ДЕКЕМВРИйския отбор прегръща Зечовата пълна къща

  • 11 561
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 940
оххх пачи...пачиииии - пак големи неволи при вас ,ама верно все с твоите роднини стават такива ,айде оправяйте се и беж на морето Peace

кари...да ти кажа и аз напълни ми се душата с филмчето,много хубаво си заснела Галето,душичка златна ...как се радва само...много ми стана готино като я гледах-проздравявам те за хубавото филмче. Heart Eyes

ей ни и нас да ни видите къде развяхме гащи на последното пътуване ЦЪК

# 241
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Пачи , Цвети прегръдки  и за двете ви !!!!! Hug Hug Hug
Пачи сори ама се смях на глас дето викаш че роднините ти искат да очистят Маги Crazy Crazy Crazy
  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Мнения: 799
Хаха, Вики, Елла с неопрен ли е в океана? Страхотни са снимките   bouquet
Карчита, последните 2-3 месеца въобще не излизаме с количка, но вчера се налагаше (очертаваше се голяма магарешка обиколка - контролен преглед при физиотерапевтката, манджа от детска кухня и т.н.) и лелята явно е отвикнала. Та едното предно колело на количката се е закачило в някаква плочка, лелята не е видяла и е продължила напред и в резултат е захлупила Маги с количката и самата тя отгоре. Ако не бяха травмите по Маги щеше да ми е много смешно, ама на.
А Магарето е добре, вчера го мазах с някакви вълшебни мазила и синките му почти изчезнаха (Вита Мерфен - за синки, рани и отоци), така че днес следобяд (ако междувременно не падне тавана в нас, или някой от родата не реши да се грижи за Маги докато събираме багажа  Mr. Green) тръгваме.

# 243
  • София
  • Мнения: 531
Пачи, стискам палци да потеглите по живо - по здраво и още днес да се любувате на морето!!!  Hug Вита Мерфена аз отдавна съм го кръстила "вълшебното кремче".  Peace Дано историята остане само в спомените ти, а и там да не се застоява дълго! Simple Smile

Цвети, много съжалявам за случилото се с баткото! Момчета, какво да ги правиш...   Crazy

Историята с колелото ми напомня моя милост баш по времето, когато Хари беше на 13. (малей, какво нещо са 6 години!?!?!?) В онова далечно лято имах силите, желанието и волята и аз да карам колело от време на време. Понякога Хари тръгваше с мен, но в повечето случаи си ходеше, разбира се, с приятели. Един ден тръгвам аз, а той ми отказва. И като се претрепах!  ooooh! Връщам се в къщи, едвам бутайки колелото. Поглежда ме той и вика: "Трябваше да дойда с теб - тази гледка не е била за изпускане!"  hahaha

 bowuu

Хубав ден!
  bouquet

# 244
  • Мнения: 728
Привет и от мен! Hug
*Пачи...много гадна история с Магариня мила.Въпреки,че малко се посмях на думите ти,че роднините ти искат да я очистят....не е така мила,просто всичко става за секунда и очите ни трябва да са на 16...а когато я гледа роднина,не на 16,а на 18!
Дано скоро се оправи малката маймунка!
И приятна и безаварийна почивка ви желая !
*Цвети,и вашия батко е много „кротак” май....милия....и двете китки си е направо ужас!Дано не го боли и му мине по-бързо!Сега наистина ще гледаш 2 бебета,но дано да е на хубаво!
*Мимис,не съжелявай за 2ката мила!Всяко зло за добро,нали знаеш!
*МИШЕЛИНЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА!(малко на патерици) Жива,здрава,много обичана,обичаща и щастлива със семейството си!

*ЖАНИ,и тук да ти честитя на патерици!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Всяко твое желание е мое пожелание!
*ЗЕЧКА,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ТЕБ МИЛА.(също на патерици и нищо че не празнуваш) Жива,здрава,щастлива,силна и обичана-както винаги!

*Правде,честито ви ново возило!леко и безаварийно!Новия ти аватар е разкошен!Как е Калина?Забрави ли случилото се?Да я целунеш от нас!
*Дани,браво на Сиси за бибата!
*Краси,и двете принцеси са страхотни на снимките!не се притеснявай,и ивко пие вода от морето!Кога ще дойдете на нашето море(Болата) да се видим? 
Ние сме горе-долу добре!И двамата с Ивко сме с запушени нослета и хремави.Все го следя да не вдигне Т...че аман вече от вируси!Днес даже е по-добре и не му текат много сополките!Сутринта ходим в майкини,там си пием кафето и той си играе,и днес излязохме без памперс с 2 чифта гащи в багажа,но милото не се напиша,а като се прибрахме си свърши работата на гърнето!От 3 дни на обяд спи без памперс и само 1 ден се напиша!Мисля да махаме „папиша” вече.
В понеделник отиваме малко в майкини на гости,ще останем няколко дни,за да си починем и аз и Ивко!Много ми е хубаво като съм там!
На плаж не сме ходили,защото текнаха сополките,но като спрат-сме там.Ивко много обича морето!Вече свикна и с пясъка и ходи из плажа...май по-добре беше като не му харесваше и стоеше само на хавлията,ама карай...
Вече говори доста и повтаря всяка нова дума,която чуе.Започна да казва и по 2 и 3 думички и е по-лесно за разбиране,а даже и си говорим двамата!
По цял ден си играем,разхождаме се...веселбата е пълна!
Ето и снимки на новата прическа на Ивкони!
Спирам,че доста дълго стана!
Обичам ви и ви целувам всички-и малки и големи!  bouquet


Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 00:17 от vesenceto_85

# 245
  • Мнения: 728
Еееее,голяма активност днес бе...  Crossing Arms
Айде побууууууутвам ви да драснете по някой ред... Peace
И да почерпя по едно следобедно кафе...  bouquet

# 246
  • Мнения: 1 461
Веси здравей , липсваше ни благодарим за кафенцето

# 247
  • Мнения: 438
Благодаря ви момичета за подкрепата!
Справяме се някакси с новата ситуация,баткото свиква да се обсдлужва. В четвъртък бяхме на контролен преглед при доктора и е горе-долу добре. Отока спадна и вече не го боли. Не искам нещо да се впускам в подробности,защото ще се ядосвам. Но не мисля,че имаше нужда от гипс, а доктора просто ни изнуди да си платим......Преди 3 години и аз паднах от въпросното колело и си счупих ръката в лакътя....но не ми я гипсираха ,защото след това не може да се върне движението. Та тогава виех от болка и ръката ми беше синя и подута 3 седмици. Това ме кара да се съмнявам в добрите намерения на доктора,но дано да греша. Все пак важното е,че детето не го боли и се справя само. Изключвам това,че го е срам от случилото се и от вида му. Не бих казала,че е палав-напротив много е послушен. И аз самата се чудя,че толкова е послушен и все има проблеми, а АннаМария е по-дива от него и по-непослушна.
Да се отчетем с мерките си,макар че те само я утвърждават към групата на малчовците.....10,400кг/81 см. Какво да се прави вече свиквам,че ще имам фина госпожица колкото и да се боря да яде и да расте .
Това е накратко от нас от сряда няма да имаме нет , а в края на седмицата заминаваме на море,ако не ни се случи пак нещо....
Дано не съм ви отегчила много с оплакванията си.
Пожелавам на всички успешна и прохладна нова седмица изпълнена само с приятни емоции!

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 00:10 от Cvetina-71

# 248
  • Мнения: 940
Снощи издивях тотално dance на партито,беше здрав купон, запознах се с много българи,танцувахме ...пихме...и се напихме Laughing - много добре ми дойде това парти,отдавна не съм дивяла така. Mr. Green  Елла се държа прекрасно с баба и дядо,днес като си тръгнаха за 1ви път истерично се разрева милата,толкова обича баба вече.

пачи ... не е неопен костюмчето,детето ще се свари ако е неопрен - ето такова е http://www.solartex.com/servlet/-strse-426/long-sleeve-long-leg/Detail
приятно изкарване на морето


# 249
  • София
  • Мнения: 3 928
Пачи, Цвети, прегръдки от мен Hug. Дано всичко да е наред с дечицата и да изкарате една чудесна почивка.
Вики, радвам се, че сте се забавлявали много. И аз чакам с нетърпение да си заминем за да отида на нашенско си парти, че тия немци са големи сухари по отношение на забавленията Whistling.
Веси, добре дошла отново Hug. Снимките на Ивкони с новата прическа са много готини smile3521
Краси, големи бонбони са Галето и Мая Heart Eyes.

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 404
Цвети, Пачи, дано им се види края на вашите неволи. Все пак приятно изкарване на морето и на двете. Ако решите, звънкайте да се видим.
Ние почваме ремонт на хола от утре. В тази връзка, ще съм много нередовна с писането и четенето, ама то като гледам всички ни е обвзело отпускарско настроение и рядко някой пише.

# 251
  • Мнения: 80
тамън е време аз да се включа, така докато другите ги няма, че току виж съм блеснала с присъствие!
Ха привет!
По-важното е да се отчета с постинг преди Марти да роди. Марти -стискам плаци и  Hug да е всичко лесно и леко.
Нови коли, болести- оздравявания, изпити и трепети - за всички искрени пожелания за успех и много кеф!

У нас накратко - без биба, без памперс, с море, с боледуване, с хранителни капризи. Но дето се вика, нищо ново под слънцето. Толкова си ситезирах мислите, че чак се изчерпах:)
 А да сетих се - исках да споделя за прекрасното място Велика, там ни беше морето. Оглеждах, оглеждах наоколо дали ще позная коя е вила Писула, нп явно не беше в околовръст. Както и да е - горещо препоръчвам! В допълнение - селската пощата се помещава в метална будка за вестници, а магазинът- тип смесен е на едно с пивницата. Така и пише на прозореца ПИВНИЦА! Много сладко! Ето, отчетох се с нискокачествена пропаганда.

До нови срещи и горещи пожелания за празнуващите, които съм пропуснала, и които предстои да пропусна, защото вълкът кожата си мени, но така и не се научи да плете по-стегнато  hahaha hahaha hahaha

# 252
  • Мнения: 458
Бързам да честитя годишнината на Зори, докато още сме 30-ти  Laughing

Зори, честита годишнина! Все така да се обичате, разбирате и уважавате с Горан!

По желание на Зори показвам и подаръка за Горан, изработен от моя милост

# 253
  • Мнения: 940
Зори....при нас все още е 30ти  Grinning

Честита годишнина ,Желая ви дъъъълги години да се обичате както сега и много, много семейно щастие,поне още 100 години.



габи...отлична работа,браво за подаръка !

# 254
  • Мнения: 458
Голяма съм шматка  Blush. То днес е годишнината, даже и на снимката го пише  Whistling Вики сори, че и теб подлъгах   bouquet
НО аз съм пуликувала в 00:01ч, така че пак съм улучила  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт