RE: Докога да търпя родителите му да се правят, че дъщеря ми не съществува?

  • 1 748
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Sick Sick Sick

'Звинете! Пардон!!!  Sick #Crazy Sick
не подозирах, че тука едни синекръви сте се сдъбрали...ама и аз с мойта голямата уста  Sick Mr. Green
ми...престолонаследникът да не блее, ами да се радва на принцесата и майка й!  Heart Eyes
Joy Joy Joy
И ти имаш гоооолллляяяммммммм шанс да станеш кралица - само устискай още малко с раждането - гледай бебчо да се роди в периода на царската зодия и автоматично ще станеш царица  Wink Joy /след като ти не си имала късмета да се родиш зодия Лъв, сега ти се дава втори шанс  Laughing Heart Eyes - да си родиш лъвче/.
П.П. Като сме тримата на разходка, дъщеря ми казва че си разхожда менажерията   hahaha

# 16
  • Мнения: 911
 Mr. Green

то май точно така ще стане, въпреки че в тия жеги си казах и Ракът си е една чудна зодия - айде, да се свършва, обаче като гледам...моето го дава нещо много царствено и няма много признаци за скорошна аудиенция, та...най-вероятно да излезе Царица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Mr. Green

то май точно така ще стане, въпреки че в тия жеги си казах и Ракът си е една чудна зодия - айде, да се свършва, обаче като гледам...моето го дава нещо много царствено и няма много признаци за скорошна аудиенция, та...най-вероятно да излезе Царица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чакай  Stop чакаййййййй, докато стане царица - зор ще видиш, сега ще се роди ПРИНЦЕСА. А ти ще си майка на Принцеса, следователно Кралица  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348
Сега да ви кажа ка прецаках противната рода.

От векове и поколения те си кръщават синовете единна друг. Тоест единият е Спас, следнащият Петър и тн.
Та първо се пробвах да родя момиче, за да им сецна инициативата ама, пусто, подмениха го в родилния дом  се оказах с момче. Та - излъгах ги, че съм го записала Кристиян и ги оставих да си мислят така до изписването. Тогава видяха дукимента и с светнаха.
А накрая си прибрах детето сосе името и сега никой от насняма да си кръсти детето Петър.
Аз казах.

# 19
  • Мнения: 183
Не се тормози с разни размишления,защо са променили отношението си ,а просто го приеми и се радвай ,че все пак е станало Hug.
И в моя случай, след като се разделихме с първия ми мъж отношенията ми с неговите родители рязко се подобриха/не че преди това сме си издирали очите,не,но имаше много студенина/и аз съм доволна и се радвам не заради себе си ,а заради детето ,защото така няма да загуби връзка с дядо си и баба си,все пак те остават такива,нали?!

# 20
  • София
  • Мнения: 8 348
Не остават
Нашето дядо Спас каза - аз тези хора /мен с дете, демек/ не ги познавам. Те са мрътви за мен. Да не съм ги видял в къщата си.
Не остават.

Те може и да се сещат за нас, аз за тях не. Що ма присетихте?

# 21
  • Мнения: 911
Нашето дядо Спас каза - аз тези хора /мен с дете, демек/ не ги познавам. Те са мрътви за мен. Да не съм ги видял в къщата си.
Shocked Shocked Shocked #Crazy Sick ужас!!!!!!!!

к'во се правя на шокирана и аз като и към мен точно така се отнасят, ако и да не съм чула точно тези думи в прав текст.

ама той отгоре Оня си гледа и всичко вижда... Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
На мен, след толкова години, теизи неща са ми дори смешни. Не могат да ме нервират или притеснят, защото съм изключила Тези хора от живота си отдавна.
Времето лекува всичко.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 493
На мен, след толкова години, теизи неща са ми дори смешни. Не могат да ме нервират или притеснят, защото съм изключила Тези хора от живота си отдавна.
Времето лекува всичко.
И аз "тези" хора съм ги изключила мноооггоооо отдавна, но притесненията ми са за потенциалният "нов комплект" дядо и баба, въпреки че и за миг не ми минава през ума, че може да обичат или грижат за детето ми като истински баба и дядо /напр. моите родители/ - а и аз не искам това от тях де

# 24
  • София
  • Мнения: 397
Напротив-могат,моите нови бид се грижат като истински,а твоите може би са се надявали да си временно явление.Но като се случи нещастие с човек ,който си игнорирал,си даваш сметка за грешките си.Явно са се светнали,че е крайно време да влязат в нормалната си роля на свекъри Peace

# 25
  • Мнения: 193
Пък аз все на една и съща странна теория си вярвам...
а именно, че обичаме децата си, защото са деца, а не защото са ни кръвни роднини...
че грижата е тази, която те прави родител...,
или пък баба и дядо!
Може пък и тях грижата да ги е променила, а?!
Както и да е, радвай се! Възползвай се! В края на краищата, това е едно нормално отношение!
А другият възможен фактор е, че всичко е въпрос на свикване и навик.

Общи условия

Активация на акаунт