като за мен, например Sad/. Така, че няма смисъл да го пращаш днес. Ако нещо случайно остане, ще ти пиша на лични после. Hug

Mama Mishi я има в списъка, тъй че за нея трябва да има вталена блуза.

# 612
  • София
  • Мнения: 293
Момичета, не съм в София, някой да има инфо какво се случва с моите тениски?

потника и детската блуза са ти у мен. като се върнеш пиши на лични.

# 613
  • София
  • Мнения: 897
За Мама Миши - да, има я, не погледнах списъка, защото пише, че е превела парите на 06.08 Hug
Аз тръгвам по задачи, в 12.30 ще дойда в Мола  bouquet

# 614
  • София
  • Мнения: 618
Случайно някой да има представа, къде се подвизава моята класическа тениска XL, че нещо й загубих координатите  Blush

Общи условия

Активация на акаунт